Nisam ničiji advokat niti ride or die fan, ali mi je baš drago što je Prijovićka opravdala očekivanja. Posle otimanja autora, pokušaja da se umanji njen uspeh, medijskog linča i silnih negativnih komentara, opet je pokazala klasu. Na kraju su muzika i kvalitet pobedili! 🍷
Klasa. Prijovićka je dokaz da se uspeh ne prašta. Kakav medijski linč, koliko sujete i želje da se degradira ovakav umetnik, iako je uvek podržavala druge. Album godine u svakom smislu, spotovi vanserijski, a stajlinzi na svetskom nivou. Kakva pobeda jedne žene. Svaka čast!
Crna Teodora šta su tebi Jala,Buba i Sanja Vučić uvalili…Spotove si pojela, pesme obična nula. Čak ti je i prethodni trilogy bio bolji. Ogromno razočarenje…😩
@bedanabedu Pričalo se da nije lako dobiti dozvolu i termin za Marakanu jer im se uništava trava. 😒 Tea već najavljuje svoje Ušće. Isto mislim da je za Priju najbolje novi album 15-ak dana pred udarni koncert u BG-u da se spoje dva hajpa
@repetitorijum meni je žao što na kraju prošle turneje nije dodala još neki datum u Beogradu nakon što je prvi rasprodat odmah jer je mogla sigurno bar 6-7 koncerata da ima u totalu računajući i one prve...
@repetitorijum mislim da će ići na stadione u glavnim gradovima, a ostalo isto
ja bih mnogo više voleo Marakanu nego Ušće
januar/februar: najava turneje uz izlazak koncertnog filma
mart/april: novi album
maj/jun: stadioni i posle tek na jesen hale
nešto tako bi recimo bilo odlično