Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
От єдине: я не розумію, для чого в Україні купувати дизельну версію? Хіба якщо ця машина буде постійно мотатись в Європу - тоді так. 2.0 бензин мякий гібрид доволі ефективний і буде їсти на 1.5-2 літри більше ніж дизель, а в деяких режимах на трасі вони взагалі будуть однаково їсти(на 140 і на 160). Я колись в ютубі знайшов порівняння 2.0 бензина і 2.0 дизеля BMW X3 G01: ось погляньте
Сумний Дембель tweet media
Сумний Дембель@vladJavaScript

Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Українська
12
0
32
10K
Зубожілий_гейм_тостер
@vladJavaScript Бо дизеля можна на роботі потягнути. Або купити дешевше у знайомого який потягнув з роботи. А якщо такої можливості немає, то і економії теж.
Українська
1
0
1
352
Gopuff
Gopuff@gopuff·
Our delivery comes with a genius. Go learns what you like, builds your cart in seconds, and gets it all to your door in as fast as 15 minutes.
English
1
3
159
1.2M
гаррі
гаррі@c0les0·
@vladJavaScript дані не дуже релевантні на порівнянні. 20d на моєму маршруті в 1500 км буде споживати 5-5,5л на сотню в середньому, 30i їсть 8,5-9 літрів.
Українська
1
0
1
259
keaukraine
keaukraine@keaukraine·
@vladJavaScript Так дизель же в місті де корки й тягнучки якраз економніший за бензин. По трасі так, майже однакові.
Українська
2
0
0
520
Потужний Хобот
@vladJavaScript Це притому, що в Україні реально 4 дороги, по яким треба їздити ледь не щодня, щоб на дистанції мати хоч скільки-небудь адекватну економію. Теж завжди дивуюсь великому попиту в Україні саме на дизель
Українська
0
0
4
393
oxidmod
oxidmod@oxidmod·
@vladJavaScript Деяким просто дизель більше подобається. Більша тяга, оце все. Хоча гібрид певною мірою компенсує мабуть
Українська
1
0
2
386
Донецький бомж в ЗСУ
@vladJavaScript Я так розумію, що довідка психіатра купується разом з вєдром? Ну що типу чєл вмєняємий, а не єбанутий на всю чєрєпуху. Сцуко, за овєржохуя років за кермом не бвчив жодного притомного бмвдятла. Та можеш мене з гівном мішати, ВОНИ ВСІ КОНЧЕНІ УЙРОБКИ незалежно від віку та статку.
Українська
0
0
1
63
Artem Zhurakhovsky 🇺🇦
@vladJavaScript І це при тому, що різниця в ціні літру дизеля на 20-25% дорожче за бензин, що явно не перекриває різницю в витраті палива
Українська
0
0
0
184
Dov Kleiman
Dov Kleiman@NFL_DovKleiman·
Still in beta, Polymarket already has best-in-class liquidity across virtually every category: pregame, futures, even in-play tennis. The depth is honestly absurd. Deposit $20, get free $50 with my code DOV50 Try trading on tonight’s game 👇
English
520
1K
17.5K
98.4M
Peter
Peter@pierreaxn·
@vladJavaScript В Європі є лише одна країна, де можна 160 і ще одна де 140
Українська
1
0
0
362
Sandro
Sandro@Sandro_Nec·
@vladJavaScript І де в Україні їздити 160? На Чайці?
Українська
2
0
3
259
مشاركة