BELIAL (Michal)
31.1K posts


@BELIAL7907 Kiedyś wybrałbym Wranglera - w starszych generacjach. Teraz Bronco - chociażby z powodu V6 pod maską
Polski

Sporo takie Bronco potrafi🤨
Hejterzy, że niszczy przyrodę itp. 3, 2, 1… Start☝️
Ford Polska@FordPolska
💦Trochę wody dla ochłody… Dzisiaj wita Was 🐎 Ford Bronco😁
Polski

@r_glimpses @PaniDubito @swiat_nie_spi Ciężko myśleć o de-radykalizacji jak świat się coraz bardziej radykalizuje. I to w gorszym stopniu niż kiedyś. Teraz wszędzie do faszyzmu jest wmieszany islam.
Polski

@PaniDubito @swiat_nie_spi @BELIAL7907 De_radykalizacja będzie konieczna w Gazie i innych miejscach. Niemniej patrz na Europę czy Polskę…wszystko wraca…ktoś miesza słoikiem i ludzie się pogubili. Walczymy ze sobą, a wróg jest gdzie indziej (nie Ukraińcy i nie Żydzi.)

Polski

Przed tym ostrzegam w swoich programach:
Już przedreptują przed możliwością robienia deali z Rosją.
A odpowiadając na pytanie: Robiliśmy, bo Niemcy zostały rozbite i pokonane.
Żadnego powracania do deali z Rosją, żadnego jej wybaczania, aż nie odda terenów Ukrainie i nie zaprzestanie mącenia w europejskiej polityce.
A najlepiej, żeby granicą było ograniczenie atomu i balans 1250 Europy vs 1250 Rosji.
Łukasz Kohut 🇪🇺@LukaszKohut
Mentzen: „jeżeli po II Wojnie Światowej wróciliśmy do handlu z 🇩🇪 Niemcami, to nie widzę powodu, żeby zaraz po wojnie nie wrócić do handlu z 🇷🇺 Rosją.” Konfederacja as usual. Z Rosją.
Polski

@agnes51235072 Mój zestaw ucieczkowy 25letni Passat, dziurawe dresy,
Polski

@metakognita Trzeba uważać co się cpa a jak się chce przestać to robić to pod okiem specjalisty
Polski

@Raf88431 @plackibezcukru Chyba prędzej to objawy odstawienia.
Polski

@plackibezcukru Był naćpany dostał zapaści i nie chcieli żeby to się wydało...a żeby to ukryć to wymyślił,, otrucie"dlaczego nie było karetki????każdy normalny człowiek natychmiast wzywa karetkę..albo to bajka z mchu i paproci bo mu poparcie spada..
Polski

@M_Jozefaciuk Hahahaha cieszyński załatwi anonimowe akcje krematoryjne. Jaki ty żałosny jesteś😂😂. Polacy parlamentarzyści. 🤣🤣🤣 dno i kupa mułu
Polski

Udostępniam nie dlatego, że sympatyzuję, a dlatego, że realnie ten poseł jest w stanie zapewnić anonimowość.
Janusz Cieszyński@jciesz
Sygnaliści! Zapraszam do kontaktu⤵️ 📱501500715 ✉️janusz.cieszynski@sejm.pl Gwarantujemy 100% dyskrecji
Polski

@Lewaklewicowy Kto się ruska kurwą urodził taką samą zdechnie.
Polski
BELIAL (Michal) retweetet

Ruskie kurwy dostały obierki po świniach putina i znów się zesrały pod moim wpisem. Jebać was 🫶🏽
Panna Polly@PollyPanna
Kurwa, ten naród jest tak głupi, że wali we wszystkich poza kacapami i jeszcze się cieszy, że te same kacapy Nawrockiego komplementują. Jak pies Pawłowa, tylko kastrowany.
Polski

@julianina50 😢 o rany ale to pysznie wygląda… proszę nie wstawiaj zdjęcia po przygotowaniu😁
Polski
BELIAL (Michal) retweetet

Mógłbym pisać o spotkaniu z Premierem @donaldtusk przez rok, ale byłoby to już na granicy absurdu. Doskonale wiem, ile wysiłku włożono, by do tej rozmowy nie doszło.
Skoro senator Borusewicz może dzwonić w sprawie mojej obecności na wydarzeniach społecznych, to co musi robić Marszałek Kidawa-Błońską ?
Chociaż już w 2024 interweniował (zapewne Robert Tyszkiewicz) jako Senat w sprawie moich wpisów do urzędów, przed przyjazdem do Belgii. Zatem to standardy działania naszych ludzi Koalicji 15X…
A przecież mieszkam w Brukseli i mogłem podejść do Premiera dziesiątki razy. Tylko nie o to chodzi. Cóż z mojego uparcia jeśli go to nie interesuje?
Chciałem pokazać, że potrzeba ogromnej presji społecznej, by premier państwa zareagował na patologie Funduszu Polonijnego.
Mam poczucie, że przez ostatnie 3 lata zrobiłem w tej sprawie więcej niż ktokolwiek z Polonii. Proces skargi w Komisji Europejskiej nie da się zatrzymać, więc cierpliwość jest cnotą.
Zdjęcie nekrologu zostało jako jedyne wygenerowane przez AI. Pozostałe są prawdziwe.

Jack Waldhaus👁🇵🇱🇧🇪🏴☠️🇪🇺 ✌️@JackWaldhaus
Dzień Dobry. Panie Premierze @donaldtusk : czy spotka się Pan ze mną? W Brukseli, w Warszawie. Oficjalnie, nieoficjalnie. Ważne, że w sprawie Polonii.
Polski

Z moją angielską przyjaciółką mamy taki zwyczaj że gotujemy sobie różne tradycyjne brytyjskie i polskie potrawy. Taka wymiana doświadczeń kulinarnych (no dobra nie tylko kulinarnych😀)
Po moim bardzo udanym i powitamym zachwytem polskim mielonym z ziemniaczkami i buraczkami dostałem TO
Po angielsku pie 'n' mash czyli w wolnym tłumaczeniu placek z ziemniakami. To tradycyjne danie robotników z londyńskich doków portowych w XIX i początkach XX wieku. Placek z nadzieniem, w tym wypadku kurczak z porem, puree ziemniaczane i gravy czyli coś co przypomina polski ciemny sos pieczeniowy czasem zastępowany wywarem z gotowanych węgorzy z Tamizy.
Kiedyś na każdym rogu we wschodnim Londynie były tanie gar kuchnie serwujące to i inne specjały. Do dziś przetrwało ich niewiele ale będąc na Whitechapel czy East Ham nadal można spróbować tego dania
Mnóstwo pustych kalorii, mało składników odżywczych no i ciężko nazwać to zdrowym posiłkiem. Nawet Becky przyznała że polska kuchnia przebija angielską pod każdym względem😀
Mimo wszystko warto spróbować


Polski

@MLewandowska co jest warta ta przewaga skoro ludzie nie reagują a u władzy są głupie i skorumpowane miernoty.?
Polski

Zachód ma tak gigantyczna przewagę (technologiczną, militarną, kulturową, gospodarczą), że mógłby rozwiązać problem islamskiego terroryzmu w mgnieniu oka. Europa jest gwałcona i mordowana przez islamistów, nie dlatego, że nie może się obronić, ale dlatego, że nie chce.
Więcej na ten temat na substacku WOKiEm (link w moim profilu) i w artykułach na X (zakładka Artykuły w moim profilu)

Polski
BELIAL (Michal) retweetet

@brunet_dr Ktoś kto się zna nie pójdzie do polityki. Po co mierzyć się z falą hejtu, pomówień za niską pensję?
Polski

„Event” na zakończenie roku w jednej z poznańskich szkół podstawowych. Imam z Egiptu opowiada o islamie w ramach planowanego cyklu wydarzeń przybliżających religię i kulturę muzułmańską. Na spotkaniu obecny był też ksiądz katolicki, co miało podkreślić międzykulturowy i „dialogowy” charakter spotkania.


Polski













