Post

@ItechHomer я влітку робив ремонт і електрику дуже впадлу було за гроші(!) зробити мені що б я міг хату від екофлова заживити. В ітозі я плюнув його молити і не дотис, тепер блін маю. Чогось я постійно думаю, що війна ось ось закінчиться, але походу треба міняти майндсет.
Українська

@vladJavaScript @ItechHomer Для технічної людини то не дуже складно зробити й самому - коли припекло і дійсно електрика тяжко було дістати, то подивився туторіалів, поліз в щиток і зробив сам. Але я не можу то всім радити, краще звісно щоб електрик зробив. Можу хіба якісь поради дати, бо в тему занурився.
Українська
