Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Продав Фолд7 дуже швидко і за норм гроші і взяв собі у розтермінування S26 Ultra. Власне, він у мене вже 2 місяці. Камера імбова і акум тримає дуже норм. По тестам в інтернетах він тримає трошки довше, ніж Айфон 17 про макс. Але що мене радує: я заряджаю телефон ввечері перед сном: його хватає повністю на весь день. У мене був до того 15 про і він був в цьому сильно гірший (але я розумію, що тут треба з про макс порівнювати). Ще мене дуже радує стілус, який висувається з телефона, і АІшка, яка дуже класно вирізає об'єкти (як власне і Гугл Піксель) — Айфон тут серйозно відстає. Нижче записав приклад, як Пасат "пропадає"
Сумний Дембель@vladJavaScript

📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra

Українська
5
0
29
17K
trawmatik
trawmatik@MrTrawmatik·
@vladJavaScript Ніколи не повірю що сасунг тримає довше за будь-який телефон. Недавно порівнював особисто ойфхон 11(!) з 78% вбитою батареєю і s26 то по екранному часу ойфон виграв не напрягаючись. 🤣🤣 В 90% тестах техноблогерів сасунг сосе, якщо техноблохер не куплений сасунгом.
Українська
1
0
1
123
trawmatik
trawmatik@MrTrawmatik·
@vladJavaScript Не те що я хейтер, сасунг +- норм, якщо вставити туда іншу прошивку. Але батарейка хуєта повна, була, є і буде. + купа непотрібу, яку якщо нк вимкнути, то сасунг просто на очах виїдає батарею. Він виграє по баткі хіба, якщо викрутити все на мінімум і втикнути йому лінейдж OS
Українська
1
0
0
31
Teilen