Post

@4x4_new_error В мене 3.2 FSI.
По трасі ледве-ледве в 10 вкладаюсь. Іноді не вкладаюсь.
А по місту стараюсь просто не їздити - а якщо вже їжджу, то стараюсь не рахувати)))
Українська

@GuitarsN @4x4_new_error У вас щось з тим ку5 на жаль, можливо вік. я засікав розхід на ку7 з 3.0 TFSI то вийшло при 90 7 літрів, при 110 8.5, при 130 10. По місту до 14 у Львові saddembel.blog/thread/audi-q7…
Українська

@vladJavaScript @4x4_new_error У мене з ним - відсутність турбіни.
Турбовані двигуни ефективніші, тому трошки менше жеруть. Атмосферники їдять більше. 3.2 FSI - атмосферник, турбіна або компресор відсутні.
Українська