Ionut Tudorel

35.9K posts

Ionut Tudorel banner
Ionut Tudorel

Ionut Tudorel

@yoncy

Brasov, automatician, de fapt programator, unu lung, de nu se mai termină...nu caut nimic doar ma laud.

Romania शामिल हुए Mayıs 2009
1.2K फ़ॉलोइंग3.9K फ़ॉलोवर्स
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Cum sa te bati frate cu unu cu stilul lui Rico? Cum poate sa tina 12 runde?
Română
0
0
1
87
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Exista o stupizenie mai mare decat asta ? Am codurile alea 2
Ionut Tudorel tweet media
Română
0
0
0
179
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Current situation
English
0
0
1
103
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
M-am saturat sa tot incerc asa ca va intreb si pe voi. Exista înghețată mai buna decat Nirvana cu caramel si nuci pecane? Tot asa la cãldãruse, sã ma satur.
Română
1
0
4
197
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Știe careva dacă cei de la profitshare depun ceva declarația aia 205 automat la Anaf? Daca fac asta automat mai mult încurcă . Trebuie sa le-o cer eu manual?
Română
0
0
0
91
AhMad 𝕏 Ansari
AhMad 𝕏 Ansari@Ahmadansari2233·
Samsung S26 Ultra Git first Green line Update 🤨🔥
AhMad 𝕏 Ansari tweet media
English
490
242
3.9K
716K
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Noh, au tufut-o și Samsung-ul cu S26 și ecranul vieții. Textul e mult mai sharp pe S25. Au făcut rahatul praf cu noua tehnologie de ecran. Sper sa poată rezolva ceva din software.
Română
0
0
1
161
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Ce aplicatie mai folositi pentru semnatura digitala aprobata de ANAF? Ma intereseaza sa mearga si pe Mac, iOS. Ceva mai modern. Am avut Certsign, porcarie aplicatia.
Română
3
1
2
462
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Emag, ce ne facem cu mârlănia următoare. Când s-au adaugat produsele în cos aveau prețul redus, în pasul de plata a expirat oferta și au avut preț întreg, nici un alert nimic, ati lasat comanda sa continue cu full price. Doar noi am avut 2 comenzi așa, sunt convins ca și altii
Română
0
0
1
101
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
@Sawrad Unde ati stat de ați avut asa plaje faine? Și yachturi. Noi am fost la Rixos Premium Seagate, încă de doua ori, pentru copii. Plaja era nefolosibila. Doar la pești ce mai mergeam.
Română
1
0
0
74
ᖇ ᗅ ᗬ ᙀ
ᖇ ᗅ ᗬ ᙀ@Sawrad·
A fost o săptămână în Sharm el-Sheikh. Cu fix 26 de grade noaptea și 31 ziua, fără alte variații, fără nori, fără vânt, fără gătit :) Nu zic, e bine să nu ai absolut nimic de făcut dar eu rezist în modul ăsta maxim cinci zile. Dacă restul grupului ar mai fi stat încă o lună, pentru mine ultimele două zile au fost cam lungi. Prima dată în Egipt (da, știu, rar pentru un român), scopul principal fiind satisfăcut pofta de bălăceală a copiilor. Scop secundar coralii și peștii. Ceea ce am bifat din plin, atât în marea din fața resortului, unde am snorkelluit până am ajuns să știm din vedere toate viețuitoarele de acolo, cât și în excursia cu barca unde sesiunile de snorkelling n-au fost tocmai my cup of tea. Asta fiindcă trebuia să înot niște multe zeci de metri alături de grup, pe unde ne indica ghidul iar eu, care fie vorba între noi nu prea știu să mă deplasez prin apă, fără labe și vestă, eram ca antilopa aia bătrână ce rămâne în urma turmei, pradă sigură în caz că apar leii, în cazul de față rechinii. Care știm cu toții că se mai înfruptă ocazional din turiști în Marea Roșie. În rest resortul a avut cam tot ce trebuie mai puțin net bun (și 5g-ul era atroce) iar ospitalitatea fu la nivel maxim, ajutată de bacșișuri, desigur. Făcut și ceva ieșiri prin oraș (Soho Square și centrul “vechi”) dar nimic spectaculos. M-aș întoarce? Poate, când mi se va face dor de corali și peștișori. Poze. 1/x
ᖇ ᗅ ᗬ ᙀ tweet mediaᖇ ᗅ ᗬ ᙀ tweet mediaᖇ ᗅ ᗬ ᙀ tweet mediaᖇ ᗅ ᗬ ᙀ tweet media
Română
2
1
3
220
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Merita niște țepe eMag-ul cu țigănia de myWallet fix de la țigani.
Română
0
0
1
88
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
#chipgate is real boys. A fost tinut in husa Apple clear case. A intrat praful pe acolo si s-a zgariat. Mai asteptati putin, poate rezolva ceva in loturile următoare.
Ionut Tudorel tweet media
Română
1
0
1
138
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Båi, cum e ? V-au venit aifoanele sau nu prea ? Pro Max-urile pe orange. Au dat drumul la precomenzi ? Sau nu prea.
Română
2
0
2
103
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Care v-ati montat pergole bioclimatice si cu cine? Cred ca am un intreg studiu de caz cu distribuitorii diverselor sisteme. Au diverse site-uri, e plin fb ads. O data ce ai dat click pe ceva, toti vor sa te pescuiasca etc
Română
1
1
1
111
Ian Zelbo
Ian Zelbo@ianzelbo·
Let’s see those iOS 26 setups Here’s mine
Ian Zelbo tweet media
English
421
146
4.7K
1.2M
Mark Gurman
Mark Gurman@markgurman·
Let’s see your best iOS 26 Home and Lock screens!
English
489
68
2.4K
805.4K
Ionut Tudorel
Ionut Tudorel@yoncy·
Ce-i fă asta?
Ionut Tudorel tweet media
Română
0
0
0
84