@K_Wasiek@SportINTERIA Cieszę się, że mogłem tyle razy oglądać grę Andrzeja na żywo. Mam nadzieję, że za jakieś 6-7 lat wróci, żeby na nowej hali też podnieść puchar za mistrzostwo. Powodzenia!
BOOM 💣
Kocham przekazywać takie informacje:
Andrzej Pluta wyjeżdża z Polski ❗️
Koszykarz w następnym sezonie zagra w Hiszpanii, w której stawiał pierwsze kroki w zawodowej karierze.
Trafi do klubu, którym zarządza Marc Gasol.
#plkpl@SportINTERIAsport.interia.pl/koszykowka/lig…
@Ffffro6e@Kinsza13 Oczywiście zawsze są dwie strony zgadzam się. Ale powtórzę się jeśli maskotka drużyny wywołuje w kimś tak atawistyczne, plemienne zachowania to warto się nad sobą zastanowić. Ale to tylko część, rozmawiałem dziś z wieloma kibicami z ZG i większość była bardzo ok.
@FPLfill@Kinsza13 Wiem przyznaję, niektórzy z ZG odjechali z agresją dzisiaj. Trzeba jednak też pokazać to z drugiej strony bo nie tylko oni pokazywali 🖕, jednego z kibiców popchnął i zwyzywał ochroniarz, a Wasza maskotka podchodziła do sektora gości i prowokowała. Zawsze są dwie strony medalu.
@Ffffro6e@Kinsza13 Duża część kibiców Legii na koszu to ludzie z Żylety i piłki nożnej, gdzie przyśpiewka "coście tak cicho" jest na porządku dziennym. Wtedy to poszło po mega mocnej końcówce, na spontanie. Ja mówię o dniu dzisiejszym i atakach fizycznych na ludzi którzy pracowali przy tym meczu.
@FPLfill@Kinsza13 Nie bronię, niektórzy zachowywali się słabo ale Wasi kibice też do Miłoszewskiego rzucali przekleństwami i pokazywali środkowy palec. Szkoda, że nie napisałeś jak na derbach z Dzikami kilka trybun krzyczało coście tak cicho kurwy do nas no ale wiadomo źli tylko inni są
@Ffffro6e@Kinsza13 Weź mi nie gadaj że dorosłych ludzi maskotka prowokuje do tego stopnia że zachowują się jak małpy w zoo. Patrzyłem i nie wierzyłem, jednego dziennikarza tak poszarpali że musiał w towarzystwie ochrony opuszczać halę!
@Kinsza13 I to dlatego szarpani byli stewardzi i dziennikarze? Naprawdę dorosłych chłopów 40+ tak wyprowadza z równowagi maskotka ?? Proponuję terapeutę w takim razie, bo niektórzy to się zachowywali jak zwierzęta.
Co zostanie z tej mistrzowskiej Legii? Pluta i Ponsar odchodzą, myślę że Tass i Silins i Greaves też. Thompsona, Huntera i Brewtona fajnie byłoby zostawić + Kolenda, Wilczek, Tomaszewski + Tomczak. Mamy trzon 7 zawodników ale do nich trzeba 4 totalnych kozaków. Uda się ?
@Silva_rerum85 Skąd info? Ta trójkę powinniśmy próbować zatrzymać. Jak dostaniemy kartę do EuroCup to potrzebujemy szerokiego rostera. Ważne żeby Aaron został on nam ugotuje składzik.
Za co Pluta dostal MVP? Bo chyba nie za finaly? Brewton, Ponsar jak najbardziej ale Pluta? z cala sympatia do niego mówiąc obiektywnie nie zasluzyl. #plkpl
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest!
Warszawianie pokonali Zastal Zielona Góra w siódmym meczu finału PLK 78:70 i jako pierwszy zespół od 2019 roku zdobyli złoty medal mistrzostw dwa razy z rzędu!
W pełni zasłużenie! Gratulacje @LegiaKosz!!!
#plkpl
@Lionel80133158 Ewentualnie Brewton, ale to też tak bez przekonania. Kto drugi? Tak słyszę siebie, kiedy nie ma komu dać daje się liderowi. Nawet jeśli zagrał tylko jedno wybitne, dwa dobre i 3 średnie/słabe mecze w finałach.
@plkmeme Komu mieli dać ? Jedyny kandydat to Brewton ale jednak Andrzej za całe PO i na pożegnanie z Polską Liga. Ale zgadzam się że oczekiwaliśmy wszyscy więcej od niego, choć dziś dał radę.
A i jeszcze jedno na gorąco z hali. Dziękuję Ci Conley Garrison za ten rzut, dzięki temu w tym roku mogliśmy świętować u siebie. Warszawa nie zapomni! #plkpl#Legiamistrz#Legiakosz