Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Людина написала цей коментар щодо моєї Renault Zoe. Чесно кажучи не розумію що не так з дешевими рено. От я зараз продав Зойку і взяв у мами на місяць Логана. Не бачу ніяких проблем на ньому їздити: дешева, ліквідна жоповозка яка жере 7 літрів бензини по місту. У мене все ок з самооцінкою: я зробив непогану карʼєру в ІТ (зараз працюю технічним детектором в іт компанії), в армії дослужився до молодшого сержанта. У мене чудова родина, я купив квартиру собі, купив квартиру батькам (і перевіз їх з Запоріжжя), купив їм цього Логана в 2020. То ж я себе почуваю абсолютно сформованим чоловіком, якому не соромно за своє життя і якому не западло їздити на простих авто за потреби. Ось цей Логан має блютуз: музичка грає, підвіска ковтає ями, мотора не чути: клас! І в дитинстві у мене все було ок: ріс у Запоріжжі в спальному район і всього досягнув сам.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Опитнійший Далєкобійнік@P1zdat1y

@vladJavaScript Оце завжди хтів подивитися, хто ці машини купляє? Що ви таке в дитинстві пережили?

Українська
118
15
707
76.7K
Охоронець кукурудзи
@vladJavaScript Я бачив ваше оголошення Зої. Хороша машина, катати жопу по місту взагалі найс. Мені подобається ставлення до машин в европі де у машини є визначена функція - переміщати тебе. У нас - це все ще статусна річ досі, того і коментарі подібні
Українська
4
0
113
4.7K
Omelyankovych
Omelyankovych@omelyankovych·
@vladJavaScript Тут скоріше питання до людей які шукають емоції від машини 🌚
Українська
2
0
11
3.5K
programming mentor
programming mentor@koldovsky_com·
@vladJavaScript Погано, що це все ще й на дорогах проявляється. Коли дружина їздила на матізі, то скаржилася на булінг на дорозі (Львів). Сам це бачив, коли брав її матіза - не пропускають, підрізають і т.п. Лише коли пересіла на джип, то стало все норм.
Українська
1
0
4
659
Energy Butterfly
Energy Butterfly@annetka_lviv·
@vladJavaScript ти ще забув написати що час від часу катаєшся навіть на прокатних болтах-самокатах 🤪
Українська
1
0
3
2.5K
Aryo
Aryo@AryoSomeGumul·
@vladJavaScript Renault Zoe? Лучше только Renault/Dacia Lodgy. Не очень «крутой», но большой и удобный... и дешевый
Aryo tweet mediaAryo tweet media
Русский
0
0
4
1K
AktakPektek
AktakPektek@ksmedsson·
@vladJavaScript Кожен раз, коли бачу подібні тейки, згадую, що найпопулярніша машина в ЄС - Dacia Sandero.
Українська
0
0
51
1.7K
Кардинал Simon
Кардинал Simon@prelatSimon·
@vladJavaScript 10 років вожу дупу на Дастері, ні разу не лишив мене серед дороги, тай з дороги з'їхати не страшно...
Українська
0
0
30
1.5K
blacksmith_kong
blacksmith_kong@blacksmith_kong·
@vladJavaScript Як мені один знайомий сказав: подивись на чому їздять євреї і купуй таке саме. В Ізраїлі дуже багато дизельних Шкода Октавія, у Нью-Йорку це Тойота. А в Україні тобі треба доказати закомплексованим з надмірним ЧСВ що в тебе все гаразд. Ну таке. Автор на 100% правий
Українська
0
0
29
1.2K
Sergii Bob
Sergii Bob@BobSergii27080·
@vladJavaScript А я ж казав, смол лік енерджі. Я один місяць на матізці тещеній їздив. Я 195см і 110 кг) і мені було ок в матізці
Українська
2
0
26
2.2K
Спалахуйка Сатани ⛧
@vladJavaScript А я от не розумію, навіщо виправдовуватись перед якимось ноунейм-дебілоїдом з інтернету за свою машину
Українська
1
0
23
626
YK
YK@206_110·
@vladJavaScript Логан класний, мав такого на цивільній роботі, супер тачка дізелю 5 л і пхнулуа за потреби дуже топово
Українська
0
0
13
1.1K
тотальна зневага
@vladJavaScript Реальною трагедією було те, що ЗАЗ і Рено в рамках угоди про партнерство якогось хера робили крупновузлову зборку московських Аркан, хоча після смерті Ланоса локально виготовлені і більш доступні завдяки кредитам і квотам Логан і Сандеро були б match made in heaven
Українська
1
0
10
1.1K
Фьодор Дядя
Фьодор Дядя@Fodorpalaezepa·
@vladJavaScript Справа не в ціні.Хтось великим розміром машини,ховає якісь розмірові комплекси.
Українська
1
0
8
631
RoadRunner
RoadRunner@zlomakabuka·
@vladJavaScript Полноприводный Duster 1.5dci — ещё никто не придумал лучшего внедорожника (не побоюсь этого слова) за сравнимые деньги.
Русский
2
0
7
533
Великі Кошарища
@vladJavaScript Оце у вас терпіння там, де більшість сказала би «ти шо, дурачок? Іди нахуй»
Українська
0
0
7
202
wise cat
wise cat@acciaccatucexk·
@vladJavaScript Цілком солідарний з вами. Я оце теж не парюсь. Багато на дешевих тачках проїхав і на дорогих покатався. З GL320 пересів на Pegeout 306 і корона не впала. Доведеться пересісти на умовний ланос - ок. В цьому житті дуже легко втратити будь що, навіть геть усе (не те що авто).
Українська
0
0
5
335
Рейки, рейки, шпали, шпали
@vladJavaScript Кадр звик дрочити на шильдік на решітці радіатора, а не сприймати авто як засіб переміщення, ось і все пояснення:) читав ваш пост, там подібних коментарів саме про рено багато, хоча по факту авто надійні, і купити запчастини можна мало не в продуктовому магазині на районі
Українська
0
0
5
236
Stas Shostak 🇺🇦
Stas Shostak 🇺🇦@StasShostak·
@vladJavaScript 🤝 мені від машини треба щоб не розвалювалась, гріла-холодила, і щоб спотіфай підключався. в 2023 з ширлана у Львів їхав на Моккє з турбіной, а вертався на Altea яка "не їде" - час +- однаковий, але назад знаючи що обганяти важко і майже нема сенсу - набагато менше втомився
Українська
0
0
4
518
marie🇺🇦
marie🇺🇦@twentyfouryearz·
@vladJavaScript в мене форд фьюжен седан 2012 року, все є що треба, буде їздить поки не помре
Українська
0
0
3
341
😅Усміхнена Данія🇩🇰
@vladJavaScript Цілком розумію і підтримую;) Ось, їду в звичайному гольфі з данцями. Водій, йому 76, людина - мультимільйонер. В нього є все. 4 будинки, бар, 3 мотоцикли, колекційні машини 40-50 років, 4 яхти. Але гольф - робочий коник.;)
😅Усміхнена Данія🇩🇰 tweet media
Українська
0
0
2
82
शेयर करें