csb

13 posts

csb

csb

@csbence

Se unió Haziran 2023
3 Siguiendo0 Seguidores
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
Magyar premier – SkyShowtime: 09.24 Tulsa királya (King of Tulsa) 3. évad
Magyar
1
0
4
556
csb
csb@csbence·
@sorozatjunkie Engem is a kommentek győztek meg. Az 1. rész volt a legjobb, utána érkezett egy kis minőség csökkenés, de nem bántam meg, hogy végignéztem.
Magyar
0
0
0
34
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
szerintem ráduplázok. ezzel már régóta szemezek. el sem tudom képzelni, hogy mit tudhat, ha ilyen kommentet kapott.
winnie.sorozatjunkie tweet media
Magyar
2
0
1
833
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
A Bosch-ban Bosxh lánya volt a Walking Dead-ben Sophia.
Magyar
1
0
0
814
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
Most hirtelen érdekelni kezdett, hogy hányan követik a külföldi tévés oldalakat. Tudod, hogy melyik sorozat produkálta múlt héten az év sorozatos WTF-ját?
Magyar
1
0
0
1.5K
csb
csb@csbence·
@hbomaxhu Az ifjú Sheldon új rész (7x08) miért nem jött?
Magyar
0
0
0
39
csb
csb@csbence·
@hbomaxhu Nem baj, hogy a Young Sheldon 7x06 Amerikában is csak április 5-én kerül adásba? És lám, hozzátok se került fel.
Magyar
0
0
0
22
csb
csb@csbence·
@sorozatjunkie Hát ezt nem hiszem el...Gondoltam végre valami Conan-content, amit lehet magyar felirattal nézni, és nem!
Magyar
0
0
0
11
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
A Max egyik nagy dobása lesz mostanság a Conan O'Brien Must Go. Itthon... nem úgy tűnik, hogy jönne áprilisban, ami elég szomorú.
Magyar
1
0
1
924
csb
csb@csbence·
@hbomaxhu Az ifjú Sheldon új részéhez feltennétek a magyar feliratot? Köszi!
Magyar
0
0
0
7
csb
csb@csbence·
@sorozatjunkie Köszi a jelzést! Igen, úgy kezdi Rob Lowe, hogy "over the last seven weeks..." Itt ki is nyomtam.
Magyar
0
0
0
36
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
Most már csak azért sem nézek bele a reggeli letöltésbe, de a The Floor - 1x04 elvileg a 7. vagy a 9. rész több egybehangzó jelzés szerint - valahol így került adásba (Hulu?), ami egy átívelős vetélkedőnél elég nagy szívás. Szóval csak óvatosan.
Magyar
3
0
0
1.9K
csb retuiteado
MrBeast
MrBeast@MrBeast·
I’m gonna give 10 random people that repost this and follow me $25,000 for fun (the $250,000 my X video made) I’ll pick the winners in 72 hours
English
375.7K
2.5M
1.9M
284.8M
csb
csb@csbence·
@sorozatjunkie Most fejeztem be a 3. részt. Egyszerűen imádom 🤗
Magyar
0
0
0
28
winnie.sorozatjunkie
winnie.sorozatjunkie@sorozatjunkie·
Ez elég hamar közös esti családi program lett. Mi lesz itt, ha végre jön a magyar premier?
winnie.sorozatjunkie tweet media
Magyar
2
0
3
1.5K