@RBakiewicz Piwien madry czlowiek przeanazizowal twoje dzialania i? No wlasnie, ty jesyrs skazany wielokrotnie wiec nie mozesz startowac w wyborach, i kto sie pojawia? Córeczka, pasozyty! Zyc z kasy podatnika ot chwyt na zycie! Oszuscie
Niemcy znów kłamią! W ich przestrzeni publicznej szerzy się kłamstwo, że Głaz Pamięci leży w strefie chronionej! Prawda jest inna... strefa (Befriedeter Bezirk) KOŃCZY się na ulicy Heinrich-von-Gagern-Straße, która biegnie między pomnikiem a Bundestagiem. Głaz leży POZA NIĄ! Mieliśmy pełne prawo swobodnie tam podejść z krzyżem, bo nie naruszyliśmy żadnych granic! Zakaz policji to bezprawie i celowe uderzenie w polską pamięć.
@RBakiewicz Każdy kto w tej sprawie staje po stronie niemieckiej policji której zachowanie bardziej przypomina działanie hitlerowskiego SA niż stróżów prawa jest gnidą lub folksdojczem.
A łowcom rasistów pośród Polaków uświadamiam, że ci bandyci zaatakowali też Afroamerykankę. Za nic.
@RBakiewicz Bakiewicz kurwa takie manifesty w Niemczech zglasza sie tydzien przed, baranie. Dwa, ustawka za kase. Przestan pierdaczyc farmazony tam gdzie republika tam wiadomo, ze bedzie rozroba.
STAŁO SIĘ. Skazali mnie. ⚖️👇
Wyrok zapadł dokładnie tak, jak zaplanowali od samego początku. Standardy i wzorce rodem z czasów stalinowskich – dziś w „uśmiechniętej Polsce” Donalda Tuska to przyzwoici ludzie, którzy mieli odwagę bronić dobra i wartości, są prześladowani i stają się celami systemu.
Ale wiecie co? Jestem dumny. Bo stoję po właściwej stronie.
@Beata63603986 Stare i niemodne ty myślisz ze dla pisu jeszcze wygodne, jesteś w błędzie. Juz narodu na to nie wezmiesz wez napisz kim był ojciec dziadek Kaczynskiego skąd ta stara dziś willa
Niech nadejdzie ten dzień. Zjednoczmy siły przeciwko #Kolicja13Grudnia.
Nie wiem jak to zrobić ale wiem, że zrobić trzeba!!!!🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
@KurkaWodna8@pisorgpl@RafalBochenek To było dobre:"fotowoltaika musi mieć promienie słoneczne a u nas słonca mało to nie Sahara". Totalny idiota, siano juz nie mózg!
@pisorgpl To jak z tym Opocznem, @RafalBochenek? Nadal leży w Lubelskim czy może już się przeniosło do Łódzkiego? 🤣
Ale z ciebie tępa pisia ciota 🤣 Coś ty w podstawówce na geografii robił?