
Filip Frąckowiak
2.5K posts


@MateuszOsiak_ Czemu? Im więcej osób zacznie rozumieć punchliny, tym lepiej dla nas i dla tej muzyki
Polski

@big_musik_sosa Czemu guilty pleasure? Jeden z lepiej piszących ludzi obecnie na świecie to guilty pleasure?
Polski

@abojke W pełni sie z Panią zgodziłem, też nie lubie takiego wyciągania z kontekstu. Ale potem obejrzałem ten filmik i tam nie ma takiej sytuacji. W filmie commentary powołuje się Pani na złe źródło, aby stworzyć narrację antyukraińską. To jest dużo błąd i warto to wziąć na klatę.
Polski

Kibicuję Ci z całego serca! Komentuj, nagrywaj reportaże. Zrób lepiej, pokaż światu, jak powinno wyglądać prawdziwe dziennikarstwo. Niech świat pozna Twoje nazwisko!
Nie sądzisz, że to byłoby bardziej misyjne niż szukanie w długich godzinach nagrań 30s., do których - po wycięciu ich z kontekstu - będzie się można przyczepić?
Widzimy się jutro - Shmoo@widzimysiejutro
KANAŁ ZERO - DZIENNIKARSTWO CZY POPULIZM? Czy Kanał Zero to wciąż „nowa jakość” mediów, czy już tylko fabryka tanich, populistycznych emocji? Dzisiaj rozkładam na czynniki pierwsze potężne wpadki warsztatowe Arlety Bojke i Joanny Pinkwart. Czy to jeszcze dziennikarstwo, czy fabryka populistycznych emocji? Daj znać w komentarzu. #kanalzero #arletabojke #dziennikarstwo #fakenews #ukraina
Polski

@kapisevicius2 No tak, ale jak usuniesz słowo "wpływowi" to też prawda
Polski

wszyscy WPŁYWOWI w tym kraju albo mają kogoś w rodzinie co był w SB albo mają kogoś kto był inwigilowany przez SB xd
Papryk@urodzonywwa
Coś pięknego 🥰🥰🥰
Polski

@K_Stanowski Rząd wystawia piłke do pustej, a wy nagrywacie taki film XDD Panie Krzysztofie korzystał pan kiedyś z tego szpitala? Bo tu jest afera jakaś halo
Polski

Kiedy wydawało się, że najtrudniejszym zawodnikiem do złapania był dziś Leo Messi, swój potencjał pokazała Katarzyna Lubnauer.
Filip Zator@zaypod138
Ale tam jest panika w szeregach Koalicji Obywatelskiej, patrzcie jak uciekają przed Prusinowskim 😂 Nie wiedziałem, że pani Lubnauer tak szybko biega xD wszyscy jacy zarobieni nagle, czasu nie mają
Polski

@falalafel_123 The Dumplings - Deszcz
Czerwone Gitary - randka z deszczem
Krystyna Prońko - Deszcz w Cisnej
Polski

@Futka05 Jimek i Coalsi na pewno. Oprócz tego jest Oki, Miły atz, Przebiśniegi
Polski

Minęły trzy miesiące i to nadal jest album roku, bo nic lepszego w tym smutnym poldonie nie wyszło
Robert Futa@Futka05
Dowiózł, najlepszy album od czterech lat.
Polski

@burekv2 Dzisiaj wyszła płyta Jimka, a także płyta Coals. Obie specyficzne, obie dobre
Polski

@burekv2 Anawa - Anawa
Breakout - Blues
Kult - Spokojnie
Kult - Tata Kazik
Myslovitz - Miłość w czasach popkultury
Lenny Valentino - Uwaga Jedzie Tramwaj
Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Rasmentalism - 1985
Łona/Konieczny/Krupa - Taxi
Vito Bambino - Pracownia
Polski

@Homeless2137xD @TurtleHype4 Przecież jest pełno takich osób chociażby Bedoes. W wywiadach raczej pozytywny, a numer bardzo często trudne
Polski

@FilipFrckowiak3 @TurtleHype4 Tylko na wywiadach nadal będzie pierdolił, że życie jest do dupy. Teraz podstaw drugą osobę, która powie "dobrze siada, dobrze się sprzedaje, mi pisanie tego wychodzi zajebiście to machnąłem 10 taką płytę"
Polski

@OskarBVB09 @TurtleHype4 Nie wiem czy dziwny przypadek, sztuka już trochę czasu na tym świecie jest
Polski

@FilipFrckowiak3 @TurtleHype4 Po chuj monetyzować w takim razie tę terapię? Co za dziwny przypadek, że akurat terapią dla nich jest źródło utrzymiania
Polski

@murczkiewiczyzm Czym jest mityczny krąg z Męskiego Grania i Zorzy? To najpopularniejsze festiwale w Polsce i gra tam każdy popularny artysta (od Brodki, przez Problem, po Króla). Jedni mają lepszy pomysł na siebie, drudzy gorszy, ale są to też głęboko alternatywne rzeczy (EABS, 2k88)
Polski

Mnie w całej tej dramie o Dawida Podsiadło bawi jedna rzecz. Od dawna mówię, że chłop już dawno przestał być artystą niszowym. On wszedł w mainstream jak nóż w ciepłe masło i stał się nowym mainstreamem.
To całe kółko wzajemnej adoracji z Męskiego Grania i Zorzy od dawna nie ma pomysłu na siebie, powiela te same schematy i rozwiązania muzyczne, okupują wszystkie większe eventy i festiwale oraz listy przebojów. A jednak wciąż dużo ludzi jeszcze parę dni temu żyło iluzją słuchania Podsiadły jako czegoś awangardowego.
Dopiero musiał wypuścić AI Slopa żeby niektórzy się ocknęli, że to już nie jest ten sam Dawidek co 15 lat temu, a polski przemysł muzyczny się kompletnie zmienił i te pseudo-alternatywne rzępolenie jest aktualną definicją polskiego mainstreamu.
Paradoksalnie słuchanie Beyoncé i Taylor Swift jest już bardziej niszowe w obecnej chwili.
Polski

@sztywnypatyyk Niee to nie jest zajebiste. Social media stworzyły jakiś zero jedynkowy świat gdzie każdy jest albo dobry albo zły. Jeśli kupujesz bilet to raczej cenisz artystę, lubisz jego twórczość. I nagle gdy ludzie dowiadują się o 1 rzeczy dyskusyjnej moralnie to już go skreślają XD
Polski

@FilipFrckowiak3 @HibHobXD Nie zdążył jej przez tyle czasu zrobić na stadiony. A to co wypuścił nie brzmi jakby pracował nad tym 3 lata. I chyba jeszcze nie jest gotowa
Polski

@rssnroulett Gdybyśmy mieli się doszukiwać konceptu to drugiego dnia możliwe, że Nosowska
Polski













