95 posts

⭐ banner
⭐

@bedanabedu

Beigetreten Eylül 2023
50 Folgt21 Follower
Angehefteter Tweet
⭐
@bedanabedu·
i idemo 🥳 ALEKSANDRA PRIJOVIĆ - RUGOBA (OFFICIAL VIDEO) youtu.be/XRipKqoL-8k?si…
YouTube video
YouTube
1
2
42
2.5K
⭐ retweetet
Mirjana Narandžić
Mirjana Narandžić@remy_stormborn·
Kad su rekli svi da nisi taj ja sam rekla jesi ja sam rekla jesi
Mirjana Narandžić tweet media
2
35
705
11.1K
⭐ retweetet
Dežurna budala
Dežurna budala@tu_mi_je_ogavno·
Ti u neke snove nove, ja u ove noći moje teške k'o olovo
Dežurna budala tweet media
0
3
10
290
⭐ retweetet
Samo Kazem
Samo Kazem@SamoKazem89·
Nisam ničiji advokat niti ride or die fan, ali mi je baš drago što je Prijovićka opravdala očekivanja. Posle otimanja autora, pokušaja da se umanji njen uspeh, medijskog linča i silnih negativnih komentara, opet je pokazala klasu. Na kraju su muzika i kvalitet pobedili! 🍷
3
9
110
2.6K
⭐ retweetet
VesneRivasTatoo
VesneRivasTatoo@VesnaRivule·
Preda mnom šapuću u bradu, pa laju svud po gradu
VesneRivasTatoo tweet media
0
7
47
1.1K
david
david@daniela021281·
@SamoKazem89 Na sve mogućnosti, novac i sredstva koja imaju, sramota je da prave Ai spotove.
1
0
15
649
Samo Kazem
Samo Kazem@SamoKazem89·
Klasa. Prijovićka je dokaz da se uspeh ne prašta. Kakav medijski linč, koliko sujete i želje da se degradira ovakav umetnik, iako je uvek podržavala druge. Album godine u svakom smislu, spotovi vanserijski, a stajlinzi na svetskom nivou. Kakva pobeda jedne žene. Svaka čast!
12
10
354
19.6K
⭐ retweetet
unistena
unistena@ideletoja·
sanjala sam haljinu belu ko sneg
unistena tweet media
1
7
131
2.4K
⭐ retweetet
Medo bajrami nije folirant
I bogovi sad gluvi se prave ja ne skidam krunu sa glave ja sam kraljica za bol i alkohol
Medo bajrami nije folirant tweet media
0
6
37
1K
turboautomatik
turboautomatik@turboautomatik·
Crna Teodora šta su tebi Jala,Buba i Sanja Vučić uvalili…Spotove si pojela, pesme obična nula. Čak ti je i prethodni trilogy bio bolji. Ogromno razočarenje…😩
30
2
229
80.1K
⭐ retweetet
niki
niki@sinonimzaclout·
sad razmisljam koliko je prija dobro odigrala ovim albumom stati pa gledati
0
5
106
2K
⭐
@bedanabedu·
3. dan na YouTube-u: 🧐 1.485m Olovo (+415k) 1.215m Gatara (+367k) 1.157m Kababa (+343k) 1.086m Konobari (+271k) 1.068m Vreme prolazi (+241k) 979k Macho man (+299k) 909k Opa cupa (+234k) 863k Rugoba (+217k) 786k Halo (+192k) = 9.548m (+2.579m)
HT
2
1
52
2.3K
⭐ retweetet
Mate
Mate@Mali__Princ·
Smijem li reći da mi je Bol i alkohol izvrstan i da vjerujem da će odlično stariti? Na prvu sam bio zbunjen, ali danas me svaka pjesma vozi.
1
7
174
5.8K
⭐ retweetet
VesneRivasTatoo
VesneRivasTatoo@VesnaRivule·
pazi ostaćeš bez para gatara sam stara
VesneRivasTatoo tweet media
1
10
403
11.1K
⭐ retweetet
sivaeminencija
sivaeminencija@Sivaeminencija2·
A ja još stojim ispod onog krova Gde na starom zidu pišu naša slova A ti ne dolaziš
sivaeminencija tweet media
0
4
17
398
⭐ retweetet
Jimmy
Jimmy@jimmy__estrada·
meni kababa na repeatu pa vi vidite
Eesti
2
3
99
2.4K
⭐
@bedanabedu·
@repetitorijum *Laju kuje plays violently in the background*
English
0
0
10
375
⭐ retweetet
Repetitorijum
Repetitorijum@repetitorijum·
Drugi dan kompletan album i dalje u vrhu na yt u Srbiji, a još 15 starih pjesama upalo u top 100. Prijomanija ponovo krenula 🥵
Repetitorijum tweet media
9
9
161
7K
⭐
@bedanabedu·
@repetitorijum 😭 Tea ne staje... impresioniran sam i malo zgrožen kada je njen uspeh u pitanju
1
0
2
71
Repetitorijum
Repetitorijum@repetitorijum·
@bedanabedu Pričalo se da nije lako dobiti dozvolu i termin za Marakanu jer im se uništava trava. 😒 Tea već najavljuje svoje Ušće. Isto mislim da je za Priju najbolje novi album 15-ak dana pred udarni koncert u BG-u da se spoje dva hajpa
1
0
2
79
⭐
@bedanabedu·
Kababa prešišala i Olovo i Gataru 👀 top 3 u trendingu kao sa prošlim albumom
⭐ tweet media
7
3
79
4.7K
⭐
@bedanabedu·
@repetitorijum meni je žao što na kraju prošle turneje nije dodala još neki datum u Beogradu nakon što je prvi rasprodat odmah jer je mogla sigurno bar 6-7 koncerata da ima u totalu računajući i one prve...
0
0
1
25
⭐
@bedanabedu·
@repetitorijum mislim da će ići na stadione u glavnim gradovima, a ostalo isto ja bih mnogo više voleo Marakanu nego Ušće januar/februar: najava turneje uz izlazak koncertnog filma mart/april: novi album maj/jun: stadioni i posle tek na jesen hale nešto tako bi recimo bilo odlično
2
0
4
106