MBrodski
1.7K posts


@WaldemarRomano2 Waldek powiem ci jedno, nie chcę by mnie poklepywanie po plecach, nie chcę by robiono sobie że mną zdjęcia, by mnie chwalono obłudnie. Chcę żeby mnie szanowano.
To samo oczekuje po premierze, ale niestety on lubi zdjęcia i poklepywanie. A z szacunkiem jest różnie.
Polski

Na górze Europa. Na dole samotność.
Na pierwszym zdjęciu Donald Tusk ramię w ramię z liderami całej Europy – szanowany, poważany, traktowany jak równy wśród równych.
Na drugim – prezydent Nawrocki, samotny, odizolowany, bez sojuszników.
To nie jest kwestia jednego spotkania. To jest symbol tego, jak bardzo różnie wygląda polska polityka zagraniczna w zależności od tego, kto rządzi.
Tusk odbudowuje pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Pokazuje, że jesteśmy ważnym, szanowanym graczem w Europie, a nie krajem, z którym nikt nie chce robić zdjęć.
Bo Polska silna to Polska w centrum Europy, a nie na jej marginesie.
Dziękuję, Donaldzie Tusk, że Polskę postawiłeś z powrotem na mapie państw liczących się w świecie .
- Jacek Fogiel

Polski

@GiertychRoman Ojej oni kłamią, tak nie można, jak wy się zachowujecie. Natychmiast proszę przeprosić 😠
Polski

Przecież wy kłamiecie. Komorowski miał 80%. Dlaczego tak się zachowujecie?
Super Express@se_pl
♦️NOWY SONDAŻ♦️ Ależ wejście w piątek Karola Nawrockiego! Rekord wszech czasów jest jego! Jeśli Karol Nawrocki wstał dziś niewyspany i z marsową miną, to z całą pewnością uśmiech szybko może pojawić się na jego twarzy. Wystarczy, że zapozna się z wynikami najnowszego sondażu zaufania, którzy przygotowała pracownia IBRiS na zlecenie Onetu. Prezydent Polski zanotował w nim naprawdę wielki wzrost, osiągając tym samym, ni mniej, ni więcej, najwyższy wynik w historii tego pomiaru! Na drugim biegunie znalazł się natomiast inny prezydent, tyle, że miasta. Rafał Trzaskowski zdecydowanie nie ma powodów do zadowolenia! polityka.se.pl/wiadomosci/ale…
Polski

@GiertychRoman Romuś masz dowody powiadom prokuraturę. Pamiętaj że ukrywanie przestępstwa też jest przestępstwem.
Polski

@OzdobaJacek To są kosmici, oni uważają że skoro on łazi po mieście w czasie godzin pracy to zwykły Kowalski też. Ten człowiek nie wie jak wygląda życie normalnego Polaka.
Polski

@KrzysiekWSK On się nawet dobrze tego czytać nie nauczył. Ta różnica poziomów jest powalająca.
Polski

@GiertychRoman Ironizuje Romanie, tyle ci zostało. Pamiętaj prawda zawsze się obroni, wyjdzie po latach ale wyjdzie. Historia cię za to doceni.
Polski

@lis_tomasz Tomasz spokojnie, uspokój się. Nikt cię nie atakuje. Co ty już wierzysz rewolucje?
Polski

@Dorota43190862 A jak jaśnie oświecona proponuje? Waszym językiem miłości?
Polski

@GiertychRoman Roman stuknij się w pierś i powiedz że ty nie jesteś oszustem.
Polski

@GiertychRoman Romuś to lepiej sprawę szpitala zamieść pod dywan żeby nie było rozruchów. A nie sądzisz że rozruchy mogą być przez wasze nieudolne rządy i przekręty?
Polski

@KSuchanow A jak się okaże że mieli rację to kto poniesie odpowiedzialność?
Polski

@PiotrSKI48720 Piotrek właśnie przez takich jak ty ludzie nie mówią na kogo będą głosować. Nie dlatego że się wstydzą ale dlatego że wy jesteście fanatykami, nie potraficie zrozumieć że ktoś może mieć inne zdanie. No i najważniejsze są mądrzejsi, wiedzą że nie można kopać się z koniem
Polski

@WaldemarRomano2 Waldek w tym przekazie dzisiejszym było jeszcze zdjęcie. Nie dostaniesz opie....u od przełożonych że nie zamieszczasz?
Polski

Widzieliście kiedyś Nawrockiego w swobodnej rozmowie z europejskimi przywódcami?
Bez kartki, bez asystenta, bez zerkania czy „centrala zatwierdziła”?
Ja też nie. Zawsze stoi z boku jak uczeń na przerwie, podczas gdy Merkel, Macron, Tusk czy inni żartują, negocjują i załatwiają swoje interesy. Bo dyplomacja to nie wiec w Toruniu. Tu nie wystarczy donośny głos i patriotyczne hasła. Tu trzeba umieć rozmawiać.A on sprawia wrażenie gościa, który przyjechał na turniej szachowy z instrukcją do warcabów. Tusk siada przy stole jako gracz.
Nawrocki – jako posłaniec, który czeka na SMS-a z Żoliborza. Europa pełna jest polityków przekonanych o własnej wielkości.
Problem w tym, że w przypadku Karola wierzy w nią tylko on sam i jego zaplecze.
Reszta po prostu… nie zauważa.
Polski

@Gasiuk_Pihowicz Patrz Kamila ale super sprawa zamiast podejrzanego zamknijmy świadka. Czy to ważne kto będzie siedział.
Polski

@lis_tomasz Jaki ty "jenteligentny" Tomaszu, fiu,fiu. Sherlock Holmes mógł by się u ciebie uczyć 👍
Polski













