
Łukasz
34.7K posts



Patocelebryta Stanowski obrzuca błotem dziennikarza Czuchnowskiego wyborcza.pl/7,75968,328749…
Polski

@gwiazdor1 @LegiaWarszawa Znowu zabłysnął ten @dobraszd , mam własne zakończenie do tego, przyjdzie czas jak napiszę
Polski

Brawo @LegiaWarszawa jak najbardziej zasłużenie jesteśmy pośmiewiskiem całej Polski. Well done.

Polski

Pogoń Szczecin wchodzi sobie na Łazienkowską i bierze to, na co ma aktualnie ochotę. Powtarzam: POGOŃ SZCZECIN XD
Pięknie się to ogląda
Pogoń Szczecin@PogonSzczecin
Jest nasz 🆕 #NSAME2027
Polski

@karoltyniec369 A jak ci powiem, że w Szczecinie podpisał mniej korzystny kontrakt, niż wołał od klubu, w którym spędził ostatnie dwa sezony, w tym jeden się lecząc?
Polski

Odejście Jeana-Pierrea Nsame do Pogoni to największa transferowa kompromitacja Legii ostatnich lat.
Wojskowi tracą na rzecz ligowego rywala swojego najlepszego napastnika. I to nie dlatego, że Nsame nagle pokochał Szczecin, tylko z powodu braku pieniędzy na kontrakt dla Kameruńczyka.
Legia jest po 3 latach gry w Europie z rzędu. W ostatnich latach w Ekstraklasie zajmowała miejsca 3., 5., 6. Jeśli klub po takim okresie nie jest finansowo zabezpieczony, to co to o nim mówi?

Polski

Dziękujemy JPN!!!
Nie wiem, kto podjął decyzję, ale bardzo dobrze, że właśnie taka, bo więcej minusów niż plusów, przynajmniej w obecnej sytuacji klubu
Legia Warszawa@LegiaWarszawa
Jean-Pierre Nsame odchodzi z Legii Warszawa. Umowa kameruńskiego napastnika po dwóch latach dobiega końca. Jean-Pierre Nsame przyszedł do Legii w lipcu 2023 roku z włoskiego Como 1907 i zdobył z naszym klubem Puchar Polski i Superpuchar Polski w 2025 roku. Łącznie rozegrał 28 meczów, w których zdobył 12 bramek i zaliczył asystę. Jean-Pierre, dziękujemy za Twój czas w Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Polski

@Jerzy2014 @PogonSzczecin Fajnie pewnie mieć w klubie utytułowanych piłkarzy 😉 ,szkoda że tytuły zdobywali gdzie indziej a do gabloty Pogoni nic nie włożą bo brakuje im zdrowia . JPN też już nie pomoże ale Pogoń dla Pierre'a już tak 😉
Polski


Zastanawia mnie dlaczego nie jest jeszcze prezentowany Cirković ? @LegiaWarszawa
Za darmo ,młody z liczbami
@DarekMioduski @FrediBobic1971
Czy leci z nami pilot ?
Polski

Dlaczego ten trener ?
Mioduski -"bo będzie pracował za najniższą krajową "
Legia.Net@LegiaNet
Media: Matysiak nowym trenerem Legii II legia.net/news/media-mat…
Polski

Wołodymyr Zełenski nie pojawi się w Gdańsku na Konferencji Odbudowy Ukrainy - potwierdził nieoficjalnie Polsat News w źródłach zbliżonych do ukraińskiego MSZ. polsatnews.pl/wiadomosc/2026…
Polski

@karoltyniec369 @wlodar85 Tak się składa że ja też bym nie przedłużał z nim kontraktu , za duże ryzyko
Polski

Jeśli Jean-Pierre Nsame trafi do Pogoni Szczecin, to będzie oznaczało największą kompromitację transferową ostatnich lat.
Legia przez własną nieudolność traci swojego najlepszego napastnika. Jak tu zaufać Bobiciowi, który dopuścił do takiej fuszerki?
📷 @wlodar85

Polski

W Szpitalu w Warszawie funkcjonowała ścieżka VIP dla partyjnych kolegów polityków KO. Szpitalem zarządza warszawski samorząd, a nadzoruje go 3 wiceprezydentów miasta. Miasta, w którym od 20 lat rządzi ta sama ekipa.
Patologii ze Szpitala Południowego by nie było, gdyby nie to, że Warszawa od 20 lat działa jak układ zamknięty grupy trzymającej władzę.
Dlatego @PL_2050 nie poprze odejścia od dwukadencyjnosci dla prezydentów miast.
Polski

25 lat temu we Lwowie Jan Paweł II powiedział: „Niech dzięki oczyszczeniu pamięci historycznej wszyscy będą gotowi stawiać wyżej to, co jednoczy, niż to, co dzieli, ażeby razem budować przyszłość opartą na wzajemnym szacunku, na braterskiej wspólnocie, braterskiej współpracy i autentycznej solidarności”.
Polski

@LegionistaZWawy Mnie na tym zdjęciu bardziej wkurwia widok pewnego komucha
Polski

Yesterday, the President of Poland noted that the Order of the White Eagle is not an ordinary award. It is a symbol of the highest trust of the Republic of Poland. It signifies a special bond with the Polish state and the special gratitude of the Polish People. Such a symbol requires not only merit, but also respect for the values that form the foundation of our community.
Therefore, if it is considered that this special symbol may remain with Catherine II, Benito Mussolini, and Gerhard Schröder, then we in Ukraine will not argue with that.
Ukraine is grateful to the Polish People for their support and cooperation, which play a significant role in the struggle for our and your independence from Russia.
Ukraine never forgets solidarity and understands that cooperation between states and peoples in our region is one of the tangible security guarantees for Ukrainians and for each neighboring state.
Ukraine will continue to defend itself in this war unleashed by Russia, and we will undoubtedly achieve a dignified peace.
Ukraine is grateful to all peoples, states, and leaders who will continue to stand with us in the defense of freedom and who, together with Ukraine, will serve as guarantors of postwar peace in Europe and a new, real security.
Ukraine will remain open to all meaningful formats of engagement with Poland in order to try to avoid conflicting interpretations of the difficult and painful chapters of our shared past and to ensure proper respect for all innocent victims of the 20th century.
And Ukrainians are doing everything in our power to ensure that Europe does not suffer defeat in this century.
I am proud of our people and of EVERY Ukrainian warrior – of the millions of Ukrainian men and women who deserve unquestionable respect for the heroism the Ukrainian People have shown in defending themselves against Russian aggression.
We believed that the Order of the White Eagle, awarded in 2023, was meant for the Ukrainian People and our army. That is what was said at the time. Today, I sent the Order back to the President of Poland.
I believe the future will confirm the respect Ukrainians deserve.
Glory to Ukraine!

English







