Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
2 тижні у мене Джимні і, як ви розумієте, це якраз 2 тижні лютого морозу і єбейшої ожеледиці. Повноцінну статтю про мій досвід з Джимні напишу певно в березні, а поки мої перші спостереження: - Більшість питають як мені part-time повний привід адже там треба включати і виключати передній привід руками. Я купив хороші зимові шини Bridgestone DV-M2 то ж більшість часу їзджу на задньому приводі - система стабілізації справляється. Передній включаю тільки у дворах і на парковці. Важіль вмикання переднього приводу механічнний - тобто ти відчуваєш, як тяга задіює муфту яка включає передок. Дуже класні відчуття - такі металеві, справжні. - Машина супер компактна: мене вже полюбили діди на офісному паркінгу адже я можу машинку вщимити там, де інші не можуть (приклад на фото) - На ходу одразу відчуваєш, шо машина на рамі і на двох мостах. Її тіліпає і підкидає - таке враження ніби авто під тобою живе своїм життям. Хто колись їздив на УАЗі, той пойме, про шо я. З іншої сторони: двигун тихий, коробка - автомат, світло саме вмикається, клімат-контроль працює як треба і все це додає комфорту. А розуміння того, шо ти можеш проїхати майже по любій дорозі, дає відчуття впевненості. У Львові це зараз дуже актуально, бо у дворах не дороги, а якийсь танковий полігон. - Розхід 11.1 як видно з фото, але це з виїздом на будівельний майданчик і забавками там в колії від бетоновозів на пониженій передачі. Загалом чесний розхід в такі морози з прогрівами 10.5 і мені ок, бо Ford Focus 2 в таких же умовах жер у мене 11.5. - Власники інших Джимніків машуть і моргають фарами тобі, а ти машеш і моргаєш їм))) - Мені з моїми 191см їздити нормально: висока посадка компенсує не саме зручне сидіння. На дальняк звичайно це каторга, але для міста норм. В трьох також цілком комфортно: ми з дружиною спереду, а мала в дитячому кріслі чудово поміщається за нами. Інше заднє крісло складаємо і використовуємо як багажник. - Тестували на буд майданчику повний привід, поніжайку і систему контроля тяги: головне не сісти на брюхо, а зі всім іншим Джимнік справляється: в статті будуть відео. - Машина має купу місць де ви можете вкрутити аксесуари. Я замовив з алішки полички і підстаканники: встали ідеально :) Підстаканнини вкручуються болтом в стандартні пази.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
37
7
306
31K
مشاركة