Ionut Tudorel
35.9K posts

Ionut Tudorel
@yoncy
Brasov, automatician, de fapt programator, unu lung, de nu se mai termină...nu caut nimic doar ma laud.
Romania Beigetreten Mayıs 2009
1.2K Folgt3.9K Follower

Can you show me an admin theme that looks more modern and polished than this one? themes.kopyov.com/limitless/demo… #frontend
English


@Ahmadansari2233 Can you turn it one side? See, line isn't visible anymore.
English

@Sawrad Unde ati stat de ați avut asa plaje faine? Și yachturi. Noi am fost la Rixos Premium Seagate, încă de doua ori, pentru copii. Plaja era nefolosibila. Doar la pești ce mai mergeam.
Română

A fost o săptămână în Sharm el-Sheikh. Cu fix 26 de grade noaptea și 31 ziua, fără alte variații, fără nori, fără vânt, fără gătit :) Nu zic, e bine să nu ai absolut nimic de făcut dar eu rezist în modul ăsta maxim cinci zile. Dacă restul grupului ar mai fi stat încă o lună, pentru mine ultimele două zile au fost cam lungi. Prima dată în Egipt (da, știu, rar pentru un român), scopul principal fiind satisfăcut pofta de bălăceală a copiilor. Scop secundar coralii și peștii. Ceea ce am bifat din plin, atât în marea din fața resortului, unde am snorkelluit până am ajuns să știm din vedere toate viețuitoarele de acolo, cât și în excursia cu barca unde sesiunile de snorkelling n-au fost tocmai my cup of tea. Asta fiindcă trebuia să înot niște multe zeci de metri alături de grup, pe unde ne indica ghidul iar eu, care fie vorba între noi nu prea știu să mă deplasez prin apă, fără labe și vestă, eram ca antilopa aia bătrână ce rămâne în urma turmei, pradă sigură în caz că apar leii, în cazul de față rechinii. Care știm cu toții că se mai înfruptă ocazional din turiști în Marea Roșie. În rest resortul a avut cam tot ce trebuie mai puțin net bun (și 5g-ul era atroce) iar ospitalitatea fu la nivel maxim, ajutată de bacșișuri, desigur. Făcut și ceva ieșiri prin oraș (Soho Square și centrul “vechi”) dar nimic spectaculos. M-aș întoarce? Poate, când mi se va face dor de corali și peștișori. Poze. 1/x




Română

#chipgate is real boys. A fost tinut in husa Apple clear case. A intrat praful pe acolo si s-a zgariat. Mai asteptati putin, poate rezolva ceva in loturile următoare.

Română








