
@vladJavaScript @bxxXz3PuEQ9KIrX Море - це стихія. Я в Криму народилась та виросла і можу сказати, що по статистиці гинули частіше саме туристи. Місцеві в більшості знали, коли не варто дражнити долю, бо ми бачили достатньо новин, а іноді і ставали їх свідками. Сама бачила 2 випадки коли люди не випливли в шторм
Українська




















