Nawet nie zauważyłem tego strzału, czyli ostatecznie nie jest tak źle w tym spotkaniu chociaż pewnie większość grała wyższą linie Przepraszam za tą polecajke z Lukaku, teraz już będę się kierował tym co czuje, a nie sugestiami w komentarzach🫡