Fochu
1.5K posts


Jest pewien trener, który byłby idealną osobą do odbudowania tego zawodnika 👀

Tomasz Włodarczyk@wlodar85
🚨💣 Kacper Urbański blisko odejścia z Legii Warszawa! 21-latek nie pojedzie z drużyną na obóz przygotowawczy do Niemiec. Klub i piłkarz rozmawiają na temat obustronnego rozwiązania kontraktu. Szczegóły: ▶️ meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski

@oli_ambroli Nie pisz tak, tak nie wolno, to niedobra jest. Można tylko chwalić.
Polski

Ludzie myśleli, że prawdziwi piłkarze będą chętnie rozmawiać z klubem który nie miał de facto dyrektora sportowego(a z którym rozmawiają) i którego trener nadal nie może się określić czy będzie tu na cały sezon. 😁😁😁
Tomasz Kupisz@tmkupisz
@JagaUpdates A 10 dni temu jak mówiłem że nie ma intensywnych rozmów to była ze mnie beka😁
Polski

Jaca kot, wślizg głową, według mnie lepszy
GIF
casadowski🇪🇸🇧🇷🇦🇷🇨🇼@c4sad0wski
Przypomniało mi się to wybitne zagranie. Jeszcze jak góral tu wstaje z pretensjami do tego Włocha XDDD
Polski

@SJoe52501 @HibHobXD Branza gier już od długiego czasu tak idzie. EA fc od 350 w górę, gry Ubisoftu to samo, już o blizzardzie nie wspominając. Diablo 4 na premierę, kosztowało 330 w podstawce i to na pc. Zresztą, jak Polska jest w top 5 krajów, z najwyższymi cenami gier, na algorytmie z chuja to xd
Polski

@SJoe52501 @HibHobXD Gra która wychodzi co 13 lat - 350zl za podstawkę.
Gra która wychodzi co roku i różni się tylko aktualizacja składów - 350zl.
No nie wiem, czy to jest drogo, patrząc na obecne ceny gier
Polski

Powiem państwu, że jestem prostym człowiekiem i to mój ulubiony komentarz dotyczący GTA6
tygryske@tygryske
@SledziuStream i gdzie mialbym ta plyte wlozyc? w dupe?
Polski


@Jacek39325609 @bullimicals I każesz klientom przychodzić z równo odmierzoną kwota w gotówce?
Polski

@EverosPatrikos @Trener_inwestor Myśmy mieli żywe wymieszane ze sztucznymi. Tj. w kościele żywe, na stolikach gości żywe, u nas na ściance wymieszane żywe ze sztucznymi. Ścianka, obrusy, kwiaty, świeczniki, jakieś inne chuje muje, około 13k. 2025rok
Polski

💍 Biorę ślub w najbliższym czasie! 🎉
Prowadzę konto o finansach, więc zamierzam napisać kilka postów o kosztach wesela. 📊💰
Napiszcie, co najbardziej by Cię ciekawiło! 👇
🍽️ Cena talerzyka
🏛️ Wynajęcie sali
📸 Fotograf i DJ 🎧
🌸 Wystrój i dekoracje
💒 Koszt ślubu i wesela od A do Z
🎁 Prezenty
Finansowy poradnik ślubny już wkrótce! 🚀
🔥 COMING SOON! 🔥
Ps. No i najważniejsze. Czy to się zwróci😅

Polski

@Jacek39325609 @bullimicals Wyjebane mam na obowiązki konsumenta. Kiedyś może uda Ci się założyć firmę, to zrozumiesz, to że Ty jako przedsiębiorca, jesteś dla klienta , nie klient dla Ciebie. Obsłużymy Cię, ale tylko jak będziesz miał odliczona sumę - zajebisty marketing. Konkurencja w strachu xd
Polski

@Merkuury Dramat co o i zrobiło z Legią z takim potencjałem... Nie jesteśmy w stanie rywalizować po zawodników już nie mówię z Lechem czy rakowem ale lepsze pieniądze w tym momencie daje i Jagiellonia i korona i pogoń i jeszcze parę innych klubów na pewno. Dramat kurwa...
Polski

🚨Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa. Dziś po południu Jean-Pierre Nsame podpisze umowę z Pogonią Szczecin.
ℹ️ @UEFAComPiotrK
Polski

@amarenazbiedry @Pani_Misato A ja na Twoje 10 plusów, jestem w stanie wypisać kolejne 10 minusów. Co nie zmienia faktu, że chyba mogę uważać kino za przereklamowane, prawda?
Polski

@TTfochu @Pani_Misato No dlatego mówię że mogłabym ci wypisać 10 plusów a ty i tak będziesz woleć oglądanie w domu i to jest ok, ja mam np na odwrót
Polski

Skoro kupiłeś, to znaczy, że cena jest prawidłowa. Ceny są takie, ile ludzie są w stanie zapłacić. Zapłać 200zł za popcorn matole, to będzie wkrótce kosztował 200zł.
OlderButStronger@SmolenMaciej
W kategorii… ZDZIERCY ROKU Mulitikino jest numerem 1🤷♂️ 42 zł za mały POPCORN🤨
Polski

@amarenazbiedry @Pani_Misato Normalnie, cenie sobie wygodę i prywatność. Wolę obejrzeć najnowszy film w 4K, na wygodnej sofie, zatrzymać w dowolnym momencie, kiedy zechce mi się np. srac. Mogę jeść i pić co chce, nikt mi nie narzuca zakupów w kinowym barze, bo przecież ze swoim jedzeniem i napojami nie można
Polski

@TTfochu @Pani_Misato - Bilety łatwo można kupić za mniej niż 25 zł
- Idziesz zobaczyć film na premierę
- Wychodzisz z domu, jest to jakaś aktywność i spędzenie czasu samemu/z inną osobą
Ale nie wiem jak masz to zrozumieć jak już sam zaznaczasz że podoba ci się leżenie w domu i oglądanie na tv
Polski

@normal__de @_Marruq @OpenThot W stokrotce ostatnio kupowałem. Dobre, delikatne, na pewno lepsze jak te szczochy exportowe.
Polski

@RobertTask Bardzo dużo ludzi przeprowadza się na peryferie: Porosły, Wasilków, Kleosin, Ignatki, Zawady, Fasty. Jak w Białymstoku sobie życzą po 11k z metra, a 500m za znakiem Białystok masz 9, to nie ma się co dziwic. Dojazd? I tak większość tutaj jezdzi autem, korków nie ma, bilety drogie
Polski













