Dario
178 posts

Dario retweetet
Dario retweetet
Dario retweetet
Dario retweetet
Dario retweetet


@vida0015 @dubiozakolektiv Najbolja stvar oko Eurovizije je da ne sudjeluju jer su ostali dužni 6 milijuna franaka hahaha

peticija da se Bosna vrati na euroviziju i pošalje @dubiozakolektiv!! kakav bi show oni napravili...
Dario retweetet
Dario retweetet
Dario retweetet

Dario retweetet












