worm for fishing

1.1K posts

worm for fishing

worm for fishing

@fishingworm2000

Se unió Nisan 2026
33 Siguiendo3 Seguidores
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@med_oxana ты знаешь разницу между примусом и добровольно, первые сделали свой выбор по глупости , но хотят чтобы их поменяли хотя бы мобилизоваными силой, власти самой похуй на суспильство,так почему суспильству не должно быть похуй на такое ЗСУ
Русский
0
0
1
14
Сільська Карательниця 🇺🇦
Військові служать п'ятий рік без демобілізацій. Суспільство: похуй + поєбать. В армії відпиздили наркомана. Суспільство: Вони ж теж люди! Вони тяжко хворі і не мають служити! Як можна бути такими жорстокими?! Фу звірі.
Українська
71
3
34
7.8K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@echofm_online непотизм прямо перед россиянами во всей красе раз Путину можно с дочерьми,то почему Бастрыкину нельзя с невесткой
Русский
0
0
0
30
ЭХО
ЭХО@echofm_online·
Невестка Бастрыкина предложила закрепить понятие «патриотизм» в законодательстве Полина Бастрыкина, жена сына главы СК, заявила об этом на ПМЭФ. По ее мнению, патриотизм должен трактоваться как «готовность к самопожертвованию» ради исторического прошлого и культуры народа. Видео: «Росконгресс»
Русский
214
46
143
24.7K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@AndriySadovyi Не існує жодного «остаточного рішення міжнародного арбітражу» " - а промежуточные какие , так сказать для понимания направления приговора ... мы ведь все знаем что суды тянутся по 15 лет , а там вы уже с семьей в Уругвае будете тому нас и промежуточные висновки устроят
Українська
0
0
1
733
Андрій Садовий
Андрій Садовий@AndriySadovyi·
Трохи юридичних фактів у справі «Львів vs Control Process» Не існує жодного «остаточного рішення міжнародного арбітражу» у цій комерційній суперечці. Можна скільки завгодно поширювати пресрелізи колишнього підрядника з такими твердженнями, але це не змінює одного простого факту: такого рішення не існує. Що натомість є? 1. Висновки приватних експертів, яких в односторонньому порядку залучали юристи компанії. Саме ці висновки зараз намагаються подати як «рішення арбітражу FIDIC». Однак факт полягає в тому, що такого поняття, як «арбітраж FIDIC», взагалі не існує. 2. Єдиний документ, який на сьогодні виданий – це рішення Надзвичайного арбітра ICC  (Міжнародної торгової палати) у Парижі від 16 травня 2026 року Про що воно? Про те, що Надзвичайний арбітр ICC повністю відхилив позов Control Process та всі вимоги компанії, якими вона намагалася скасувати розірвання контракту та заборонити Львову пошук нового підрядника.   Тобто єдине рішення міжнародного арбітражу, яке наразі дійсно існує у цій справі, ухвалене не на користь Control Process. Перевіряти факти не так уже й складно. Правда ж?
Андрій Садовий tweet media
Українська
196
108
936
31.4K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@rozhevy_Trempel @ilovetzd даже удивлен,что дискуссия затянулась вон Майдан вообще устроили меньше одного процента и ничего,требования все в Конституции И Пыня говорил-не может горстка радикалов решать за весь народ и за всю страну,но ведь решили а тут дивись-мнение 4% резко пахую имбецилам, дебилыбля
Русский
0
0
0
7
rozhevy_trempel
rozhevy_trempel@rozhevy_Trempel·
@ilovetzd Важко побудувати діалог з довбойобом. Я старався=(
Українська
1
0
1
66
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@nikolai_janzen какой-то тупой2 рашкованский юмор не то ,что не смешно , а раздражает своей имбецильностью,от манеры сидеть ,жевать и говрить во время этього , и до раскрытой пасти мелкого дичь полнейшая , и на этом растет эта нация приматов
Русский
0
0
3
63
🌞Niken🌞
🌞Niken🌞@nikolai_janzen·
В голосину...🤣🤣🤣
Українська
8
17
225
8.7K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@oleg_portu @BearTeddyOrange покукарекай питушара про Ермака и Скелю пусть Барыга кричит , но оно ссытся паскуда сивочола и не видит
Русский
0
0
0
6
Oleg_Portu
Oleg_Portu@oleg_portu·
@BearTeddyOrange Та ебаный рот, тебя не волнует что там с Ермаком? Почему тишина? Что происходит в 425 тебя тоже не волнует...
Русский
0
0
2
60
Teddy Bear
Teddy Bear@BearTeddyOrange·
Клоунада. Вона знайшла 10 метрів берега вільного від заборів і тримає телефон рівнесенько, щоб по бокам нічого не показати. Проблема в тому, що ця рубліка дуже любить сцяти людям в очі, і вважає всіх інших тупими. І ті 10 метрів по колейці, накатаній мажорами - під лодки
Samarska Svitlana@svit_sam

Олена Соколан пройшлася від «того самого паркану» Порошенка до води річки Козинка. Як видно з відео, вихід до води перекритий лише в уяві Швецова. І це наочний приклад, як нас вкотре намагається «зробити разом» «неупереджене нове ліцо». Але замість сенсації вийшов гучний пшик.

Українська
12
1
29
4.7K
бомж
бомж@sniper_rednecks·
@BearTeddyOrange А що ти хочеш по бокам побачить?
Українська
0
0
5
125
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@BearTeddyOrange тоже это заметил вчера,только твит там нельзя у нее написать особо умиляет,когда вся линия должна быть доступна для проходу у воды,а она две лужи показала эти порохостоские проститутки не понимают,что таким твитом,людей за дураков держат и заставляют ненавидеть Барыгу еще силь
Русский
0
0
1
29
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@breakingUAnews когда ряженые холуи с экранов угрожали украинцам стрелять по коленям , стрелять в спину тем, кто через Тису плывет , занимались открытым вымогтельством, то эти воины ЗСУ на передке делали вид ,что не видят и не слышат этого от своих №побратимов", а сейчас резко стали зрячими
Русский
0
0
1
66
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
🪖Підхід до мобілізації повинні змінити. Основна помилка в тому, що мобілізацією займаються люди, які не проходили для цього ніяких навчань, — заступник командира полку безпілотних систем KRAKEN Костянтин Немічев
Українська
22
14
25
5.8K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@by_Ukraine "В Україні вже існує аналог ізраїльського МОССАДу для покарання російських злочинців." - яке ж воно тупе они меняют "російських злочинців" , чтобы типа потом их карать
Українська
0
0
0
227
UKRAINE NEWS UP
UKRAINE NEWS UP@by_Ukraine·
⚡️❗️Скандал із Польщею 🇵🇱 оцінюю дуже негативно. Як страшну помилку, – #Буданов заявив, що це ще не пік, далі буде.., якщо всі трохи не зупиняться. Ще заяви керівника Офісу Президента: – Іншого варіанту немає: Україні доведеться повертати своїх громадян і залучати іноземних спеціалістів з-за кордону; – дасть Бог, найближчими днями відбудеться новий обмін військовополоненими; – історії про «масових мігрантів» в Україні — це інформаційна спецоперація; – ми маємо бути готові до того, що у післявоєнний період певна територія РФ завжди буде межувати з нами. Проте зараз головне — завершити війну, а про подальші відносини з рф говорити зарано; – В Україні вже існує аналог ізраїльського МОССАДу для покарання російських злочинців.
Українська
8
23
188
17.9K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@Sasha_Sila1975 @breakingUAnews и эта чепуха получает по УБД от украинского народа льготы,при этом ни дня не находясь на боевых,а только в роли рупора от МО государство и те,кто на него работает-это прямой враг народа
Русский
0
0
0
12
Комбриг Ме.Не.Кавун
@breakingUAnews Поки ми офігівали від кровожерливості російських артистів, письменників, поетів, музикантів, то наші виявилися нічим не хуже. Одіннарот, сука!
Українська
2
12
120
908
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
🪖Щоб не жалітись, що тебе брутально скрутили в бусік, треба самому зайти і подивитись, скільки вакансій є в силах оборони. Можна збудувати кар'єру, — ексречник Міноборони, письменник і військовослужбовець Дмитро Лазуткін
Українська
61
5
28
9.2K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@XenomorphAge а всего-то достаточно приподнять задний край коробки , чтобы передний зашел под пластину и свободно вытащить , не нравится НП-пиздуй у Смелянскому
Русский
0
0
0
237
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@unformed_pasta @viking_inc_ в чем дискриминация , каждая страна имеет право вести свои запреты итд с чего ты дискриминируешь всех россиян по паспорту , хотя там много нерусских итд а в Украине происходит мовна дискриминация , и че
Русский
1
0
0
40
Nazar Kostetskiy
Nazar Kostetskiy@unformed_pasta·
@viking_inc_ Цікаво як така дискримінація відповідає європейським і міжнародним законам, вони ж здається в ЄС
Українська
1
0
14
618
Вікінг, терорист-монсеньйор феншуй
Хтось може пояснити це? Ми що блядь не люди,а раби 4 сорту? Тобто сирійцю чи махмуду можна і дають їм житло і платять ще й за те, а білому українському чоловіку блядь якісь заборони і обмеження по світу?
Вікінг, терорист-монсеньйор феншуй tweet media
Українська
95
51
302
12.9K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@viking_inc_ @___No_Way_Out__ как только туда переедещь,то полностью станешь на сторону премьер министра и Дании ты такой тупой , что аж прямо удивительно , как ты там собираешься закрепляться с таким мозгом
Русский
0
0
0
100
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@Luganskiy_Twi ну,если для нее они "хлопци" , то хай пакуют , может потом до нее дойдет
Русский
0
0
0
72
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@canisbandera так , а если вытереть ноги об красно черный флаг , он же тоже не является державным символом , или это другое и там просто голову снесут тому гражданину, ощущение,что с каждым днем вы приближаетесь к точке,когда вас снова украинцы с кацапами будут на пару выкуривать из схронов
Русский
0
0
0
46
Ветеран Бандеропес
А з яких пір треба перепрошувати за витирання ноги об звичайний шмат полотна? Цей прапор, як і будь-якої іншої організації, не являється державним символом, як прапор України, тож якщо по ньому хтось пройшовся коли він лежав на землі — це нічого не значить
hromadske@HromadskeUA

У Києві під час маршу «КиївПрайд» дівчина топтала прапори ЛГБТІК+, а на питання про те, чому вона це робила, заявила, що «витирала ноги». Однак після розголосу у мережі, дівчина перепросила за свій вчинок. Як вона пояснила свої дії — у відео

Українська
32
3
197
17.1K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@breakingUAnews это гимно воюет и живет только благодаря деньгам Евросоюза , перекроют тебе кислород - на пузе к Мадьяру приползешь , дебила кусок укровласть разгоняет и формирует внутренний ХАМАС , если после такого его не отправят в расход , значит Палестине 2.0 быть
Русский
0
0
0
25
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
🗣Після війни я би не радив нашим парнерам робити претензії до України. Хлопці прийдуть з війни зі схибленою психікою. Якщо угорський Мадяр щось скаже, то до нього прийде не посол, а прилетить український Мадяр (командувач СБС) і це погано закінчиться. Наші союзники що хочуть побачити замість наших заробітчан наших вояків? — Юрій Сиротюк «Мамай», головний сержант батальйону безпілотних систем 5-ої окремої штурмової бригади ▫️«Чи готові зараз поляки до війни з українцями? Поляки готові до того, що в їхні міста полетять українські дрони? Поляки готові до смертей своїх людей? Ми відступати не будемо. Я би не радив їм переступати межу». ▫️«Ми не будемо чекати нападу з Білорусі і можемо завдати превентивного удару. Цього боятись не треба — війна».
Українська
592
237
442
186.4K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@vartsaba2 @sws934 такое себе лицемерие,на которое народ-мир смотрит и нахуй🇺🇦посылает, нельзя быть немножко беременным-низзя, иначе люди этот метод доопрацевывают и возводят в статус абсолюта, пример-призывем мир обложить санкциями РФ, при этом через свой участок Дружбы-нате вам пожалуйста нефть
Русский
1
0
0
5
varцаба
varцаба@vartsaba2·
@sws934 Часто кажу - в школі треба вчитися добре, а потім все життя займатися самоосвітою, а не тільки писати навчився і гоу в доросле життя А то потім і маємо, що не можем відрізнити символ і матеріальний ресурс Символ працює того, хто його поставив, матеріальний ресурс на тебе Поняв?)
Українська
3
0
4
487
Бурундук
Бурундук@sws934·
Лол, на першої секунді бус проїхав. Я вже думав чергове відео бусифікації. До речі щоб це не було, як їм не соромно використовувати москальську техніку? Це ж Урал. Булгакова значить знесли, а на Уралах і Уазах продовжують їздити...
Українська
9
0
39
8.6K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@djon3volta @xpowermd тоже иди нахуй , особенно на фоне призыва снимать видео для борьбы с бюрократической машиной, если бы это хуйло сидело на жопе ровно,то и воевать бы было некому,как и записывать обращения и идти на Москву
Русский
0
0
0
4
SAW
SAW@SA61W·
«Назревает серьёзная мясорубка и это не шутки». 39-летний ветеран СВО Александр Лунин из воронежского села Лизиновка обратился к Путину с угрозой мятежа
Русский
76
89
463
28.9K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@censor_net "групу оповіщення" - ну вот , опять что-то из разряда "отрицательного наступления" вам же блядям уже никто не верит , в вашу эту писанину особенно умиляет ⬇️
worm for fishing tweet media
Русский
0
0
2
18
Цензор.НЕТ ✍️
Чоловік напав із ножем на групу оповіщення ТЦК з ножем: один із військових загинув, іншого поранено censor.net/ua/n4010335
Цензор.НЕТ ✍️ tweet media
Українська
159
39
271
17.6K