Post

@vladJavaScript Я навіть не думав що там міцики продають, бо таке враження, що вони от-от помруть.
Українська

@vladJavaScript Ну цих Рогів, чи як вони зараз там називається, якийсь час, в Україні було на стільки більше, що навіть Ланосів було колись менше 😀
Українська

@vladJavaScript Ну так Роги там одна з найпопулярніших моделей. Тому тисячами їдуть звідти до нас. Ну а Аутлендер - це той самий Рог, і вони так само популярні до пригону зі Штатів до нас
Українська









