Из каких неожиданных мест вас выгоняли?
Вчера в компании обсуждали, как понаехавших россиян будут выселять из Крыма.
Мой топ мест - донецкая филармония, пансионат на Азовском море и соляная комната в Крыму.
Из филармонии выперли весь наш поток с универа, загнанный туда за зачет.
Выгнали, когда мы слишком бурно аплодировали бандуристам и орали «браво!!!! после коньяка с крышечки по рядам.
В Мелекино гнусные тетки-вахтерши нажаловались, что к нам с сестрой «лазят женихи в окна по ночам».
А из соляной комнаты нас турнули вместе с моей подругой Марковой.
Мы пришли прилично подышать целебными солями, но занудились и стали хихикать, разглядывая посетителей.
Когда прямо перед нами крупный дядька всхрапел раненым кабаном не выдержали и заржали во весь голос. Конечно нас попросили, и мы ушли с Маркусей не солоно хлебавши в буквальном смысле.
Така хуйня, малята
@krasnivska Йой.Лазив і в общагу,і в свіноферму мене дівчина затягнула,у віконце будівлі ветеринарного лікаря.Вночі.В мене ще одна нога вивихнута була.Ото-б розповідати...🤔
@donaldtusk Українці те польскє гівно не чіпали.Воно перше розмерділося за вказівками з москви.Бач,москалям та полякам Бандера не подобаються.А Бандера і ОУН УПА це не сто долларів щоб всім подобатись.Пішли до сраки.Можете відвернутися до стінки,та поскреготіти зубами.
Brnięcie w konflikt polityków w Polsce i w Ukrainie to strategiczny błąd, na którym stracą obie strony: biznesowo, geopolitycznie i reputacyjnie. A w polityce, jak wiadomo, błąd jest gorszy od zbrodni. W rozmowach z moimi europejskimi partnerami staram się minimalizować straty i obniżać napięcie. Nie jest to łatwe zadanie.
@a_s_bratkowski З яких це пір поляки отримали право визначати хто в Україні герой,а хто ні? Запхайте собі свого пілсудського у сраку та мовчіть,доки вас на провчили як слід би.Недармав сторіччями вас ляхами кличуть в україні.Гівно ти собаче.
Wszystkim oburzającym się na Ukrainę za uznanie UPA za bohaterów narodowych, mam pytanie: kogo byście Ukraińcom wskazali jako ich bohatera narodowego? Nikitę Chruszczowa?
@DocLiberty69@a_s_bratkowski Поляки гнітили українців не кращє від москалів,бо самі поляки і є імперськими шовіністамі,хоча і не зізнаються у цьому відкрито.
@a_s_bratkowski Powiedz mi, kto dał ci prawo decydować za Ukraińców, kim są ich bohaterowie narodu? Polacy mówią, że na Wołyniu zabili Polaków.. Ok, powiedz mi, co robili Polacy na ukraińskim Wołyniu?????
Хороший українець за версією наших усіх сусідів:
- Забув свою історію або переписує її так, щоб усім було зручно.
- Віддав свою землю.
- Розчинився у чужій ідентичності
- Не хоче ні в ЄС, ні в НАТО, погоджується на статус буферної зони, тєрпіли та лоха
@UKRINFORM захист , вигнання або знищення російських окупантів ( що ССО і роблять ) це і є зараз внутрішня політика . То що не так ,що ще не подобається пану Навроцькому ?
🇷🇺😂 Un Russe a grimpé au sommet d’un pin pour y accrocher un drapeau de l’URSS… avant de tomber magistralement de tout en haut.
Difficile de trouver meilleure métaphore.
> поляки воюють проти українців в інтернеті вигадуючи непідтверджені історичні факти, щоб збільшити ненависть до українців і тим самим допомагаючи росії)
> Україна воює проти росії в реальності і завдає дуже сильних ударів по логістиці і військовим об'єктам.
Відчуй різницю.
Тоді в перші роки війни,поляки допомогали лише з величезного переляку.А тепер бачать-та нормально все,москалі до польщі не дійдуть ніколи.Фух...Ну,то тепер треба вказати тим Бандерівцям їх місце,визнати їх нацистами,приравняти до гітлера,і вигнати зі своєї"прекрасної" польщі.
Очільниця канцелярії Навроцького Агнешка Єнджак пояснила, чому Ордена Білого Орла не позбавили Катерину ІІ, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера.
За її словами, «Польща не забирає орден посмертно».
Щодо Герхарда Шредера, то Єнджак пояснила, що він «ніколи не ображав польський народ так відкрито, як це зробив президент України», хоча Польща й засуджує його діяльність на користь росіян.
Також поляки образилися, що Зеленський віддав орден через курʼєра.
@desireerugani Треба зробити палестинські автономії в кожній країні Європи,ось тоді європейці пізнають,як воно,жити поруч з тваринами,які при першій же можливості тебе вб*ють.
Comandantes do Hamas:
“Nosso problema não é apenas a Palestina, nosso problema é matar todo não muçulmano. Vamos perseguir judeus e cristãos em todo o mundo. Ou eles se convertem ao Islã ou os mataremos!”