Danuta
1.4K posts


@domi_dlugosz @JKaczmarek_ Czy u Pani stan podniecania"aferą" saloniku dla Vipów z KO już przygasł,czy dalej trwa?Czy chociaż przyszla refleksja,że ktoś,tak zwyczajnie,prostracko wypuścił was,a wy jak wygłodniałe pelikany nałykaliście się tego słowikowego"gówna"i
robiąc hałas na cały kraj. Przeproście!!
Polski

@J74Jacek Słowik,Stanowski będą temu facetowi śnić się po nocach.Tak to się dzieje,gdy wchodzi z ludźmi takiego typu w jakieś tam "układy" czy współpracę.Cynik Stanowski jak widać na załączonym obrazku udaje być empatyczny. Jaki on jest naprawdę to my już wiemy.Dla mnie jest kanalią.
Polski

@salekk860 @gfkot Odrzuca mnie zawsze,gdy widzę tego wyrachowanego cynika i za każdym razem natrętnie wraca mi przed oczy jego pozowane zdjęcie z kościoła,na którym widać go rozmodlonego,gdy klęczy solo przed ołtarzem.Wówczas taka myśl mnie nachodzi : ma Boga na ustach,a diabła za skórą.Sorry.
Polski

Byliście przeciwko polskiej zbrojeniówce (SAFE). Teraz jesteście przeciwko polskim firmom z branży inż-bud które miały zarabiać na 🇺🇦. To jest FAKT. Jeśli nie dojdzie do podpisania tych umów, to Nawrocki będzie temu w pełni winny. Uderzając w rząd - uderzyliście w 🇵🇱.
📹@gfkot
Polski

Człowiek po WSTRZĄSIE ANAFILAKTYCZNYM trafia do szpitala na SOR, a internetowi fanatycy związani z PiS i biznesami w szpitalu nie pytają, czy żyje i czy otrzymał właściwą pomoc. Pytają, dlaczego w ogóle został przyjęty na SOR, skoro jest radnym KO. Dlaczego miał badania. Dlaczego ratowano go w sytuacji zagrożenia życia tak, jak ratowano by każdą inną osobę?
Wstrząs anafilaktyczny to stan zagrożenia życia! Lekarz ma ratować człowieka, a nie sprawdzać jego poglądy, legitymację partyjną czy listę znajomych na Facebooku.
Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym część ludzi uważa, że pacjent związany z KO powinien tłumaczyć się z tego, że uratowano mu życie, to znaczy, że przekroczono wszelkie granice przyzwoitości.
Panie @PatrykSlowik , warto odpowiedzieć na jedno pytanie: czy taki był Pana cel?
Jeżeli tak, to jest to zwyczajnie obrzydliwe.

Polski

@DWielowieyska Proszę dodać,że gdyby to był pisowiec i byłby to lata rządów Pisu ,to akta sprawy byłyby w garażu w Lublinie.
Polski

"Sprawa posła Wojciecha Króla z Koalicji Obywatelskiej ma związek ze śledztwem, które prowadzi Prokuratura Europejska. Śledczy badają projekt o nazwie „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii".
#s=S.TD-K.C-B.1-L.2.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">katowice.wyborcza.pl/katowice/7,350…
Polski

@RadioZET_NEWS Pier....... te nasze media są.Gdy wygra pis w roku 2027 to będziecie szczekać tak ja Rebublika,albo was nie będzie. Widzę,że już się przymilcie ,ale życzę by was roznieśli w pył i nikt za wami nie będzie płakał.
Polski

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO wepchnęła się w kolejkę na badanie
wiadomosci.radiozet.pl/polityka/trzy-…
Polski

@donald_PL_ Jesteśmy pięknym,spokojnym krajem,skoro"takimi dupnymi"aferami zajmują się pismaki całego kraju.Ja też wiele razy zwalniałam termin u specjalistów z różnych powodów i jakiś szczęśliwiec za mnie miał przyśpieszoną wizytę. Afera! Świat chyba nie widział tak głupich dziennikarzy .
Polski

Oto gigant dziennikarstwa śledczego, czyli "dziennikarz" śledczy PiSu, niejaki @PatrykSlowik. 🫣
Wzór rzetelności, obiektywizmu, prawdy, komedii i bajkopisarstwa połączonego z funkcją opowieści dziwnych treści. 😂
No i przyznam wam, że przy tej opowiastce po prostu yebuem. 🤣😂
Polski

@LukaszSchreiber @RepublikaTV Niby świętoszki kościółkwi,ale jesteście tak bezczelni w przekraczaniu wszelkich granic przyzwoitości,że nawet nie chce się z wami polemizować,bo nie ma z kim.Proponuję posprzątać po sobie syf,oddać to co przywłaszczyliście bezprawnie i znikajcie.Znjadźcie sobie inne zajęcie.
Polski

Układ warszawski sypie się na naszych oczach. Trzaskowski i wielu innych polityków KO kłamie w sprawie afery w Szpitalu Południowym.
📺 @RepublikaTV, Bitwa Polityczna, 21.06.2026.
Polski

@DWielowieyska Platforma to ma poważny problem,ale z posprzątaniem syfu,jaki pozostawił po sobie Pis. Np odzyskać koszty pobytu na OIOM męża Witek.Wam odbiło! Wszędzie węszycie i szukacie sensacji,gdzie się da,aby dowalić PO.Łykacie jak glodne pelikany wszystko co wam pisiory podrzucą. Wstyd.
Polski

Kolejny odcinek tej telenoweli. Koalicja Obywatelska ma poważny problem.
#s=S.TD-K.C-B.3-L.2.duzy" target="_blank" rel="nofollow noopener">bielskobiala.wyborcza.pl/bielskobiala/7…
Polski

@PanP23929 Pisze Pan o Arłokowiczu,że szczuje i jest oszołomem.Nie będę się za bardzo rozwlekać i podam tylko dwa/zapewniam,że jest ich ogrom/przykłady szczujących dziennikarzy oszołomów: z brzegu biorąc Jankowski i Stanowski.Mimo,że u Pana krucho z obiektywizmem,to proszę ich ocenić .
Polski

Grzegorz Sroczyński o Koalicji Obywatelskiej:
„Jeżeli szczujesz na dziennikarzy, to jest to objaw desperacji, a nie sprytnego zabiegu PR-owego”.
„Desperacja zawsze szkodzi. Wypuszczanie Arłukowicza, który po prostu wygląda jak oszołom, ma szalone oczy, wrzeszczy”.
Dla tej partii nie ma żadnej nadziei.
Polski

@AGozdyra @m_sutkowski @PolsatNewsPL Do Pani taka uwaga: tłusty kot z PO,gdy tylko jego sprawa została ujawniona,został odpowiednio potraktowany przez partię i wszystkie inst.panstw.Wy dziennikarze,czując deficy afer związanych z PO i R.Trzuciliście się na tą sprawę jak głodne pelikany,by im dowalić Efekt tego jw.
Polski

"Kilka dni temu, na fali wydarzen ze Szpitala Południowego, pacjentka napluła mi na buty. My nie chcemy być adwokatami tej sprawy" - dr @m_sutkowski
#debatagozdyry
@PolsatNewsPL
Polski

@JMiziolek Czy on tam by się odnalazł.?On raczej jest wiecowym,krzykliwym propagandystą,a tam trzeba wiedzy,rozsądku, mądrej negocjacji, spokojnego dialogu i oczywiście szukania najlepszych rozwiązań w myśl PO PIERWSZE POLSKA,PO PIERWSZE POLACY.Prezydent jednak woli sypać piach w szprychy
Polski

@JMiziolek Propagandystki, zapomniałyście,że była jeszcze jedna"afera" RT,no przecież awaria oszczyszcz.ścieków!Moją znajomą pisiorę tak skołowaliście,że ! nie odróżniała znaczenia słów afera od awaria. Ciężko było,ale została oświecona. To ofiara waszej propagandy. Tak ogłupiacie ludzi.
Polski

@JMiziolek W końcu zobaczyłam i usłyszałam ten wasz "autorytet"dziennikarski- Słowika, który popadł w zachwyt nad sztywnym w Morawieckim, dostrzegąjc w nim gwiazdę rock and rolla.
🤣 Jego kunszt dziennikarski,jego wyobraźnia i lizajdupstwo do byłego premiera zupełnie mnie powaliło.
Polski





