Сумний Дембель
9.5K posts

Сумний Дембель
@vladJavaScript
молодший сержант ЗСУ у запасі. Зараз волонтер. Тех. директор в ІТ, пишу історії про автомобілі і туризм. Підтримати мене і отримати доступ в закритий чат:







📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra

📱 Невеличкий пост не про машину, а про телефон :) Мова піде про мій Samsung Galaxy Fold 7. До Fold7 у мене були PRO Айфони передостаннього покоління. Конкретно я продав Айфон 15pro і купив Fold7. Я взяв Fold7 в розтермінування на чорну пятницю в 2025 і от в травні закінчую виплачувати його і хочу міняти на Samsung Galaxy S26 Ultra - теж в розтермінування бо це вигідно. 🤔 Чому мені не зайшов Fold7? 1️⃣ Сама основна причина напевно в моїй голові Коли я на людях його розкриваю що б щось написати то всі одразу роблять круглі і очі і такі: ооооо, це ж Фолддддд. І це заєбало якщо чесно. Я просто перестав його розкривати на людях і використовую більшість часу у складеному режимі, а це не зручно, бо він реально вузький: не зручно набирати текст. 2️⃣ Друга проблема це камери Вони сильно гірші ніж у топового Айфона. Особливо дратує фронтальна. 3️⃣ Третя проблема це відсутність s-pen Я великий поціновувач записувати щось стилусами в телефон/планшен. У мене є Айпад з стилусом і Fold мав бути заміною Айпаду але він ним не став бо у Фолда немає підтримки s-pen, а звичайні китайські стилуси не дуже коректно працюють. 4️⃣ Четверта проблема: в розвернутому стані він квадратний то ж фільми я переважно дивлюсь з чорними полосками зверху і знизу і тому не завжди навіть його розкриваю для цього. Я от щойно поміряв: 150мм на 80 мм це розмір видимої частини екрану в розкладеному стані. У S26 Ultra він фактично такий же: 167 на 76мм. ✅ Що сподобалось Самсунгівський інтерфейс One UI зручний і нічим не гірший Айфонівського. Я вже звик і не хочу назад на яблука переходити бо ніколи не використовував звязку телефон-годинник-навушники-макбук повноцінно. 📌 Чому хочу Samsung S26 Ultra Він має великий, 6.9 екран і підтримку s-pen. І хороші камери. Якщо хтось має Samsung S26 Ultra то скажіть що вам в ньому не подобається: можливо краще взяти Iphone 17 Pro Max? #fold7 #samsung #s26ultra












Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇


















