User1

9.9K posts

User1

User1

@User166330264

शामिल हुए Şubat 2021
106 फ़ॉलोइंग31 फ़ॉलोवर्स
User1
User1@User166330264·
@MajorZbik Pojawia się możliwość że Niemcy, zrobią Ukrainie to, co ona Polsce. Wiadomo kto jest, ważnym partnerem Niemiec.
Polski
0
0
0
0
Kapitan Żbik
Kapitan Żbik@MajorZbik·
‼️Józef Orzeł dzisiaj w wywiadzie mówi, że Ukraina postawiła na strategiczne partnerstwo z Niemcami i będzie grała na osłabianie Polski. To jeszcze nie padło wprost, ale logicznym wnioskiem tych wywodów jest to, że taka Ukraina w Unii Polsce jest do niczego nie potrzebna. Po tylu latach obowiązkowej miłości do Ukrainy PIS musi ostrożnie przesterowywać elektorat na nowe tory, żeby followersom się styki nie poprzepalały w wyniku nagłego przebiegunowania.
Polski
10
7
35
602
User1 रीट्वीट किया
Leon Komornicki
Leon Komornicki@KomornickiLeon·
Trudno oczekiwać innych rezultatów, jak nasza strategia i polityka wobec Ukrainy oraz do toczącej się tam wojny, sprowadza się do demagogii „Ukraina walczy za nas „ i „ jakoś to będzie „ ! share.google/bnHOinUN6JXHdb…
Polski
1
5
27
805
User1
User1@User166330264·
@gnapw To jest kłamstwo, na poziomie negowania mordowania Żydów. Bo nie istniało, państwo Izrael. Tempa propaganda.
Polski
0
0
0
15
В'язень фортеці Зе
Я правильно розумію, що громадяни Польщі різали громадян Польщі за національною ознакою, а винна Україна?
Українська
190
28
677
27.4K
User1 रीट्वीट किया
Karol Nawrocki
Karol Nawrocki@NawrockiKn·
Thank you, Mr. President @RTErdogan 🇵🇱🤝🇹🇷
English
371
1.5K
13.8K
270.4K
User1
User1@User166330264·
@Vit_Ovchar Wybaczenie Ukraińcy, mają od Polaków od dawna. Do tego nie potrzeba, nawet wiedzy drugiej strony. Polacy to zrobili dla Boga i siebie. Problem jest z pojednaniem. Do tego druga strona musi przeprosić, wymienić za co przeprasza żeby wiedziała co robi. I zadośćuczynić na ile może
Polski
0
0
0
156
Vitalii «Donetsk» Ovcharenko 🇺🇦
Шановні сусіди поляки! 🇵🇱🇺🇦 Щодо нашої з вами історії - прощаємо і просимо прощення! Щодо сьогодення - за нашу і вашу свободу! (Фото: україно-польські патчі з даху авто мого побратима військового, отримані від польських друзів).
Vitalii «Donetsk» Ovcharenko 🇺🇦 tweet media
Українська
612
465
3.5K
107K
User1 रीट्वीट किया
Krzysztof Kloc
Krzysztof Kloc@Kloc_K·
Jak się klei wszystkim piewcom przyjaźni polsko-ukraińskiej to, że po tym, co Polska zrobiła dla Ukrainy w 2022, co zrobili Polacy, co robi Polska i czym jest Polska nieustannie dla rzeszy ukraińskich uchodźców, polski (nie)udzial w odbudowie Ukrainy może przesądzić jedna decyzja prezydenta Nawrockiego?
Polski
21
22
289
7.9K
User1 रीट्वीट किया
Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen@SlawomirMentzen·
Nie uwierzysz Bożenko, co mi się przydarzyło. Rok temu, co ja mówię, ponad rok temu, zimno jeszcze było, chciałam iść na gastroskopię. Nie miałam oczywiście czasu, żeby pojechać do szpitala, żeby się zarejestrować, posłem jestem, wiesz przecież, mam tyle ważnych zajęć. Te spotkania, ustalenia, głosowania, sama wiesz jak to jest. Zadzwoniłem więc do Grażynki, znasz ją, jest u nas w kole KO, ona pracuje w szpitalu, więc poprosiłam ją, żeby mnie zarejestrowała i zapomniałam o sprawie. Dzwonią do mnie po kilku tygodniach i mówią, że mam przyjść w sobotę na badanie. To poszłam. Ale niezadowolona. Myślę sobie wtedy, że powinni być mi wdzięczni, że w ogóle przyszłam, sobota przecież była. Dzień wolny. Pazurki musiałam przez to przełożyć na inny dzień. Kupa zamieszania, mówię ci. Mija trochę czasu i dostałam list ze szpitala. Wyobraź sobie, że te świnie napisały mi, że się w jakąś kolejkę wepchnęłam, i że mam tak nie robić. Co za ludzie, myślę sobie. Od razu mnie gorąc taki uderzył. To ja tyle razy w ich sprawie interweniowałam, tyle pism napisałam, a ci mnie teraz straszą? Pouczają mnie? Mnie, posłankę na Sejm?! Niewdzięcznicy, mówię ci Bożenko, prawdziwi niewdzięcznicy. Myślę sobie, że tak tego im na pewno nie zostawię. I ile pism ja potem napisałam, żeby sami się tłumaczyli, żeby sami zobaczyli jak to jest. No, masz rację, to wtedy właśnie Grażynce problemy w szpitali robili, to właśnie o mnie im chodziło! Zapomniałam już o sprawie i wczoraj, słuchaj, dzwoni telefon, odbieram, a tu dziennikarz z tych mediów pisowskich. I pyta się mnie o to badanie. Mówię, że oddzwonię, rozłączam się i pytam się mojego Romana, co ma zrobić. Bo wiesz, jest afera o szpitale w tej Warszawie. A ten, żebym się do niczego nie przyznawała. I nie uwierzysz. Oni to wszystko słyszeli, bo nie udało mi się rozłączyć. Wiesz jakie te telefony teraz robią, lustra takie wielkie, nie nadążysz za tym. No i pytają się mnie, kto mi tak doradza, jak w szoku, zupełnie zgłupiałam, mówię, że przypadkowy petent. Nie chciałam Romana sprzedawać i się teraz głupole śmieją się ze mnie. No ale o czym to ja miałam mówić. Dzisiaj rano wstaję, robię kawę, włączam telewizor i widzę siebie. Że niby się do jakiejś kolejki wepchnęłam. Widzisz jacy bezczelni? Ja przecież trzy tygodnie czekałam aż. A ci mówią, że dwa lata powinnam. Jak dwa lata?! Ile to można czekać. Zresztą ja im nie wierzę w żadne dwa lata, wszystkie moje koleżanki z KO czekają najdłużej, ale to już naprawdę najdłużej trzy tygodnie. A ci, że dwa lata. Absurd jakiś! Kto by czekał jakieś dwa lata! Słyszałaś, żeby ktoś tyle czekał? Nie, no właśnie. Tłumaczę im, że normalnie w kolejce trzy tygodnie czekałam, że czasu nie miałam się rejestrować, że Grażynka wszystko załatwiła, że ja o niczym nie wiem, że wdzięczni mi powinni być, że przyszłam w tę sobotę, bo przecież mogłam nie przyjść i by termin zmarnowali. Ale nic do nich nie trafia, zupełnie nic. Powariowali w tych Internetach już zupełnie, mówię ci Bożenko. I teraz afera wielka, sam Kierownik ma się tym zająć. Boję się trochę, bo patrz Bożenko. Zaraz wakacje, potem wrzesień, Wszystkich Świętych, Wigilia, Nowy Rok i znowu te wybory. Szybko zleci, może zapomną? Ale z drugiej strony, sama nie wiem, Tomka Lenza też bez powodu przecież wywalili. To może i mnie? Co myślisz Bożenko? Co Kierownik zrobi?
Polski
107
227
4K
150.3K
User1 रीट्वीट किया
Marcin Przydacz
Marcin Przydacz@marcin_przydacz·
Zaproszenia na Konferencję do Gdańska były wspólnie podpisane przez premiera Tuska i prezydenta Zelenskiego. Obaj mieli więc być gospodarzami i przyjmować gości. Prezydent Ukrainy, mimo zaproszenia już gości, rezygnuje z udziału i wystawia tym samym premiera Tuska na pośmiewisko. Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że Premier Rzeczypospolitej jest upokarzany na arenie międzynarodowej. W przypadku tego premiera nie jest to niestety pierwszy raz.
Polski
1.6K
1.2K
6.5K
310.9K
User1 रीट्वीट किया
Damian Kaźmierczak
Damian Kaźmierczak@DamKazmierczak·
🇵🇱 🇺🇦 🏗️ Dodatkowa uwaga ode mnie: polski biznes budowlany b. ostrożnie sonduje rynek ukraiński, ale robi to raczej na własną rękę, bez silnego wsparcia państwa, które kompletnie nie potrafi uprawiać dyplomacji ekonomicznej. Polscy politycy pohukują w mediach do własnych elektoratów, ale w realnych warunkach są ekstremalnie mało skuteczni. Choć od czasu do czasu zdarzają się pozytywne niespodzianki. To jednak wyjątki, które tylko potwierdzają smutną regułę. #Polska #Ukraina #biznes #giełda #budownictwo
Polski
20
15
146
10.1K
User1
User1@User166330264·
@RadaHrda @Vit_Ovchar Kompletna bzdura. A jaki to kraj był okupowany? Carska Rosja której juz nie było? Austro-Wegry? Akcja Wisła, gdzie zamieniono biedne domki w Bieszczadach na murowane, porządne poniemieckie.
Polski
0
0
1
30
Charkiw💙💛🇺🇦
@User166330264 @Vit_Ovchar Територія Волині була окупована Польщею. І хто перший це визнає і визнає, це росія і Німеччина. Армія Крайова робила етничні чистки. Влада Польщі забороняла українську мову, церкви, школи. Про операцію "Вісла" нагадати??????
Українська
2
0
2
34
Vitalii «Donetsk» Ovcharenko 🇺🇦
І Армія Крайова 🇵🇱 і Українська Повстанська Армія 🇺🇦 воювали за свою правду. Чи були вони всі ідеальні? Ні! Чи є вони героями для свого народу? Так! То був важкий для обох народів час випробувань. І Гарячим головам по обидва боки кордону варто памʼятати, що від розʼєднання польсько - українського добросусідства виграє, як завжди, лише тоталітарна Росія!
Українська
602
60
739
39.6K
User1 रीट्वीट किया
Leon Komornicki
Leon Komornicki@KomornickiLeon·
Zamiast refleksji służącej ukraińsko- polskiemu pojednaniu, to ten bufon i propagator banderyzmu straszy i uderza w Polskę oraz w nas ! share.google/fsnKO6wp0qNYYm…
Polski
25
59
349
5.3K
User1 रीट्वीट किया
User1 रीट्वीट किया
Arestovych
Arestovych@arestovych·
- Я думаю, что мы не дорабатываем. Нужно объявить Польше войну.) Вот так будет очень похоже на 100 лет назад. Правда и конец будет тот же, но, видимо, нам этого очень хочется. Вишневое мортидо. -Вы заметили, что каждая власть в Украине начинает по-разному, а заканчивают они всегда одинаково - политическим самрубийством?.. Это потому, что все эти люди власти - случайные люди во власти. Получив исторический шанс, власти не знают, как ими распорядиться, устают от самих себя и начинают педалировать единственный инстинкт, который у них остаётся - тягу к смерти.
Русский
792
348
3.4K
1.1M
User1 रीट्वीट किया
Tomasz Grzywaczewski
Tomasz Grzywaczewski@TomaszGrzywacz3·
Kijów biegnie na ścianę. To Zelenski ma interes w Warszawie a nie Nawrocki w Kijowie. My mamy czas. Żadnych nerwowych ruchów.
Radio ZET NEWS@RadioZET_NEWS

Marcin Przydacz z Kancelarii Prezydenta ujawnia, że strona ukraińska wycofała się z ustalonego spotkania w Warszawie prezydentów Karola Nawrockiego i Wołodymyra Zełenskiego proponując kolejną „odległą datę”. Zełenski miał też wycofać się z umówionej wcześniej rozmowy telefonicznej. Szczegóły: #google_vignette" target="_blank" rel="nofollow noopener">wiadomosci.radiozet.pl/polityka/ze-st…

Polski
75
140
1.8K
38.1K
User1
User1@User166330264·
@liz_poli @Slava_Varenia 🤣🤡 Co tu się dzieje. Nawrocki się wam śni? Macie swój kraj, z PKB per capita jak w Afryce przez korupcję. Od Polski się odczepcie.
Polski
0
0
1
20
миколаївна
@Slava_Varenia Мені теж снився їхній президент, це ужасно, просто з кожної щілини очко йому всі лижуть у тві
Українська
1
0
3
322
миколаївна
Мене заєбали поляки у стрічці!
Українська
37
1
342
10.5K
User1 रीट्वीट किया
Damian Kaźmierczak
Damian Kaźmierczak@DamKazmierczak·
🇵🇱 🇺🇦 Dla mnie to sytuacja wręcz kuriozalna. To elity ukraińskie nie są dziś zainteresowane budowaniem bliskich relacji z Polską, mimo to liczni liderzy opinii po naszej stronie (!) formułują histeryczne apele do polskich polityków (!), by ci za wszelką cenę ratowali i podtrzymywali wzajemne więzi. Tymczasem to nie Polska dziś osłabia stosunki polsko-ukraińskie. Od dłuższego czasu robi to Ukraina. Część tych apeli trafia więc pod niewłaściwy adres. #Polska #Ukraina
Polski
83
62
778
22.2K
User1
User1@User166330264·
@wjakobik Ten człowiek oddał order w weekend, a dziś pan Ekspert cytuje coś takiego. xD
Polski
0
0
0
8
Wojciech Jakóbik
Wojciech Jakóbik@wjakobik·
Petro Poroszenko mówi jak jest. - Oddzielić emocje od interesu narodowego. Bo interes narodowy Ukrainy to silny sojusz z Polską - apeluje w obszernym komentarzu o potrzebie deeskalacji. 3S: spokój, sankcje, solidarność.
Polski
334
205
1.3K
61.8K