mxrrr

508 posts

mxrrr banner
mxrrr

mxrrr

@MxerRM

Beigetreten Eylül 2014
88 Folgt8 Follower
Messista 💙❤️
Messista 💙❤️@LaPulgaFan10·
Pierdolony baran od rana. Biedna mama powinna wypierdolic tego bruda z domu ciągnąc za te żydowskie pejsy
Polski
29
1
559
28.3K
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Pietrzykowski__ Ty debilu jebany nawet przepisać poprawnie nie potrafisz, ty masz nick po kogoś lub swoim nazwisku i o czy ty w ogóle pierdolisz
Polski
0
0
0
49
Pietrzykowski
Pietrzykowski@Pietrzykowski__·
@MxerRM wiem, że twój mózg może tego nie pojmować, że pewne rzeczy można połączyć. „MixerRM” kurwa dobrze, że sobie nie wyjebales nicku „Krisu”. A pies Cię jebal.
Polski
1
0
4
61
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Pietrzykowski__ Ty cwelu jebany skąd takie domysły? Więcej tych xd najeb przyjebie pierdolony
Polski
1
0
1
66
Pietrzykowski
Pietrzykowski@Pietrzykowski__·
@MxerRM Ty kurwo jesteś fanem galsona XDDDDD GORZEJ NIE MOŻNA UPAŚĆ
Polski
1
0
3
70
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Pietrzykowski__ Ty cwelu, kopiujesz żarty z Google żeby się poczuć na chwilę śmieszny i grasz w lola, nic więcej nie trzeba dodawać
mxrrr tweet media
Polski
2
0
4
128
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Co tam szczekasz kurwo cwelu ? Ale cię życie weryfikuje
Polski
2
0
0
22
X
X@Goli_14·
@MxerRM Haha przecież ten zjeb i tak nic nie gra, haha jaka głupia kurwa 😂
Polski
1
0
0
31
BarcaInfo
BarcaInfo@_BarcaInfo·
Oby w drugiej połowie się obudzili. I przede wszystkim wprowadzili skrzydłowych. Pod koniec już lepiej było, ale to wciąż za mało. 🇪🇸🆚🇨🇻
Polski
66
0
338
21.5K
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Widzisz pedale zajebany ten hamulcowy i tak kończy z golem a ty z hujem w dupie i mordzie, beka z ciebie frajerze jebany hahaha
Polski
1
0
0
22
X
X@Goli_14·
@MxerRM Twoja matka już mi ssie.
Polski
2
0
0
31
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Tak tak, za to twoja się wstydzi że takiego cwela na świat wypluła i to jest realtalk
Polski
0
0
0
15
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Ciebie kurwo. Boli. Bo kurwo wracasz do tego t. Po 24 godzinach. Piszesz jak upośledzony. Ssij huja
Polski
1
0
0
27
X
X@Goli_14·
@MxerRM Haha, ale boli. Dobrze szmato. Ma boleć.
Polski
1
0
0
30
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Ty kurwo cwelu bity jebany, prostytutka to jedyne co w życiu będziesz mógł dotknąć jak zapłacisz, gruba kurwo pierdolona
Polski
1
0
0
22
X
X@Goli_14·
@MxerRM Widzisz prostytutko? Dwa czarnuchy z Francji najwięksi hamulcowy kadry haha
Polski
1
0
0
30
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@GoodGuy11111 @_LGalacticos W ostatnich latach i regularnie to chodzi Ci o dwa sezony wstecz ? To rzeczywiście regularnie, regularnie to się kompromitują na wielu płaszczyznach, od europy po transfery aż po finanse
Polski
1
0
0
22
MlodyFifi
MlodyFifi@GoodGuy11111·
@MxerRM @CMabyc45073 @_LGalacticos No nie wiem czy nie ma nic do zaoferowania xD ja tam jednak wolalbym isc do klubu ktory w ostatnich latach regularnie zdobywa trofea a nie do napakowanego gwiazdeczkami realu ktory od 2 lat kopie sie po czole xd
Polski
1
0
0
37
Los Galácticos
Los Galácticos@_LGalacticos·
OFICJALNIE: MARC CUCURELLA PIŁKARZEM REALU MADRYT!
Los Galácticos tweet media
Polski
40
15
1K
242.1K
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Ty możesz nazywać jak chcesz, ale proponuję tak jak większość na świecie, największym w historii. Wyjdź na świeże piwo bo się zaraz zagotujesz Maciek
Polski
2
0
0
46
X
X@Goli_14·
@MxerRM Ale zryty łeb od upokorzeń ciągłych w ostatnich dwóch latach xd bawi mnie to, że nic nie znaczycie w kadrze Hiszpanii. Zastanawiam się, czy można was w ogóle nazywać hiszpańskim klubem.
Polski
1
0
0
52
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Goli_14 Widzisz tyle lat trenował w Barcelonie a dopiero jak przeszedł do Realu to zaczął grać, dobrze że w porę zmądrzał, tobie też by się wkoncu przydało weź z niego przykład
Polski
1
0
2
117
X
X@Goli_14·
@MxerRM @_BarcaInfo Wychowanek Barcelony, który nie zagrał ani minuty w realu xD. Upokorzenia na przestrzeni dwóch lat zniszczyły wam psychikę.
Polski
2
0
2
120
X
X@Goli_14·
@bartoszMac79511 @_BarcaInfo Kurwa kolejne trofeum madryckich kurew. Wychowanek Barcelony zagrał dobre 45 minut. Ale wam zdewastowało głowę ciągle upokarzanie przez Barcelonę dwa lata.
Polski
1
0
2
397
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@pasio_067 Za podpis umowy/kontraktu, tak jak Mbappe też dostał za podpis, tylko tu za przyjście tam za przedłużenie, a ile to wie on i prezes
Polski
0
0
2
95
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@Karas73266 @kubwahaa @FredKowal2 Te cwele myślą, ze u nich takie coś jak bonus za podpis nie istnieje, bo przecież już zajebali 70 milionów za średniaka z Ligi Angielskiej to chyba jemu już nie trzeba płacić prawda????
Polski
2
0
14
506
Karas
Karas@Karas73266·
@kubwahaa @FredKowal2 wy nadal nie rozumiecie co to kwota za transfer a co to bonus w kontrakcie debile
Polski
2
0
47
1.5K
mxrrr
mxrrr@MxerRM·
@CMabyc45073 @_LGalacticos Od zawsze to podobno był ,,cule”. Pojebane że zamiast iść do klubu który niby kocha wybiera odwiecznego rywala, nie ma się co dziwić gdy klub nie ma nic do zaoferowania poza problemem z rejestracją
Polski
2
0
5
350
Scrappy
Scrappy@Bentleyszef·
@pluckerrr @Bruno69JR @kzvsky Gordon ma mniejszą pensję od 32 letniego Silvy. Kupili sobie 1 zawodnika za większą kasę, bo Flick go chciał. Jak Flick nie chciał płacić chorej kasy rezerwowym zawodnikom, to ich nie chce, nawet za "darmo". W czym problem.
Polski
1
0
9
169
koza.
koza.@kzvsky·
No i jak my mamy z nimi konkurować? Jak my gramy w innych ligach… Powiem krótko - jeśli Barca nie zrobi żadnych transferów IN to o jakikolwiek tytuł w 26/27 będzie BAAARDZO ciężko
Los Galácticos@_LGalacticos

Real Madryt osiągnął ustne porozumienie w sprawie transferu Marca Cucurelli. Wszystkie strony się dogadały. To właśnie ten lewy obrońca, którego chciał Mourinho. Cucurelal opuszcza Chelsea i dołączy do Realu po mundialu. [@FabrizioRomano]

Polski
58
0
363
90.6K