Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Цей час настав: продам свою Зойку. Буду купляв Suzuki Jimny. Це повністю обслужений на оф сервісі Renault ZOE R90 2018 44 кВт·год у максимальній комплектації Intense: клімат-контроль, камера заднього виду, задні парктроніки, датчики світла/дощу, безключовий доступ. Обслуговувався на оф дилері, 5 вересня 2025 зроблена діагностика ходової, електрики і розвал. Документи в фото. Норвезька комплектація з тепловим насосом і підігрівом передніх сидінь. Пригнана з Норвегії у листопаді 2024, я перший власник в Україні. Експлуатував майже рік, пробіг в Україні — 4 600 км. ТО навесні 2025: заміна масла в редукторі, фільтрів і заднього гальмівного циліндра. Колеса: легкосплавні R16 на заводській літній гумі. У комплекті — зарядний пристрій і компресор. SOH ~87%. Реальний запас ходу: літо — місто 267–270 км, траса до ~285 км; зима ~170 км. Пишіт в лічку кому цікаво: буде скидка для твітерян auto.ria.com/uk/auto_renaul…
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
112
27.8K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Якщо Джимні ще не взяв, то рекомендую розглянути Jeep Renegade, я в свій час між цими двома обирав і за ренегада ніразу не пошкодував, швидше був радий що не взяв джимні, бо на оффроуді ренегад зробить все що може джимні (або майже вже), але в усьому іншому може значно більше :)
Українська
3
0
4
1.8K
kovs ditch
kovs ditch@kovsditch·
@koldovsky_com @vladJavaScript Ренегад))) зробить джімнік?))) дуже смішно:)) купивши джимнік 4 роки тому кожен день радію цьому вибору
Українська
1
0
0
17
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@kovsditch @vladJavaScript Добренько, то ж у кожного вибір свій. Об'єктивно джимні на оффроуді заїде далі ренегада, з цим не сперечаюсь, однак в усьому іншому він ренегаду не конкурент, бо до оффроуда треба доїхати, і речі та пасажирів довезти. Не думаю що хтось знайдеться, хто всерйоз буде тут за джимні:)
programming mentor tweet media
Українська
2
0
1
29
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Питання для чого вам автомобіль. Мені їздити одному на роботу і дитину до школи завозити, інколи втрьох десь їхати. Ми тестували: в джимні 4 дорослі людини сідають, просто багажника нема, але мені і не треба. Для того мені потрібна маленька машина і Ренегат тупо дуже більший) Тут кожному своє: мені така велика машина не потрібна другою :)
Сумний Дембель tweet media
Українська
2
0
0
72
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript @kovsditch Це так, кожен під себе бере, але важливо не помилитися. В мене джимні дружина хотіла, але дуже здивувалася що всередині він менший за матіз, бо до того матіз в неї був. Зараз переважно вона на ренегаді їздить по Львову, на розміри не скаржиться, навпаки говорить що те що треба :)
programming mentor tweet media
Українська
1
0
1
35
keaukraine
keaukraine@keaukraine·
@vladJavaScript @koldovsky_com @kovsditch Джимнік прикольний. Єдиний мінус - занадто слабенький двигун, а машинка хоч і маленька але рамна і тому важкенька. На додачу ще й аеродинаміка силікатної цеглини. У всіх тестах за це кажуть - на трасі він ледве їде, не вистачає потужності впевнено обганяти.
Українська
0
0
0
28
शेयर करें