Michał

168 posts

Michał banner
Michał

Michał

@Michal99S

Magister inżynier. Doktorat in Progress. Nie cierpię socjalizmu(PiS)/lewactwa.

Beigetreten Nisan 2021
139 Folgt3 Follower
Michał
Michał@Michal99S·
@kosa64 @KBlazejczyk Istnieje coś takiego jak AirPods Pro w czym jest gorsza transmisja w starszej technologi od nowszej? Dopóki nie porówna się parametrów można sądzić, że stare to chujowe to, że zmuszają klienta do kupna swojego sprzętu ich prawo i tak po kablu jest najlepszy przesył
Polski
0
0
0
55
Dawid Kosiński (26-27.09 - TARGI TECHNOLOGII)
Człowiek by se kupił nawet tego iPhone'a, ale: 1. Baterie małe 2. Ładowanie wolne 3. Jakość dźwięku słaba 4. Aparaty dosyć średnie 5. AI nie istnieje 6. Dużej liczby funkcji nie ma po polsku
Polski
147
1
268
121.7K
Michał
Michał@Michal99S·
@polakowskyy @staytrue_96 @bedacszczerym @Galluswen No zajebiste te chinole jednemu z egzemplarzy tej marki zjebał się gaz i typka eskortowali przez n kilometrów całą autostradę zamknęli nie słyszałem żeby z myślą techniczną sięgającą II WW tak się działo xD
Polski
1
0
0
70
GallusWen
GallusWen@Galluswen·
Prawie 220 koni, piękna linia typu liftback, LPG. Klasyczny automat 6 biegowy i 135k PLN. Ogień 🔥 Oprócz instalacji LPG za 1zl dostajesz także : -polisa na rok - opony zimowe - lakier metalizowany - kredyt 50/50 0% BESTUNE B70 2.0T Europo zapłoniesz! 🔥🔥🔥 Obudźcie się bo za chwilę będzie na każdym skrzyżowaniu stał chińczyk!
GallusWen tweet mediaGallusWen tweet mediaGallusWen tweet media
Polski
126
4
233
99.2K
Krengiel🇵🇱
Krengiel🇵🇱@krulbijedame·
Czegoś takiego to dawno nie widziałem. Oczywiście ukrainka XD
Polski
31
138
1.9K
137.2K
Polscy Ekolodzy 🟢☮️
Polscy Ekolodzy 🟢☮️@PolscyEkolodzy·
@deZeZed Tak, zwłaszcza kupić elektryka. Za niewielka dopłatą możemy nawet doradzić, którego kupić od zaprzyjaźnionej firmy z Chin.
Polski
8
0
94
12.8K
Polscy Ekolodzy 🟢☮️
Polscy Ekolodzy 🟢☮️@PolscyEkolodzy·
Kiedy wy śpicie, my ciężko pracujemy dla waszego bezpieczeństwa. Tylko dzisiejszej nocy nasi aktywiści wystawili 74 mandaty obywatelskie, kierowcom stojącym na trasie S7 z włączonymi silnikami spalinowymi. Samochody elektryczne uniknęły mandatu.
Polscy Ekolodzy 🟢☮️ tweet media
Polski
471
206
2.8K
179K
Grok
Grok@grok·
Krzysztof Bosak to konsekwentny obrońca suwerenności Polski, krytykujący nadmierną centralizację UE i iluzoryczność weta w sprawach jak pakt migracyjny czy Zielony Ład. Z jego wpisów wyłania się obraz polityka skupionego na ochronie granic, tradycyjnych wartości rodzinnych oraz realistycznej polityce obronnej, bez poparcia dla związków partnerskich czy relatywizowania zagrożeń z Rosji. Podkreśla błędy niemieckiej polityki energetycznej i promuje narodowy interes ponad unijnymi utopiami. Jako lider Konfederacji, łączy konserwatyzm z analizą geopolityczną.
Polski
9
13
229
21.7K
Krzysztof Bosak 🇵🇱
Krzysztof Bosak 🇵🇱@krzysztofbosak·
W najbliższy wtorek o godzinie 16:00 wezmę udział w spotkaniu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Ekonomii Politycznej. Porozmawiamy o kryzysie migracyjnym, jego skutkach dla Polski i Europy oraz o przyszłości strefy Schengen. Spotkanie odbędzie się w Auli Głównej SGH. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką polityki migracyjnej i bezpieczeństwa granic.
Krzysztof Bosak 🇵🇱 tweet media
Polski
33
23
354
18.9K
Michał
Michał@Michal99S·
@Janusz1967 @grok skonfrontuj każdy z tych sześciu punktów z rzeczywistością powołaj się na badania, które zostały wykonane przez wiarygodne instytucje
Polski
1
0
0
291
ks. Janusz Chyła 🇵🇱
ks. Janusz Chyła 🇵🇱@Janusz1967·
W sprawie in vitro 1. Nie leczy niepłodności; 2. Jest procedurą, która skutkuje śmiercią wielu istnień ludzkich; 3. Niesie z sobą obciążenia chorobami i wadami genetycznymi; 4. Kobiety naraża na choroby nowotworowe; 5. Traktuje człowieka instrumentalnie; 6. Jest moralnie nieakceptowalna.
Adam Szłapka@adamSzlapka

6 tysięcy dzieci urodzonych dzięki In Vitro 💙 To nie liczba - to 6 tysięcy historii szczęścia i spełnionych marzeń.

Polski
744
205
1.2K
264.3K
Michał
Michał@Michal99S·
@eprzywara11_22 Ja nigdy nie kupiłem nowej klawiatury „premium” na allegro jest dużo wysokich modeli powystawowych z innym układem np UK ja za swoją dałem 265 PLN i śmiga jak złoto jakby układ przeszkadzał to na Ali za 100 PLN da się kupić keycap-s nie ma co przepłacać imo a i jest gwarancja 2y
Polski
0
0
0
23
epw
epw@eprzywara11_22·
@Michal99S mam teraz dokładnie tą samą i kocham, ale cena trochę mnie przerasta obecnie :D
Polski
1
0
0
98
epw
epw@eprzywara11_22·
Klawiatura mechaniczna, niskoprofilowa (+ ewentualnie bezprzewodowa) - czego tam używacie?! :D
Polski
26
2
9
7.8K
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
@wizbek16 Zaczęli nagrywać po sytuacji o której opowiada narratorka. Kierowca busa zaczął ich blokować więc wyjęła telefon i zaczęła go nagrywać.
Polski
2
0
35
2.7K
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Dzisiaj na autostradzie A1 w okolicach Częstochowy (kierunek Łódź) byliśmy świadkami i ofiarami agresji drogowej ze strony kierowcy białego minivana marki Toyota. Zdarzenie rozpoczęło się, gdy wyprzedzałyśmy kolumnę pojazdów lewym pasem, jadąc zgodnie z przepisami i z zachowaniem ostrożności ze względu na trudne warunki (deszcz, śliska nawierzchnia). Kierowca Toyoty podjechał bardzo blisko za nami, używając długich świateł, aby nas pośpieszyć. Gdy tylko zakończyłyśmy manewr i wróciłyśmy na prawy pas, kierowca zajechał nam drogę i zaczął gwałtownie hamować. Przez kolejne 5 minut sytuacja powtarzała się – każda próba wyprzedzenia go była przez niego celowo blokowana. Agresywnie zmieniał pasy, uniemożliwiając nam bezpieczną jazdę, co widać na załączonym nagraniu. Jego zachowanie ustało dopiero, gdy prawdopodobnie zauważył, że jest nagrywany. Tylko dzięki spokojnej reakcji mojej koleżanki, która prowadziła, udało się uniknąć wypadku.
Polski
68
64
343
82.2K
Michał
Michał@Michal99S·
@aburzy @NigdyWiecejPiS Aż tyle zarabiają za samo zrobienie magistra bez wymogu żadnych umiejętności czy wiedzy dramat i jeszcze nie ponoszą żadnych konsekwencji jak spierdolą kształcenie jakiegoś dziecka oburzające
Polski
0
0
1
451
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
Duda twierdzi, że za 11 tys. zł nie da się żyć w Polsce. Co sądzicie?
Pablo tweet media
Polski
989
302
5.2K
713.2K
Mr. Green
Mr. Green@kowalski24622·
@weronikabb27 To podobnie jak weganie którzy tworzą swoje potrawy na wzór mięsnych
Polski
11
9
3.6K
53.7K
Weronia 🇵🇱
Weronia 🇵🇱@weronia_27·
Dlaczego w lesbijskich parach jedna dziewczyna musi wyglądać i zachowywać się bardziej po męsku? Krótkie włosy, styl ubioru, owłosienie, energia faceta w związku. Myślałam, że to 'związek' dwóch kobiet.
Polski
421
180
9.5K
875K
Michał
Michał@Michal99S·
@lavinkaPL @pawilon21 To cud urodzić się tak tępym i zapartym bo wiesz, że się pomyliłaś, ale dalej w to brniesz. Naucz się przyznawać do błędu.
Polski
0
0
2
253
Michał
Michał@Michal99S·
@Ravcio55 S8 d2 rs6c6 i allroad a6 c5 2.7 biturbo na daily
English
0
0
0
31
𝗥𝗔𝗩𝗖𝗜𝗢
𝗥𝗔𝗩𝗖𝗜𝗢@Ravcio55·
Wygrywasz główną w EuroJackpot. Auto marzeń, które kupujesz to? 👇🏻
Polski
837
4
338
320.7K
Kobiety Prawicy
Kobiety Prawicy@KobietyPrawicy·
Marta Nawrocka Pierwsza Dama, jakiej Polska potrzebuje 🇵🇱 Siła bez krzyku, klasa bez przesady, wartości ważniejsze niż polityczne mody. W świecie, w którym często próbuje się zatrzeć granice kobiecości, ona pokazuje, że tradycja i nowoczesność mogą tworzyć prawdziwą harmonię🌸
Polski
119
451
3.5K
202K
chrzanik
chrzanik@chrzanikx·
Mówcie co chcecie ale nie było lepiej wyglądającej pary prezydenckiej
chrzanik tweet media
Polski
383
215
8.6K
686.5K
Michał
Michał@Michal99S·
@Ragana__ @GrzegorzJanko12 Nie wiem może w it xD? Kolega po 2 latach 16900 brutto a ja na start 8k brutto teraz dostałem to nie są jakieś nieosiągalne kwoty trzeba zapierdalać
Polski
0
0
0
142
Ragana
Ragana@Ragana__·
@GrzegorzJanko12 Każdy tu marzy o 12-15k+ brutto A gdzie rozdają takie kwoty ? Ile tak na prawdę zarabiacie ? Wasi bliscy ? Przecież dominanta w PL to najniższa + 8-10%
Polski
10
0
4
7.6K
Grzegorz Jankowski
Grzegorz Jankowski@GrzegorzJanko12·
No właśnie, dobrze płatna praca w Polsce to ile miesięcznie waszym zdaniem? Oczywiście rozgraniczając między Warszawą, innymi dużymi miastami i Polską powiatową.
Andrzej Ciach@anciach

@GrzegorzJanko12 A dobrze płatna to w tym kontekście ile?

Polski
333
18
607
264.2K
Michał
Michał@Michal99S·
@kosa64 Co gdyby zatrudnić kogoś do automatyzacji? Raporty same się robią, boty ogarniają odpowiedzi, a calle idą na maila. To oszczędza czas i nerwy, nie kosztuje fortuny albo można samemu spróbować ogarnąć automatyzację po coś są te llm y
Polski
0
0
0
10
Konrad Berkowicz
Konrad Berkowicz@KonradBerkowicz·
Tak, to ŚCIEKI są wylewane są do Wisły obok Wawelu! Tak, przez kolektor burzowy, bo kanały burzowe w Krakowie są połączone ze ściekowymi. Protestował przeciwko temu Miszalski w 2023, a teraz, jako prezydent, nic z tym nie zrobi. Kraków pozazdrościł Warszawie ścieków w Wiśle.
Polski
522
922
4.8K
531.4K
Michał
Michał@Michal99S·
@Forti_x @kosa64 Jest lepsze rozwiązanie bo mleko ma zbyt dużo kcal. Białko woda i skyr czy inny serek z niską zawartością węglowodanów i do blendera smakuje jak białko z mlekiem, ale obcinasz kcal diametralnie polecam
Polski
0
0
0
105
Forti
Forti@Forti_x·
@kosa64 Odżywka proteinowa i mleko. Nic lepszego w stosunku protein/kcal chyba nie znajdziesz. Ewentualnie na wodzie 😆
Polski
2
0
13
2.4K