Роман Пелех

4.4K posts

Роман Пелех banner
Роман Пелех

Роман Пелех

@Redcoukr_

Крафтяр

Україна Se unió Aralık 2018
254 Siguiendo9.7K Seguidores
Tweet fijado
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Замість 100 лайків зібрали більше 1400, і це значить що багатьом цікава моя історія розвитку цього старовинного українського напою, який наші предки назвали контабасом. Отже починаймо тред. Все почалося у 2018 році…
Ukraine 🇺🇦 Українська
38
256
1.5K
0
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
@zero23321 Дякую, один є. Думаю ви військовий. Інших це мало цікавить.
Українська
0
0
1
8
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Отримали James Beard Award! 🥇🥇🥇 Зверніть увагу як в Чикаго радуються можливості спробувати контабас 😋
Українська
2
0
12
790
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Ого, твіт залетів, а я навіть не заходжу сюди 😂
Українська
0
0
0
164
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Я забув російську мову. По роботі треба було поговорити, а я з армії не спілкуюся нею. І я тупо в ступорі, я слова не знаю. Там молдавська компанія була… коротше він мене забанив у Ватсап))
Українська
62
6
968
41.1K
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Я всцикаюся з цього дубляжу від ШІ 😂
Українська
1
0
1
670
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Кожен раз коли бачу це відео мене рве 😭
Українська
0
1
10
886
ꑭ _Yoda_ ꑭ
ꑭ _Yoda_ ꑭ@YODA_ja_je·
Якщо ви не куштували цей чудовий напій- мені нема про шо з вами розмовляти! СМАКОТА.
ꑭ _Yoda_ ꑭ tweet media
Українська
10
2
28
2.5K
Роман Пелех retuiteado
Літній Хромий Гусь🪿
(я не знаю як це сказать нормально,я не сомельє),що я в ахує якщо чесно,настільки це прекрасно.Якщо ви любітєль незвичних,нових відчутів,то вам нада спробувать я вам гарантірую ви такого не куштували.Він не солодкий,не приторний,не спиртовий.я не знаю з чим рівнять
Українська
1
1
9
1.3K
Колосок
Колосок@2smthgonewrong5·
історія з Контабасом вигадана від початку до кінця Хер де купиш, але всі вже випили і кайфують
Українська
4
0
7
731
ꑭ _Yoda_ ꑭ
ꑭ _Yoda_ ꑭ@YODA_ja_je·
@Redcoukr_ @Cz_Be_e @2smthgonewrong5 От прям дякую, підколює ще)) головне підсадив, а тепер ото сиди облизуйся, а він ще й підколює) нєт шоб на ДН бутилочку підігнати, хай навіть в якості оплати за рекламу в твітерах оцих😜🤣🤣
Українська
1
0
2
31
Роман Пелех retuiteado
ꑭ _Yoda_ ꑭ
ꑭ _Yoda_ ꑭ@YODA_ja_je·
@Cz_Be_e @Redcoukr_ @2smthgonewrong5 Я кажу, бімба. Мені більше на диму зайшов, специфічний і не всім заходить. Скоро ДН, але не у відпустці, а тут не можна таке вживать, ех((
Українська
2
1
3
408
Роман Пелех retuiteado
Літній Хромий Гусь🪿
@Zloy__Buterbrod @Sahnivsky за майже 2 штуки я пив текілку. Вона була смачна, ну як смачна як харошая текілка. Але Контабас це вобще інше, вобще інші відчуття
Літній Хромий Гусь🪿 tweet media
Українська
1
1
5
535
Роман Пелех retuiteado
Lora Kraft
Lora Kraft@Cz_Be_e·
@2smthgonewrong5 Роман Пелех робить Контабас. Я, на жаль, ще не пробувала, але ті, хто - так, кажуть - бімба
Українська
4
1
4
355
Роман Пелех retuiteado
Вело🚴каво☕вино🍷ман ❤️
Пробував контабас сьогодні дворічний. Ну він краще за віскі і сододший. І корисний, бо ж на бруньках. Це я зараз не виправдовую алкоголізм а констатую факт. На чівас трохи схожий, але не такий сухий.
Українська
1
1
2
423
Роман Пелех retuiteado
ꑭ _Yoda_ ꑭ
ꑭ _Yoda_ ꑭ@YODA_ja_je·
@very_teddy_bear Ти ж мене знаєш, я такої херні не раджу. Я раджу Контабас😉
Українська
0
1
5
445
Роман Пелех
Роман Пелех@Redcoukr_·
Ну погнали по відгукам. Деякі максимально стрьомні)
Роман Пелех tweet mediaРоман Пелех tweet mediaРоман Пелех tweet mediaРоман Пелех tweet media
Українська
1
0
4
437