Олександр Тумак

94K posts

Олександр Тумак banner
Олександр Тумак

Олександр Тумак

@tumick

Таємний агент УПА

Київ Beigetreten Temmuz 2009
2.3K Folgt1.6K Follower
Angehefteter Tweet
Олександр Тумак
А якось я написав твіт, який зібрав аж 32 лайки 😊
Українська
14
4
304
0
Basya und Tesla
Basya und Tesla@Karibytsch·
Как вы это называете?? Выявляем своих 🙄
Basya und Tesla tweet media
Русский
550
7
383
39.8K
die Gucci Hose
die Gucci Hose@_samka_2_0·
У Німеччині керівник відкритого басейну у місті Галле оголосив, що відтепер на касі розвертатимуть усіх відвідувачів, які не володіють німецькою на достатньому рівні🤷🏼‍♀️
Українська
13
0
40
2.9K
Олександр Тумак
@businka_Vv 1. Ґоґоль-моґоль 2. Хліб зі смальцем, натертий часником 3. Печена у багатті з бадилля картопля
Українська
0
0
0
8
пані настрій😜
Який у вас смак дитинства? Мої: 1. свіжий батон з вареною ковбасою і томатним соком 2. торт Наполеон І те і те люблю досі🤤
Українська
48
0
83
4.2K
Олександр Тумак
@vombatos777 Та чекайте. Може ще й влізуть. Угорці на Закарпаття, поляки на Галичину. Історія любить повторюватися 🤷🏻
Українська
0
0
1
42
Просто Андруша
Якби Польща станом на 22 рік не була членом ЄС і НАТО даю 101 %, що сука влізли б в західну Україну за своєю старою звичкою, а потім би сопливили про "Галицьку різню" дронами😁
Українська
131
31
435
11.9K
Наталія Романівна
рандомно згадала, що просто поїхала в Київ для настрою до якогось хлопця з твіттеру, їла з ним плов з мусафіру і дивились кайдашеву сімʼю, а тепер це мій чоловік 🫪🫪🫪🫪🫪
Українська
19
2
1.8K
64.7K
лють вітчизняного виробництва
і останнє про капання на мізки якщо виводите конденсат з кондиіонера на вулицю, ставте випарник (дисперсор) конденсату. так, вони якихось грошей коштують, але і кондиціонери не безкоштовні, це cost of doing business; тим часом, щире відчуття того, шо ви не мудило — безцінне.
Українська
5
2
55
3.7K
Олександр Тумак retweetet
NEXTA
NEXTA@nexta_tv·
“Finland has a very bloody and difficult history of neighboring Russia. At the same time, today we are the happiest country,” former Finnish Prime Minister Sanna Marin said. In 1939, Finland defended its independence from the Bolshevik regime and did not become another colony of the Kremlin, avoiding mass executions, repression, confiscation of property, famine, and the destruction of the nation’s elite.
English
44
423
2.8K
100.7K
Dita
Dita@Dita_Renard·
Джаст сеін: був один випадок в трукраймі, де один такий «Толік» хароший мужик пиздив свою жінку роками і гвалтував її до внутрішніх пошкоджень. Поліція ніяк на тищу разів не реагувала на її прохання, бо «це ж сімʼя». Так от, в один день, вона взяла І ВІДРІЗАЛА ЙОМУ ПІСЮН НАХУЙ.
Українська
13
9
1.3K
31.1K
Sacrif || анастасія робить кусь
Нравицця як люди такі "фавбет наєбав працівників, що вас дивує", але працівників систематично найобують "класні-модні-маладьожні" українські компанії, які мають стенди на всіх фестах і активно піаряться як укр бізнес.
Українська
2
0
38
1.9K
водна марка
Мій хлопець говорить українською з 23 року Півтори роки спілкується з галичанкою і вже 9 місяців як живе з нею але його ахілесова пʼята це слово ПАЛАТЄНЦЕ З моменту нашої першої зустрічі він ніяк не може запамʼятати рушник
Українська
106
1
1.1K
163.7K
Homer
Homer@ItechHomer·
З житія народа бохоносця
Homer tweet media
Українська
5
28
175
4.3K
Sehrish 🧢
Sehrish 🧢@SqSehrish·
Can you make this number smaller by moving just 2 sticks... 99% will fail 😭
Sehrish 🧢 tweet media
English
19.2K
173
1.7K
1.5M
ຸLaura Bennett
ຸLaura Bennett@NefflynB·
Hombres sean completamente honesto, esto es suficiente para vivir?
ຸLaura Bennett tweet media
Español
4.5K
511
15K
719.8K
Великі Кошарища
я: клод, чому консоль лог показує тут оцю хуєту? клод: *видаляє консоль лог* готово, більше не показує!
Українська
7
2
267
9.9K
Пороблено
Зловив себе на думці що якщо з серйозною проблемою попаду у лікарню то хз хто мене буде провідувати. Самотність це хуйово. За можливості уникайте.
Українська
24
7
181
6.3K
Josephine
Josephine@_josephine0_·
How would you describe this tire in just one word?
Josephine tweet media
English
6.5K
148
2.3K
576.3K
Pødilskě padlø
Pødilskě padlø@podilhappymeal·
Інстаграм профіль людини, якій не можна казати, де вона служить: - Я в мультикамі - Я в балаклаві - Голова ГУР привітав побратимів зі святом - Офіційна сторінка ГУР вітаю побратимів - Відео з совою на гілці і текстом «Дивлюсь на 360» - Привітання Кирила Буданова - Собачка
Українська
22
30
1.7K
47.9K