Post

може морських свинок? у мене вже 6й рік живуть. Правда, вже почали хворіти: ото сьогодні у більшого пухлину вирізали розміром з сливу. На голові виросла. Певно, як помруть, то заведу собі кота. Свинки класні, але їм на людей максимально посрать: вони друг друга люблять і все :) Тому їх тільки парами заводять. В деяких країнах навіть заборонено одну свинку куплять

Українська

@vladJavaScript В мене вдруге дитинства були, класні
Українська

@vladJavaScript @tamarabolna Я за кота!)
Також собі хочу, мо зараз і візьму
Українська

