Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺

1.6K posts

Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 banner
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺

Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺

@PanticD

Počasni zamenik generalnog sekretara kluba obožavalaca Eduarda Limonova. https://t.co/cZjXslUh9d

Tu negde Beigetreten Kasım 2011
1.4K Folgt462 Follower
Angehefteter Tweet
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
Zato mi "neutralni" psujemo u sve tri rupe obe grupe malicioznih kretena, i ćacije i đacije.
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 tweet media
2
0
13
1.7K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Miloš
Miloš@SamoDaUvidim·
Ne. Postoji par rešenja za Kosovo i Metohiju, a ozbiljne diplomate su nam servirale jedno: isagiyoi haiboku, pošten poraz. Ali mi to nećemo. Mi živimo u zabludama, sa nepotističkim i neobrazovanim kadrom, da bi se kralo i živelo drljavo. Pogrešili smo svuda: u Hrvatskoj, Bosni, na Kosovu, u Vojvodini, a bogami i u ostatku Srbije. Kad ti se ideja velike Srbije raspada, prihvati poraz i raščisti situaciju. Rasturi iluziju i živi mirno, kao Mađari, sa svojim građanima. A ako baš hoćeš da zadovoljiš nacionalnu sujetu, uvek možeš da budeš kamenčić u cipeli. Na duge staze to više smeta od jednog jeftinog saplitanja. Ali mi nemamo širinu za takve poteze.
Boban Karović@BobanKarovic

Da li mislite da je uvaženi g. Kovačević u pravu?

2
1
17
1.1K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
🪼🫧
🪼🫧@trecasrbijaa·
Zato sad svi idete u Njemačke da živite i krepate za EU prstenom koji je upravo sastavljen od ex naci zemalja kao simbol produhovljenosti, pomirenja i opšte dobrog level up-a na zemaljskom nivou. Bolje da nas nisu “oslobodili”. Jebalo majku kakvi borci
2
1
11
338
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
@PuruJarvi @slaj_kbs Možda sam se pogrešno izrazio. Ali i do sad se glasalo za te proEU stranke takve kakve su, smotane kakve su. Njihovi birači NEĆE za studente u ime viših ciljeva nedavanja kokosova ištatijaznam.
0
0
2
39
Puru Jarvi by PUB
Puru Jarvi by PUB@PuruJarvi·
@PanticD @slaj_kbs Niko nije rekao da biracko telo ne postoji, nego da je koncept koji trenutno fura proEU pogresan iako je cela leva strana terena potpuno slobodna
1
1
7
233
Puru Jarvi by PUB
Puru Jarvi by PUB@PuruJarvi·
Dosao sam da vam kazem da ce na kraju svi glasati za studente (koji ne glasaju za sns) i da ovakva proEU prica ne moze da prodje i mislio sam da napravim niz o tome, al nikoga ne zanima tako da je to to.
17
4
88
6K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
@slaj_kbs @PuruJarvi Ko je hteo nekakve memorandume i antišiptarijadu, taj ima šešeljiste i miloševićevce od 1990. Ovi ostali neće to jer nikad nisu ni hteli, iz milion razloga. Drugo je to što se čuju samo SNS i SL, pa izgleda da druga biračka tela ne postoje.
2
0
1
176
Slaj
Slaj@slaj_kbs·
@PuruJarvi Nismo sigurno, ima mnogo vise normalnih, koji se secaju i memorandima i raznih zala lomparoida.
1
0
6
249
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
@PuruJarvi Neće, jery studenti ne postoje van Beograda, instatvitera i ekipe sistem te laže, da je priča "samo da skinemo vučića pa da odjebemo EU" prolazila Radule bi bio novi Vrhovni Komandant odavno.
0
1
7
308
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Petar ®️
Petar ®️@Petar2823278184·
@Anarhitektura Predvidljivo, banalno, falš! Oni, navodno, jesu za EU, ali, eto, ne veruju onima koji to propagiraju, nego veruju pokretu koji im nudi isključivo agresivnu radikalsku retoriku koja je otvoreno antievropska. Šta će ljudi? Ne bi oni, ali iz nužde moraju odustati od EU.🤣Razumi ih!
6
2
26
300
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Naja
Naja@Naja434·
Reči ne postoje da iskažu ovoliku količinu odvratnosti. Okot gmizavaca i bubašvaba je bolji, kvalitetniji i lepši od ovog okota.
20
14
186
12.5K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
EX
EX@Do1569098986399·
Ovo se zove: Naljuti se pop na selo pa uvati i njima za inat odseče sebi kurac! Svako ko se ičemu nada od nedefinisane strukture bez jasnog vođstva, partijskog ustrojstva, infrastrukture i hijerarhije, kontakata u EU i iznad svega politike u borbi protiv državne mafije je idiot.
nova.rs@novarsonline

Odbornici studentske liste objašnjavaju zašto su trajno napustili Skupštinu Aranđelovca nova.rs/vesti/politika…

3
9
97
1.3K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
Nema razloga da se iko stresa oko lomparijadinih i šaruljinih anti-EU tlapnji. Pustite ih da se iscrpljuju i delegitimizuju udvarajući se radikalsko-SPS biračkom telu, videli smo koliko im to dobro ide za sada.
0
1
8
83
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@PanticD Jbt glava me zabole od dve rečenice😵‍💫 Ne diraj mu crkvu bre
Ivan Cekić tweet media
1
0
1
20
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
Jeste, obustavi "napade", jeri su za Vučića/SRS/SPS/SNS od 1990 glasali samo zadrti pro-evropski ateisti i hare krišne.
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 tweet media
2
1
30
504
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Milica Dimitrijević
Milica Dimitrijević@bumbarmara·
Najzanimljivije je što se rečenica: „Živeće ovaj narod“ pojavljuje isključivo u trenucima kad postoje ozbiljni dokazi da možda i neće. Nikad nisam videla objavu: „Više dece nego prošle godine, bolnice rade, škole pune, plate rastu, ljudi zadovoljni.“ pa ispod: „Živeće ovaj narod!“ Nego: Nema vode, nema struje, nema para, nema perspektive, nema pola sela, nema pola razreda. nema pola države... A neko zaigra kolo između dva problema koja niko ne rešava, treći to snimi, četvrti okači na Fejsbuk, peti napiše „Nek vide dušmani“, šesti „Ponosan“, sedmi „Ne damo se“, a osmi, kao pečat na dokument, lupi: „Živeće ovaj narod.“ K'o da je to neka magijska formula. K'o da se demografija može ubediti da greši ako dovoljno glasno pevaš. K'o da je statistika sujeverna. K'o da će popis stanovništva da pogleda snimak iz Paralije, obriše suzu i kaže: „Izvinite, moja greška. Evo vam nazad 800.000 ljudi.“ Nije meni to kolo nikad nije bilo problem. Ljudi ga igraju na svadbi, rođendanu, ispraćaju u vojsku, ispred prodavnice, na autobuskoj stanici i na mestu gde su stali samo da pitaju kol'ko je sati. To je manje-više prirodno stanje Srba. Problem je kad simbolička pobeda postane zamena za stvarnu. Kad „pokazali smo“ zameni „uradili smo“. Kad „prkosimo“ zameni „popravili smo“. Kad „ne damo se“ zameni „sredili smo“. Ima tu još nešto što me zabavlja. Zamišljam Srbiju k'o čoveka koji ulazi na Titanik dok se brod već lomi na pola. Bez panike. Bez pitanja. Bez pobune. Neko uzima harmoniku, neko snima, neko prenosi uživo, jedan viče: „Nek crknu dušmani!“ drugi: „Živeće ovaj narod!“ A iz poslednjeg reda se čuje pitanje: „Dobro, bre... koji narod?“ I nastane tišina. Jer toliko smo postali dobri u podnošenju problema, da smo zaboravili da ih rešavamo. A kvar, k'o kvar. Stoji. Čeka. I cveta.
Athanasius Kirchner@exaedifico

Преносим са ФБа, Милан Аранђеловић писао о колективном лудилу из Паралије и запишавању територије свако мало. "Mnogo mi je zabavno kada god se desi neko sranje, pa Srbi, umesto da jebu mater onima koji su ih doveli u šupak i spale sve do temelja, opiče kolce i uvek neko to šeruje uz komentar „živeće ovaj narod“. A u prvoj deceniji veka 400.000 Srba manje, u drugoj 600.000, a do 2050. Srba će biti manje za 20%. To nije inat, to nije prkos, to nije čak ni glupost. To igranje kola na graničnom prelazu/u redu za hleb/Dafiment banku/glasanje na referendumu za neko kosovsko sranje (nepotrebno precrtati) je masovno samoubistvo, odlazak u gasnu komoru pod nekim dejstvom halucinogenih pečuraka jer nemam drugo zdravorazumsko objašnjenje. A svakako nije oda životu jer, uz ovo kolo, Srba do kraja veka neće biti."

4
15
74
1.3K
Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺 retweetet
Athanasius Kirchner
Athanasius Kirchner@exaedifico·
На вест о скупу подршке породици Грухоњић у Новом Саду подигао се небески народ, коментаре сам буквално скриншотовао редом, без да сам избацивао ишта. Неће бити добро са овом септичком јамом од државе и народа, неће се ово добро завршити. Много је злих. Него, није дошло до мене да је иједан студентски налог подржао Грухоњиће?
Athanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet media
Srpski
12
11
142
2.1K