Filip Ś

369 posts

Filip Ś

Filip Ś

@FPLfill

انضم Nisan 2024
29 يتبع21 المتابعون
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@K_Wasiek @SportINTERIA Cieszę się, że mogłem tyle razy oglądać grę Andrzeja na żywo. Mam nadzieję, że za jakieś 6-7 lat wróci, żeby na nowej hali też podnieść puchar za mistrzostwo. Powodzenia!
Polski
0
0
2
417
Karol Wasiek
Karol Wasiek@K_Wasiek·
BOOM 💣 Kocham przekazywać takie informacje: Andrzej Pluta wyjeżdża z Polski ❗️ Koszykarz w następnym sezonie zagra w Hiszpanii, w której stawiał pierwsze kroki w zawodowej karierze. Trafi do klubu, którym zarządza Marc Gasol. #plkpl @SportINTERIA sport.interia.pl/koszykowka/lig…
Polski
7
2
88
8.8K
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Oczywiście zawsze są dwie strony zgadzam się. Ale powtórzę się jeśli maskotka drużyny wywołuje w kimś tak atawistyczne, plemienne zachowania to warto się nad sobą zastanowić. Ale to tylko część, rozmawiałem dziś z wieloma kibicami z ZG i większość była bardzo ok.
Polski
1
0
1
86
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Kinsza13 Wiem przyznaję, niektórzy z ZG odjechali z agresją dzisiaj. Trzeba jednak też pokazać to z drugiej strony bo nie tylko oni pokazywali 🖕, jednego z kibiców popchnął i zwyzywał ochroniarz, a Wasza maskotka podchodziła do sektora gości i prowokowała. Zawsze są dwie strony medalu.
Polski
1
0
2
73
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
Fatalne zachowanie kibiców z Zielonej góry, szarpanie dziennikarzy i stewardów, pokazywanie środkowych palców kibicom. Kiepsko, kiepsko. #plkpl #Legiamistrz #Legiakosz
Polski
5
1
19
6K
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Duża część kibiców Legii na koszu to ludzie z Żylety i piłki nożnej, gdzie przyśpiewka "coście tak cicho" jest na porządku dziennym. Wtedy to poszło po mega mocnej końcówce, na spontanie. Ja mówię o dniu dzisiejszym i atakach fizycznych na ludzi którzy pracowali przy tym meczu.
Polski
1
0
0
86
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Kinsza13 Nie bronię, niektórzy zachowywali się słabo ale Wasi kibice też do Miłoszewskiego rzucali przekleństwami i pokazywali środkowy palec. Szkoda, że nie napisałeś jak na derbach z Dzikami kilka trybun krzyczało coście tak cicho kurwy do nas no ale wiadomo źli tylko inni są
Polski
1
0
1
79
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Weź mi nie gadaj że dorosłych ludzi maskotka prowokuje do tego stopnia że zachowują się jak małpy w zoo. Patrzyłem i nie wierzyłem, jednego dziennikarza tak poszarpali że musiał w towarzystwie ochrony opuszczać halę!
Polski
1
0
0
125
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@Kinsza13 @FPLfill Ten Kazek to Patus, podchodzi prowokuje, kurwami rzuca do dzieci. No ale jak widać Legii pasują tacy pracownicy klubowi
Polski
1
0
1
122
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Kinsza13 I to dlatego szarpani byli stewardzi i dziennikarze? Naprawdę dorosłych chłopów 40+ tak wyprowadza z równowagi maskotka ?? Proponuję terapeutę w takim razie, bo niektórzy to się zachowywali jak zwierzęta.
Polski
0
0
1
554
Kinsza
Kinsza@Kinsza13·
@FPLfill Fatalne to jest zachowanie waszej maskotki ktoś kto jest stworzony dla dzieci nie powinien zachowywać się jak typowy burak 👎
Polski
4
0
3
644
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
Co zostanie z tej mistrzowskiej Legii? Pluta i Ponsar odchodzą, myślę że Tass i Silins i Greaves też. Thompsona, Huntera i Brewtona fajnie byłoby zostawić + Kolenda, Wilczek, Tomaszewski + Tomczak. Mamy trzon 7 zawodników ale do nich trzeba 4 totalnych kozaków. Uda się ?
Polski
2
0
1
620
Michał Muszyński
Michał Muszyński@Silva_rerum85·
@FPLfill Źródła Nn, ale myślę, że w części się potwierdzą, na pewno skład trzeba będzie przebudować
Polski
2
0
0
86
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Silva_rerum85 Jeśli Twoje źródła się potwierdzą + Pluta i Ponsar to nie będzie przebudowa to będzie rewolucja.
Polski
0
0
1
22
Marcin
Marcin@MarcinCierniak·
@kacpskr Niestety gramy przeciwko 8 . Plus komentarzy też stronniczy.
Polski
2
0
2
370
kacper
kacper@kacpskr·
Owińcie ich jeszcze w folię bąbelkową skoro tak o nich dbacie xdd #plkpl
Polski
2
0
32
2.7K
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Silva_rerum85 Skąd info? Ta trójkę powinniśmy próbować zatrzymać. Jak dostaniemy kartę do EuroCup to potrzebujemy szerokiego rostera. Ważne żeby Aaron został on nam ugotuje składzik.
Polski
1
0
1
104
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@mario0984 Jaki Ponsar... Bez przesady. Nikt się nie wybił a komuś dać musieli, ale przecież to nic nie znaczący tytuł.
Polski
0
0
0
225
Fred Dust
Fred Dust@mario0984·
Za co Pluta dostal MVP? Bo chyba nie za finaly? Brewton, Ponsar jak najbardziej ale Pluta? z cala sympatia do niego mówiąc obiektywnie nie zasluzyl. #plkpl
Polski
8
1
44
4.5K
SuperBasket
SuperBasket@superbasketpl·
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest! Warszawianie pokonali Zastal Zielona Góra w siódmym meczu finału PLK 78:70 i jako pierwszy zespół od 2019 roku zdobyli złoty medal mistrzostw dwa razy z rzędu! W pełni zasłużenie! Gratulacje @LegiaKosz!!! #plkpl
Polski
1
0
13
1.7K
Aguilar
Aguilar@Lionel80133158·
@FPLfill Za całokształt XD człowieku ty siebie słyszysz? Jest co najmniej dwóch zawodników, którzy bardziej zasługiwali
Polski
2
0
2
35
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
MVP Andrzej Pluta! To nie były wielkie finały w jego wykonaniu, ale komu innemu przyznać? Za całokształt. Dziękujemy Andrzej! #plkpl #Legiakosz # MVP
Filip Ś tweet media
Polski
1
0
1
516
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Lionel80133158 Ewentualnie Brewton, ale to też tak bez przekonania. Kto drugi? Tak słyszę siebie, kiedy nie ma komu dać daje się liderowi. Nawet jeśli zagrał tylko jedno wybitne, dwa dobre i 3 średnie/słabe mecze w finałach.
Polski
0
0
0
15
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@FilipK_14 Dzięki, godny rywal w finale musieliśmy się bardzo namęczyć, fajna ekipa.
Polski
0
0
1
21
Filip
Filip@FilipK_14·
@FPLfill Gratulacje i dzięki za piękne finały. Oby do zobaczenia za rok 💪
Polski
1
0
2
31
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
Mamy to co za finał, co za emocje. Jedyne co teraz mogę napisać, kocham koszykówkę i kocham Legię!! #Legiamistrz #plkpl
Filip Ś tweet media
Polski
1
0
22
837
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@plkmeme Komu mieli dać ? Jedyny kandydat to Brewton ale jednak Andrzej za całe PO i na pożegnanie z Polską Liga. Ale zgadzam się że oczekiwaliśmy wszyscy więcej od niego, choć dziś dał radę.
Polski
1
0
0
401
plkmeme
plkmeme@plkmeme·
Dali Plucie MVP, żeby nie robił afery o naklejkę #plkpl
Polski
5
0
63
5.8K
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@SylwiaRatajcza4 Dziękuję i gratuluję Wam fantastycznego Play Off. To była godna rywalizacja !
Polski
0
0
2
146
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
A i jeszcze jedno na gorąco z hali. Dziękuję Ci Conley Garrison za ten rzut, dzięki temu w tym roku mogliśmy świętować u siebie. Warszawa nie zapomni! #plkpl #Legiamistrz #Legiakosz
Polski
1
1
19
1.7K