Neo

3.4K posts

Neo banner
Neo

Neo

@MacMac7272

NORMIK

Beigetreten Haziran 2025
94 Folgt19 Follower
Neo
Neo@MacMac7272·
@domi_dlugosz Facet, który mógłby żyć z pracy swoich rąk jak szejk w tym kraju, ryzykując swoją karierę, a może zdrowie i życie, wywala z łamiącym się głosem wszystko na stół. "Może wyparł". Ja pierdolę.
Polski
0
0
0
2
Dominika Długosz
Dominika Długosz@domi_dlugosz·
Pan doktor jak mniemam przez rok był w szoku i dlatego dopiero dziś na yt a nie rok temu w prokuraturze mówi o odpowiedzialności za śmierć pacjentów. Może wyparł.
Polski
357
62
727
95.3K
Dominika Długosz
Dominika Długosz@domi_dlugosz·
Tak się morduje tematy. Ja wiem, że teraz trzeba będzie coś tam pogrzmieć etc. ale właśnie historia przestała być poważna. Tylko potem się nie dziwcie, że politycznej odpowiedzialności też nie będzie
Polski
205
29
280
72.8K
Neo
Neo@MacMac7272·
@czuchnowskiw Zamknij mordę mały człowieczku.
Polski
0
0
0
10
czuchnowski
czuchnowski@czuchnowskiw·
Jędrzejewski bez żadnych dowodów oskarża innego lekarza o najgorsze zbrodnie.Zero dowodów.On tylko o tym słyszał. Stanowski go podkręca i szczuje.Jeśli po tym spektaklu nienawiści dojdzie do tragedii,wiemy kto będzie odpowiedzialny
Polski
670
154
771
71.4K
Patryk Słowik
Patryk Słowik@PatrykSlowik·
Nie mam pojęcia, czy to co mówi były ordynator chirurgii Szpitala Południowego jest prawdą, czy nie, bo nikt z nas tu obecnych nie jest w stanie tego zweryfikować. Ale wiem, że jutro prokuratura powinna wszystko zabezpieczać na grubo, bo stawiane zarzuty są gigantycznej skali.
Polski
332
987
10K
193.6K
Neo
Neo@MacMac7272·
@chrzanikx Zatkało mnie...po prostu zatkało.
Polski
0
0
0
78
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
O kurwa… lekarz sygnalista powiedział wprost, że przez Dawida Kacprzyka zmarli w tym szpitalu ludzie - w wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie - śmiercią? - tak
Polski
192
956
6.6K
182K
Neo
Neo@MacMac7272·
@K_Stanowski J-A P-I-E-R-D-O-L-E !!!!!!! Oglądacie to ?????????????
Polski
2
0
25
1K
Neo
Neo@MacMac7272·
@m_liberted To Ukraina idzie na zderzenie ze ścianą. Zelenski przelicytował.
Polski
0
0
0
14
Marcin Freedom
Marcin Freedom@m_liberted·
Dyplomacja w ruinie. Duet Przydacz i Nawrocki pod patronatem Pałacu Prezydenckiego idzie na zderzenie z Ukrainą. Cel? Tani poklask w kraju. Efekt? Izolacja i niszczenie bezpieczeństwa. To nie jest obrona interesów, to ordynarny sabotaż polskiej racji stanu!
Marcin Freedom tweet media
Polski
82
121
367
3.6K
Neo
Neo@MacMac7272·
@MPAK63 Kretynie skończony...umiesz czytać ?
Neo tweet media
Polski
0
0
9
149
Max Hübner
Max Hübner@HubnerrMax·
Prezydent Karol Nawrocki PRZYWITANY Z NAJWYŻSZYMI HONORAMI w Turcji przez Prezydenta Recepa Erdogana. Znowu będzie wycie.
Polski
227
1.4K
8.7K
288.9K
Neo
Neo@MacMac7272·
@IkaKrawczyk Nie da się tego słuchać. Od początku do końca była to zaplanowana z premedytacją prowokacja Zelenskiego.
Polski
0
0
0
1
Iwona Krawczyk
Iwona Krawczyk@IkaKrawczyk·
Przez lata budowaliśmy ogromny kapitał zaufania w Ukrainie. Niestety, gwałtowne ruchy dyplomatyczne prezydenta Nawrockiego mogą sprawić, że to nie polskie firmy zarobią na odbudowie tego kraju. Polscy 🇵🇱 przedsiębiorcy zapamiętają te decyzje...
Polski
61
19
129
2.8K
Neo
Neo@MacMac7272·
@ko_klub A kogoś nieskażonego polityką nie ma ?
Polski
0
0
0
19
KP Koalicja Obywatelska 🇵🇱✌️
⚖️ Zgłosiliśmy dziś kandydaturę Sylwii Gregorczyk-Abram na stanowisko Rzeczniczki Praw Obywatelskich! To osoba od lat zaangażowana w obronę praw obywateli i zasad państwa prawa. 🇵🇱 RPO powinien być niezależnym głosem obywateli. Właśnie dlatego stawiamy na doświadczenie, kompetencje i odwagę.
KP Koalicja Obywatelska 🇵🇱✌️ tweet media
Polski
456
328
1K
45.9K
Neo
Neo@MacMac7272·
@RTErdogan 👍👍👍👍👍👍👍👍
QME
0
0
1
33
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan@RTErdogan·
Polonya Cumhurbaşkanı Sayın Karol Nawrocki ve heyetini ülkemizde misafir etmekten memnuniyet duydum. 🇹🇷🇵🇱 Polonya’yla altı asrı aşan köklü tarihimizden aldığımız güçle iki müttefik ve stratejik ortak olarak her alanda iş birliğini geliştiriyoruz. Görüşmelerimizde ticaretten yatırımlara, savunma sanayisinden enerji ve beşerî ilişkilere kadar birçok başlıkta fikir alışverişinde bulunduk. 10 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefimize erişmemizin ardından 15 milyar dolarlık hedef belirledik. Polonya, yaklaşık 9 milyar dolar tutarındaki projeyle müteahhitlik firmalarımızın en faal olduğu ülkeler arasında yer alıyor. Polonya’yla bir diğer potansiyel alanı ulaştırma teşkil ediyor. Polonya’nın da desteğiyle stratejik ortak olduğumuz “Üç Deniz Girişimi” bu konuda önemli bir platform sunuyor. Savunma sanayisi de ikili iş birliğimizin öne çıkan gündem maddelerinden biri. Avrupa’nın güvenlik ve savunma mimarisinde vazgeçilmez yere sahip olan iki NATO müttefiki olarak bu iş birliğimizi güçlendirmek için çalışıyoruz. Görüşmemizde Rusya-Ukrayna savaşındaki son durum ve İran bağlantılı gelişmeleri de etraflıca değerlendirdik, her iki alanda da barışa duyulan ihtiyaca dikkat çektik. Bu minvalde asla gölgede kalmaması gereken hususların başında Filistin ve Orta Doğu’da kalıcı barışa giden süreç geliyor. Filistin Devleti’ni tanıyan ülkeler arasındaki Polonya’dan iki devletli çözüme olan desteğini sürdürmesini bekliyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan tweet mediaRecep Tayyip Erdoğan tweet mediaRecep Tayyip Erdoğan tweet mediaRecep Tayyip Erdoğan tweet media
Türkçe
350
1.7K
7.9K
183.1K
Rzecznik MSZ - Maciej Wewiór
Odbudowa Ukrainy to nie „zbieranie na Zełenskiego”, jak twierdzi @marcin_przydacz! Prezydencki minister próbuje ośmieszać konferencję URC 2026 organizowaną w Gdańsku i wszystkich zaangażowanych. A ta konferencja to: 📈 element zapewnienia kluczowej roli Polski w procesie odbudowy 🏢 4000 podmiotów i tysiące ludzi 🌍 100 krajów i reprezentanci 40 rządów 📝 200 umów do podpisania Odbudowa Ukrainy to gigantyczna szansa dla polskich firm! Do tej pory @prezydentpl nie interesowała się zbytnio wydarzeniem, a szkoda, bo lepiej, gdyby wszyscy działali na rzecz naszej gospodarki. Polityczne złośliwości, próby skłócania i rzucanie kłód pod nogi tylko dlatego, że wydarzenie współorganizuje rząd, jest krótkowzroczne. To nie działanie na złość rządowi, ale na szkodę naszych przedsiębiorców! 🇵🇱
Polski
74
119
297
7.9K
Grzegorz Janiczak
Grzegorz Janiczak@JaniczakG·
czy ktoś w naszej koalicji mógłby powiedzieć @Arlukowicz żeby zszedł trochę z tonu bo ta jego buta i chamstwo i arogancja działa na niekorzyść całej naszej koalicji i tkwienie w przekonaniu, że wszystko było cacy @wlodekczarzasty @donaldtusk @Kpelczynska @KosiniakKamysz
Bartosz Arlukowicz@Arlukowicz

Ej! Panowie śledczy! Dałoby radę nazwiska tych polityków, co byli w opisywanym saloniku VIP, którego na SOR chyba jednak nie ma? Bo dzisiaj (wtorek) o 19.15 będę w Gościu Wydarzeń w @PolsatNewsPL i chciałbym to skomentować.

Polski
18
3
48
12.2K
Neo
Neo@MacMac7272·
@Arlukowicz @se_pl @Obywatelska_KO Uuuuuu, wchodzi miana narracji 😂🤣😅😆. Już nie gadamy, że żadnego saloniku vip nie było. Bo się nawet Czuchnowski rozpruł. Teraz będzie: bo PIS też tak robił. 😂🤣😅😆😁. Przypominam, rządzicie 2.5 roku. Miało być inaczej, a jest to damo szambo.
Polski
0
0
1
11
Bartosz Arlukowicz
Bartosz Arlukowicz@Arlukowicz·
Sprawa Kaczyńskiego w szpitalu w Lublinie niczym nie różni się od sprawy senatora Lenza czy poseł Pępek. Nie widzę żadnego powodu usprawiedliwiania Kaczyńskiego dlatego, że jest Kaczyńskim. Lenz poniósł konsekwencje. Kaczyński też powinien. O tym jutro (środa) o 9.45 w @se_pl
Bartosz Arlukowicz tweet media
Polski
176
197
608
20.7K
Neo
Neo@MacMac7272·
@PatrykSlowik Całe stado poszło pod nóż 😂🤣😅
Polski
0
0
0
12
Patryk Słowik
Patryk Słowik@PatrykSlowik·
Pamiętacie czasy, gdy Roman Giertych chwalił się, że wymyślane przez niego tematy są na 27 lub 29 miejscu w najpopularniejszych? 😜
Patryk Słowik tweet media
Polski
42
63
1.5K
25.6K
Saagar Enjeti
Saagar Enjeti@esaagar·
Just became aware of the recent dustup between Poland and Ukraine. Poland stripped Zelensky of its highest honor after he named a special operations group after the Ukrainian Insurgent Army which slaughtered approximately 100k Poles in WW2
Saagar Enjeti tweet media
English
74
152
1.4K
49.2K
Neo
Neo@MacMac7272·
@RTErdogan 👏👏👏👏👏👏
QME
0
0
0
18