@Mateusz522297@sryosecfc jaka debata? ona zakonczyla sie w 2022 jak jeden schodzil do tunelu z placzem a drugi wygrywal MŚ. Czeladnik jest tak przepychany ze to az wstyd Xdd. Ostatnie mecze portugalii na mundialu to same kontrowersje, nie mowiac juz o meczeniu sie ze slowenia na euro 2024
@sryosecfc jaka debata? ona zakonczyla sie w 2016 jak jeden konczyl kariere w repce z placzem a drugi wygrywal euro i LM. Pessi jest tak przepychany ze to az wstyd Xdd. Ostatnie 7 meczow argentyny na mundialu to same kontrowersje, nie mowiac juz o copie farmerice
Zamiast,
"Zełeński" - servax
"A nazwę sobie jednostkę na cześć upa żeby historycznie było" - a wstawię sobie ai pornola z popofem i zoinkiem
"Media z całego świata gadają o Wołyniu" - całe gd community znowu jebie czertim (słusznie)
Добро пожаловать в профиль лидера диванных войск РКГД🇺🇦🇧🇾🇷🇺
Вкратце о себе:
Ем пластилинских детей😋
Ебашу бургеров🍔🍔
Слава Украине🇺🇦🇺🇦
Слава России🇷🇺🇷🇺
Пизда гейропе🙏😈
#РКГДсила
I am very sorry. I truly understood that I fucked up. My friends have explained how wrong what I did was.
Right now I am going to sleep. I owe a huge apology and I will do it as soon as I will feel a bit better. Feeling horrible rn.
@NoScope2137@CoolDogeX@batyagd nie, po prostu kazdy kto go troche bardziej poznal to wyjebalby mu lepe na ulicy, nie znam osoby ktora zrobila by inaczej. on jest jak dis tylko ze w gd
@NoScope2137@CoolDogeX@batyagd jest zjebkiem z wyjebanym ego, a taki jeden serwer na discordzie to jego zycie i chyba te zycie straci jak nie przestanie udawac kogos dobrego
@sphire213 chodzilo mi o to ze polak u nas by zrobil na polaka bo 1,5 roku temu byl taki rozpierdol, a jesli mowimy o gruzinie, to szczegolnie to jest pojebane bo popoff byl jego friendem xd
yo gd twitter explain to me:
what should “canceling” Vernam, Servax, Sevvend, Arshadow etc. even look like? You have zero influence on them anyway
follow up: does it make sense to rage bait every Russian troll if your outrage changes nothing globally? 😐😐😐
@donprezini@r4wni@Newsy_Sportu a niektore posty nawet zaczerpniete z AI, nie wiem czemu ludzie nie blokuja tego gowna ktore nie umie podac zrodla 3/4 wpisow xd
🤫 Wszyscy się śmiali. Wszyscy pukali się w głowę, kiedy odchodził z FC Barcelony do PSG.
Mówili: "marnuje karierę", "idzie po pieniądze", "będzie grzał ławę w Paryżu".
Tymczasem rzeczywistość:
🇪🇸 Ten sympatyczny hiszpański 18-latek szybciej zdobył Ligę Mistrzów niż Lamine Yamal!
I takie są fakty, a futbol bywa przewrotny 🔥