t

2.1K posts

t banner
t

t

@moquerie_la

пробігала і щось писала

انضم Mayıs 2016
488 يتبع126 المتابعون
تغريدة مثبتة
t
t@moquerie_la·
любити бути вистояти вбити.
t tweet media
Українська
1
0
10
8.4K
t
t@moquerie_la·
@Bilochk @mon_don_lau але ж ніби можна замовити? пише в наявності 👀
t tweet media
Українська
0
0
0
30
Мавпи не сміються 🌻
Закордоном є практика розрізати Нескінченний жарт, щоб було зручніше і легше читати :) Тому я дуже радію, що у нас його видано двома томами. Ясс, приїхала книжка, якою найближчий тиждень буде всіяна стрічка 🙂‍↔️
Мавпи не сміються 🌻 tweet mediaМавпи не сміються 🌻 tweet mediaМавпи не сміються 🌻 tweet mediaМавпи не сміються 🌻 tweet media
Українська
6
0
118
6.5K
t
t@moquerie_la·
я в ударі
t tweet media
Українська
0
0
1
16
t
t@moquerie_la·
пффф
t tweet media
Русский
1
0
1
109
t
t@moquerie_la·
досі не розумію як я це зробила...
t tweet media
Українська
1
0
3
197
t
t@moquerie_la·
@horobchyksofia останній тиждень я амбасадорка такого відпочинку! ніде так добре не може бути як вдома
t tweet mediat tweet mediat tweet mediat tweet media
Українська
0
0
6
93
t
t@moquerie_la·
@fem_taste поліщуків, але так
Українська
0
0
1
16
ен
ен@fem_taste·
добре, шо ніхто ніколи не трогає поліссян (?), бо я ні дня в своїй жизні не говорила російською, але все життя кажу "палатєнце"
Українська
2
0
8
192
t
t@moquerie_la·
@CosmopolitUa це такий крутий серіал!!! я його люблю
Українська
1
0
1
49
t
t@moquerie_la·
@yu_berezniuk @CosmopolitUa дякую, дівчата, я з цими жирами майже зійшла з розуму… де у всьому СТІЛЬКИ жирів
Українська
1
0
1
47
Ю.
Ю.@yu_berezniuk·
@CosmopolitUa блять да забудьте про білок мене цікавить як не переїдати жири
Українська
2
0
7
395
atopic blonde
atopic blonde@CosmopolitUa·
короче я зрозуміла шоб не переїдати жирів на дефіциті калорій треба просто не їсти нічого що я люблю
Українська
3
0
33
3.2K
t
t@moquerie_la·
@khvylova переклад відчуває
t tweet media
Українська
1
0
3
64
t
t@moquerie_la·
треба було додати справді важливі і формуючі книжки:
t tweet mediat tweet media
Українська
0
0
4
162
t
t@moquerie_la·
і я зробила! це гарна вправа пригадати все класне прочитане 🎀
t tweet media
Українська
2
0
29
10.4K
t
t@moquerie_la·
@horobchyksofia вам сподобається! я декілька в неї читала і дуже подобалось
Українська
0
0
0
131
t
t@moquerie_la·
@IthacaAfterDark ЗдолбунОві) ви вже як хочете включати токс і зверхність, то хоча би грамотно пишіть
Українська
2
0
33
2.1K
лаертід
лаертід@IthacaAfterDark·
@moquerie_la Боже, ні, ні, ні, не треба до нас в Київ, тут все жахливо, бомжі, бандітізм, ще вбʼють не дай боже, що потім родичі ваші про нас скажуть? Залишайтесь у своєму Здолбуніві, не треба сюди їхати
Українська
4
0
26
2.2K
t
t@moquerie_la·
Київ, а розкажіть, які класні райони вам для життя? можна суб'єктивщину, цікаво почути різні думки
Українська
135
1
81
26.6K
t
t@moquerie_la·
@sukasaved я з Полісся, таку інформацію не сприймаю
Українська
1
0
12
2.2K
t
t@moquerie_la·
@maryzalipa Марічко, спиніться, нема де гроши брать, ми вас всім твітером просим
Українська
1
0
6
143
Mary
Mary@maryzalipa·
слава Богу скоро з редактури прийде книжка румунської Кларісе Ліспектор
Українська
2
0
63
2.2K
t
t@moquerie_la·
@pereproshuyu абсолютно моя реакція… я ще потім як почитала що це значить, то взагалі волосся дибки стало
Українська
0
0
5
634
t
t@moquerie_la·
@yu_berezniuk дуже подобається ваш вайб дівоцтва і добра 🎀
Українська
1
0
2
107
Ю.
Ю.@yu_berezniuk·
тривога виє: ми з софійкою: ну русня і так життя зіпсувала, що нам skin routine не робить *встають за кремчикамм*
Українська
1
0
21
1.2K
t
t@moquerie_la·
@pan_nikhto давайте вгадаю: «за чотирма зайцями» і «біжи кролику». але щоб там не було — треба брать ми любимо видавництво основи
Українська
0
0
0
147
андрій бджоляр
андрій бджоляр@pan_nikhto·
@moquerie_la я сьогодні придивився ще дві книжки від основ (у мене вже кредитний ліміт) мені не можна заходити в книгарню смисл
Українська
1
0
0
182
андрій бджоляр
андрій бджоляр@pan_nikhto·
люди вже стеляться в метро спати, хтось вже накрився коциком і спить, і людей сходиться і сходиться, ну це бред + сюр бля я пішов додому з вірою в краще майбутнє
Українська
4
1
336
28.4K
t
t@moquerie_la·
@pan_nikhto Марічка казала скоро! (може навіть від завтра будуть надсилати) я теж чекаю аж зубами скрегочу
Українська
1
0
1
179
t
t@moquerie_la·
@pan_nikhto ууу, солідні покупки! гарного читання
Українська
1
0
1
181
t
t@moquerie_la·
@pan_nikhto показуйте книжки тоді
Українська
1
0
0
377
андрій бджоляр
андрій бджоляр@pan_nikhto·
я тільки книжок нових купив, який обстріл)
Українська
1
0
39
3.9K