Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
1.6K posts

Dejan Pantić 🇷🇸🇪🇺
@PanticD
Počasni zamenik generalnog sekretara kluba obožavalaca Eduarda Limonova. https://t.co/cZjXslUh9d






Odbornici studentske liste objašnjavaju zašto su trajno napustili Skupštinu Aranđelovca nova.rs/vesti/politika…


Nije narod glasao za DOS zbog Svilanovića, Batića, Čovića, Dušana Mihajlovića, Vuka Obradovića, Momčila Perišića, Velje Ilića, Rasima Ljajića, pa ni zbog Đinđića ni Koštunice. Narod je glasao da DOS jer je s pravom verovao da isti može srušiti Miloševića. Ne podržava narod Studentsku listu zbog imena na listi, nego zato što veruje da jedino ta, studentska opcija, može srušiti Vučića. Referendum: AV ili SL



Преносим са ФБа, Милан Аранђеловић писао о колективном лудилу из Паралије и запишавању територије свако мало. "Mnogo mi je zabavno kada god se desi neko sranje, pa Srbi, umesto da jebu mater onima koji su ih doveli u šupak i spale sve do temelja, opiče kolce i uvek neko to šeruje uz komentar „živeće ovaj narod“. A u prvoj deceniji veka 400.000 Srba manje, u drugoj 600.000, a do 2050. Srba će biti manje za 20%. To nije inat, to nije prkos, to nije čak ni glupost. To igranje kola na graničnom prelazu/u redu za hleb/Dafiment banku/glasanje na referendumu za neko kosovsko sranje (nepotrebno precrtati) je masovno samoubistvo, odlazak u gasnu komoru pod nekim dejstvom halucinogenih pečuraka jer nemam drugo zdravorazumsko objašnjenje. A svakako nije oda životu jer, uz ovo kolo, Srba do kraja veka neće biti."






















