John Nobody
249 posts


@vondraaczech Tento tweet je od Radka jen tak na oko, jakoze oni nic a nechapou … moc dobre chapou. Timto muzes krmit leda tak dezolaty Rado 🤪
Čeština

Překvapil vůbec někoho pan prezident podáním žaloby? Co myslíte? Měli jsme po roce 1989 velkorysé prezidenty a teď máme stěžovatele. Opravdu stojí účast na jednom jediném summitu za takovou podivnou úpornost? Co za tím je doopravdy? Doufejme, že Ústavní soud nepodlehne pokušení a zachová se - ústavně!
Čeština

@MedvedevRussiaE The only Nazi here is you, you bastard, and I'm surprised you're still alive. The Ukrainians should have killed you long ago. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
English

@nezvany_host Bezte uz s tim debilem @DolphSegal do prdele, to uz je fakt psycho, uz se tesim za 4 roky, az bude od tohoto neskitecnyho saska klid 🤪✌️
Čeština

@JaraEfko @DolphSegal Rad se pridam k tvrzeni, ze @DolphSegal je debil a vse ostatni nevyrknute k tomu 🫣😜🇨🇿🇪🇺🇺🇦
Čeština


@paty_karel Pitomio @tomio_cz Tokyo Okamura se zase vyznamenal, blb 🤪🇨🇿🇪🇺🇺🇦
Čeština

@avatarkaTereza Co tady ten mladej smrad kdy dokazal, ze tak blbe keca? Zajimalo by me, kolik za ty zvratky dostal 🤪🇨🇿🇪🇺🇺🇦✌️
Čeština

Pan Kšiltovka nově předsedou KDU. Chce koncentrovat moc pod sebe…vzhledem k tomu, že je hejtmanem a nyní předsedou lidovců a chce jedním zadkem sednout ještě na třetí židli v Senátu, mu přeji, aby při tom obrovském zaneprázdnění nezapomínal “sociální svědomí” před Strakovkou, jak to dělali jeho kolegové, když Fialovi svítili u těch největších asociálností. Nebo na chlastacích večírcích, o nichž lhali, až se jim od huby prášilo…
Čeština

@patriot_cz Klaus je zapsklej paprda, mladi lidi uz nevi, kdo to je. Navic se dnes maji vsichni co pracuji a snazi se velmi dobre, ja jsem v EU rad, volne cestovani, volny obchod, levne volani v ramci EU, proste parada. Nedokazu si predstavit byt izolovanej mimo EU. Mam se skvele, diky 🤪🇪🇺
Čeština

@vondraczech_cz Vis co Libore, seber se a tahni do prdele 🤪🇨🇿👍🇺🇦🇪🇺
Čeština

Dovolil jsem si podle mého názoru zcela oprávněně kritizovat práci moderátora veřejnoprávní televize. Pro zaslepené zastánce ČT je to ale něco jako kacířství a asi podle nich zasloužím mediálně upálit. Neodvolám, a trvám na to, že každý občan, tedy i politik, má demokratické právo vyjádřit názor. Třeba právě i na ČT.
Čeština

@jura_haczek Budeme to muset ty 4 roky nejak vydrzet, i kdyz to bude dost tezke tady s tema kokotama, ale dospivaji mladi lide a je jich hodne napr. rocnik 2008 a dal.., tak jen doufam, ze tady ty populisty a rusofoby posleme v pristich volbach do propadliste dejin po vzoru Madarska. 🇨🇿🇪🇺✌️😜
Čeština

Tohle je nehoráznost. Jak dlouho bude vláda předstírat, že to s ČT myslí dobře, když Rajchl na plnou hubu říká, že ČT je propaganda, odpad, žumpa, špína, straní opozici... no tvl!😡
Řekne jim to příště na vrátnici, až tam zase poleze? A proč tam vůbec chodí? Přesně takhle tu televizi nesnáší ANO, SPD, Motorky, akorát to nechtějí přiznat.
A ten fakt, že to říká na kanále XTV, kde mu dává prostor pro jeho útoky přímo radní ČT, to je absolutní fraška všech frašek.😱
Čeština

@Lukas__Valenta Tohle fakt neni normalni, vetsiho egoistu a narcise svet jakteziv nevidel. Ten Turek @DolphSegal je opravdu prvotridni kokot. 🤪
Čeština

@MedvedevRussiaE The more Russia fails in Ukraine, the more they threaten the EU. You are screwed, you have no capacity, and you are powerless against Western technologies. 🤪😉🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
English

@42TCen A to je ta demokracie, kazdy muze v projevu vyjadrit co citi. A ono pokud je ustavni cinitel typu Oto totalni negramotnej kokot, kterej vubec nic nevi a neumi, tak se jim nedivim. 🤪🇨🇿🇺🇦🇪🇺
Čeština

🇨🇿😡 Česká televize se zase jednou vyznamenala! Při udělování cen Anděl by člověk čekal večer zasvěcený hudbě a kultuře. Česká televize ale místo toho nabídla politickou agitku doprovázenou hrubými útoky na nejvyšší ústavní představitele České republiky.
Má takhle vypadat veřejnoprávní vysílání určené všem divákům?
Čeština

















