snajper22

2.6K posts

snajper22 banner
snajper22

snajper22

@Erofrog2

Polska Dolnośląskie Bergabung Aralık 2014
61 Mengikuti14 Pengikut
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@DWielowieyska Straszne i co my teraz zrobimy....... A oddadza tez bron sprzet starlinkini kasę?
Polski
0
0
0
8
Dominika Wielowieyska
Dominika Wielowieyska@DWielowieyska·
Jeszcze jeden efekt prezydent Nawrocki osiągnął swoją decyzją o odebraniu Orderu Orła Białego: zjednoczył ukraińską klasę polityczną, która na różnych polach ze sobą walczyła. A teraz byli prezydenci Ukrainy stanęli ramię w ramię i zrzekli się polskiego odznaczenia.
Polski
1.1K
112
909
52.4K
Michał Chmielewski
Michał Chmielewski@Ten_Psycholog·
@Grzegor16663001 Nie „wy” Wołodia. Naucz się pisać w drugiej osobie liczby pojedynczej. Możesz używać „ty” kiedy piszesz do jednego rozmówcy. Nie dziękuj … język Polski jest trudny i nie każdy łapie od razu.
Polski
17
0
21
1.2K
Michał Chmielewski
Michał Chmielewski@Ten_Psycholog·
Ciekawe kiedy ludzie się zorientują, że Nawrocki nie ogarnął swoich obietnic wyborczych w dziedzinie gospodarki a teraz szkodzi polskim przedsiębiorcom. Odbudowa Ukrainy to: - MILIARDY euro do zarobienia - DZIESIĄTKI TYSIĘCY miejsc pracy - LATA kontraktów dla podwykonawców Nawrocki swoim zachowaniem pod publiczkę, może tego pozbawić Polskę i Polaków. Teraz premier @donaldtusk i minister @sikorskiradek muszą wykonać dwa razy większą pracę i naprawiać sytuację. Jednocześnie pamiętajmy, że po stronie Ukraińskiej też nie jest kolorowo. Z tym, że to jest ich wewnętrzna polityka a my mamy być przede wszystkim SKUTECZNI. Nawrocki zapomniał, że najpierw Polska i Polacy a dopiero potem zabawa w piaskownicy i populistyczne zagrywki na potrzeby polityki wewnętrznej. Po 8 latach rządów PiS. Po serii katastrof i proszę na arenie międzynarodowej. Od rządów Szydło po Morawieckiego. Od porażki 27-1, po środku z KPO. Od sojuszy z prorosyjskimi politykami, po donoszenie na Polskę do administracji Trumpa. Teraz mamy Nawrockiego i kolejną dziecinną politykę 🤦‍♂️.
Polski
229
253
841
15.9K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@Ten_Psycholog Wiara ze ukraincy obligatoryjnie cos nam w odbudowie dadzą jest takim idiotyzmem ze szok. Oni rozumieja rylko jezyk w ktorym sami sie poruszaja czyli sily. Trzeba sie szanowac
Polski
0
0
0
198
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@ProfesorPingwin Kurwa protestuja przeciw faszyzmowi ;))) a zelenski wlasnie uhonorował faszystow i za to mu prezydent order zabiera:) to przeciw faszyzmowi czy moze za?
Polski
0
0
1
327
Profesor Pingwin
Profesor Pingwin@ProfesorPingwin·
W Poznaniu odbyła się symboliczna manifestacja podczas której uczestnicy przepraszali Ukraińców za decyzję Prezydenta Nawrockiego. Wydarzenie odbyło się pod hasłem: "Nie mogę oddychać w faszystowskiej Polsce"
Profesor Pingwin tweet media
Polski
967
206
2.2K
118.7K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@BWisniakowski @prezydentpl Eche strasznie przejelismy sie tym ze ukraincy ordery oddaja. Strasznie........strasznie prawda? Prawda? ;)))
Polski
0
0
0
110
Jakub Wiech
Jakub Wiech@jakubwiech·
W Paryżu szykuje się kilka dni z rzędu z temperaturami powyżej 40°C. 35 departamentów wprowadziło czerwone alerty pogodowe, ograniczono w nich dostępność alkoholu. Wiele szkół w całym kraju zmieniło rozkład zajęć dostosowując się do upałów. A mamy dopiero czerwiec.
Nahel Belgherze@WxNB_

France will be at the epicenter of the most significant heat anomaly on the planet over the next few days. The sheer extent of the country that could experience temperatures above 40°C is nothing short of astonishing. Red-level extreme heat warnings are likely to be issued soon.

Polski
282
72
858
82.8K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@AgataJagodzisk1 I tak z osoby ktora mogla pomóc urzędnikom zeobils im pani krecia robote a sama siebie mega ośmieszyła. Szkoda ....
Polski
0
0
2
375
Agata Jagodzińska
Agata Jagodzińska@AgataJagodzisk1·
‼️ Tak, puściły mi dziś nerwy, za co Państwa przepraszam. 🔺️Ja też mam emocje. Czasem napiszę na szybko coś, co mnie, znającej realia KAS i warunki organizacji, którą reprezentuję, wydaje się oczywiste, ale już dla odbiorców spoza KAS i ZZ takie nie jest. Być może dlatego że jestem przede wszystkim związkowcem z krwi i kości. A związkowcy mają to do siebie, że niekiedy najpierw reagują emocjami, a dopiero później zastanawiają się nad formą przekazu. ❗️Dlatego chcę Państwu przedstawić wyjaśnienia, w oparciu o fakty. 🔺️Po pierwsze, kierując @K_Stanowski do kolegów z PiS z informacją, że nie warto ze mną walczyć, odnosiłam się do Polskiego Ładu i uwag do reformy, z której rząd wycofał się między innymi po merytorycznych reakcjach moich oraz organizacji którą reprezentuję. 🔺️Mam emocje, jestem też uparta i konsekwentna, szczególnie w walce o dobre imię KAS, pracownikow i funkcjonariuszy działających na podstawie prawa i w granicach prawa, ustanowionego nie przez nich, ale przez władzę ustawodawczą. Nie cofnę się przed wykorzystaniem każdego środka zgodnego z prawem w tej batalii. ‼️Zapewniam również, że żaden prawnik, który pracuje lub pracował w KAS i jest członkiem ZZ, nie świadczy usług na koszt podatnika - wynagrodzenia są pokrywane wyłącznie ze składek członkowskich❗️ 🔺️Ponadto protestuję przeciwko twierdzeniom, że komuś grożę. Skoro po moich trzech wcześniejszych merytorycznych interwencjach u Pana Stanowskiego nadal nie potrafi on przeprosić oraz zaprzestać dalszego obrażania KAS, skorzystam ze wszystkich instrumentów prawnych dostępnych dla organizacji, którą reprezentuję. 🔺️Społeczeństwo walczące codziennie o utrzymanie za wynagrodzenie minimalne oraz przedsiębiorcy zmagający się z rosnącymi kosztami prowadzenia działalności gospodarczej mają prawo do frustracji i krytyki państwa oraz jego instytucji. ❗️Nie oznacza to jednak przyzwolenia na odczłowieczanie urzędników czy kierowanie wobec nich nienawiści. ❗️Ktoś, kto kandydował na najwyższy urząd w państwie, wykonujący zawód oparty na zaufaniu publicznym i odpowiedzialności za słowo, nie powinien świadomie posługiwać się przekazem, który może prowadzić do wzbudzania wrogości wobec urzędników tylko dlatego, że wykonują swoje obowiązki służbowe. 🔺️Ja, jako związkowiec, urzędniczka, nie będę takich zachowań tolerować. Nie tylko dlatego, że godzą one w pracowników KAS, ale również dlatego, że pokazują młodszym pokoleniom niewłaściwy wzorzec debaty publicznej i wzajemnego szacunku. 🔺️Jeżeli zgodzimy się na język pogardy wobec ludzi wykonujących swoją pracę, jutro taki sam język może zostać skierowany wobec każdej innej grupy zawodowej, a także wobec kobiet pełniących funkcje publiczne. Na to mojej zgody nie ma. ❗️Przez lata nikt nie dbał publicznie o dobre imię pracowników aparatu skarbowego. Właśnie dlatego nadal będę stawała w obronie ludzi, których reprezentuję. 🔺️Tak rozumiem rolę związku zawodowego i swoją odpowiedzialność jako jego przedstawiciela. Na sam koniec to jednak muszą państwo przyznać że jak na moich historycznych poprzedników to i tak moja działalność związkowa jest bardzo wyważona. Dziękuję i proszę o RT.
Polski
749
74
527
315.7K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@WittekMichal @jakubwiech @JkmMikke O losie skąd wy bierzecie te dane. Serio widziales tak zimne czerwce jak te ostatnie wczesniej? Bo ja np od 2013 roku w czerwcu organizowalem potężna impreze i wiesz co? No kuwa zawsze bylo cieplo w pozdu az za bardzo. A ostatnie dwa lata? Wszystkie imprezy plenerowe w czerwcu...
Polski
1
0
0
25
Wittek
Wittek@WittekMichal·
@Erofrog2 @jakubwiech @JkmMikke Fajnie, że u Ciebie piździło w miesiącu, gdzie średnia temperatur dla lat 1990-2020 wynosi 13,3 stopni. To chyba dość chłodno? W 2026 roku ta średnia wyniosła 14 stopni. Dalej nie są gorąco? Ale już powyżej średniej.
Polski
2
0
5
52
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke@JkmMikke·
Ja nie żądam od GloCia, by biło rekordy (40°C w lipcu 1929 w Wielkopolsce; w XIX wieku temperatury bywały jeszcze wyższe) - ale nie można by tak trochę cieplej? Liczyłem na ten czerwiec... Chyba pozwę kogoś do sądu!
Polski
52
36
817
31.9K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@Kpelczynska I znajac was to zrobicie tak ze wrzucicie do jednego wora prawdziwych przedsiebiorcow na jdg razem z tymi udawanymi. Bo ten koles dostał 1.6 banki bez kosztow a ja majacy warsztat koszty itp będę w rym samym worze mimo ze koszty mam na poziomie 60%
Polski
1
0
5
450
Katarzyna Pełczyńska
Katarzyna Pełczyńska@Kpelczynska·
I wisienka na torcie: Ten Pan od 1.6mln zapłacił na ryczałcie podatku 14proc. A nauczyciel, który zarabia średnio wpada w 32proc próg. I potem zdziwienie, że klasa średnia wystawia czerwoną kartkę. Zmieńmy to. #WyrazisteCentrum
Polski
513
181
2.8K
157.6K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@jakubwiech @JkmMikke Kuwa chłopie Polska jest pokazana jako powyzej sredniej a pizdzilo jak zle. Zyje juz 42 lata i to jest 3 rok z rzedu gdzie mamy polowe czerwca i praktycznie w piecu palic trzeba. Za dzieciaka to nad woda sie czas spedzalo w tym okresie
Polski
3
0
10
437
Jakub Wiech
Jakub Wiech@jakubwiech·
Proponuję pozwać swoich nauczycieli z podstawówki za źle wykonaną pracę. Poniżej rekordy temperaturowe za maj 2026, to był 2. najcieplejszy maj w historii pomiarów. Dane od prawilnej amerykańskiej NOAA, a nie od jakichś (tfu!) lewackich instytucji. Aha, za tydzień sytuacja pogodowa w Polsce powinna zmienić się w falę upałów, spodziewać się wtedy jakiegoś posta od pana w tej sprawie?
Jakub Wiech tweet media
Polski
25
18
926
12.1K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@AgataJagodzisk1 I to jest teraz Pani błąd. Powinna Pani tam iść i wlasnie przedstawic społeczeństwu jak ta praca wyglada i dlaczego pewnych rzeczy mowic nie mozna. A tak glowa w piasek.slabo
Polski
0
0
3
528
Agata Jagodzińska
Agata Jagodzińska@AgataJagodzisk1·
‼️ Panie Krzysztofie, 🔺️Po wielu rozmowach z członkami naszego związku, a także uczestnikami grupy na FB zrzeszającej kilkadziesiąt tysięcy urzędników i funkcjonariuszy KAS, wspólnie podjęliśmy decyzję, że nie przyjmę zaproszenia do Pana programu. 🔺️ Jest Pan osobą bardzo medialną, o ogromnych zasięgach. Niestety, dwa opublikowane przez Pana filmy, w których obrażał Pan urzędników, wywołały niewyobrażalną falę hejtu wobec całej @KAS_GOV_PL 🔺️ Takiej skali agresji i pogardy, jaką wywołały Pana słowa, urzędnicy i funkcjonariusze KAS nie pamiętają. ‼️Do dziś nie mogę uwierzyć, że pomimo listu, który do Pana wysłałam, oraz przekazanych wytycznych kierownictwa KAS, w drugim filmie ponownie uderzył Pan przede wszystkim w urzędników, przedstawiając przykłady działań, które - według Pana -miały charakter opresyjny. 🔺️W KAS pracuje około 60 tysięcy ludzi. ‼️W tej chwili praktycznie nikt nie chce podejmować z Panem rozmowy. ❗️Otrzymuję również wiadomości od urzędników, którzy obawiają się wychodzić w teren. Być może Pana i część Pana odbiorców to satysfakcjonuje, ale dla nas jest to bardzo poważny problem. ☝️W drugim filmie stwierdził Pan, że urzędnicy są anonimowi. Niestety muszę wyprowadzić Pana z błędu. Osoby przeprowadzające kontrole są doskonale znane w lokalnych społecznościach, również w Gdańsku. Dodatkowo ich zdjęcia krążyły po internecie. ‼️ Jednocześnie biorąc pod uwagę Pana konsekwentną umyślność w powyższym temacie nasza organizacja rozważa sporządzenie od siebie zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przez Pana czynów zabronionych stypizowanych w art 212 kk, 216 kk oraz innych 🔺️A teraz zachęcam Pana do przeczytania komentarzy swoich fanów i czytelników. Warto zobaczyć, jak zostaliśmy przez nich ocenieni i podsumowanie. Brzmienie oryginalne zachowane: "Ty jesteś pierdolnięta zdrowo. Oby cię karna dopadła szmato Jesteście pasożytami, szkodnikami I bardzo km dobrze ze Stanowski pojechał po was jak na szmacie. Panie lekkich obyczajów mają wyższe standardy niż urzędnik skarbowy. Nic nie stracił. Ludzie was nienawidzą, jesteście zakałą, rakiem na zdrowym ciele Polski! Na to ci kurwo odwagi starczy żeby odpowiedzieć? Dane w ksef sa bezpieczne? 🤡 Ale się stare baby zesrały XD Nie pasuje. Ulice zamiatać. Nieroby chodzące utrzymywani z naszych podatków. więcej tapety na twarzy nie dało się 😆 Może dożyjemy czasów gdzie patourzędnicy będą odpowiadać własnym majątkiem za błędne decyzje. Kobieto, jesteście największą mafią w kraju, która w obywatelach widzi złodziei i doj­ne krowy jednocześnie. Nie przestrzegacie konstytucji a wymagacie przestrzeganie prawa Trafił Krzysztof w czuły punkt. Bardzo dobrze jechać z tą bandą kurew i złodzieji. Zacznijcie od siebie kurwa miliony wylatują jak przez sito i co i gówno. Ale jak by wam zrobił taki pochód wstydu albo biczem przez plech zajebał to byście się nawrócili co niektórzy. Jebane zakały. Brawo stanowski. Kogo obchodzi stanowisko zorganizowanej grupy przestępczej? TL:DR - my tylko wykonywali rozkazy. Bardzo dobrze Stanowiski powiedział o tej babie z urzędu. Brawo dla niego, won z kasta urzędnicza A może tępa dzido jakaś odpowiedzialność mogli by mieć urzędnicy a nie bezkarność i wywalone na ludzi. Represje wobec ludzi macie we krwi, co? Gdyby nie PATOURZĘDASY w postaci... tej "dość popularnej profesji"... Stano by nie zaistniał i nie byłoby szumu... Brawo Krzysztof Stanowski 👏👏👏👏👏 Stanowski włożył kij w mrowisko Nowaka nikt by nie usłyszał Super Mózgu nie widać ale jak go NIE MA to widać 😉 Stanowisko powiedział to go myślą przedsiębiorcy. Popieram. Jestes cienka jak sik węża i przez internet sobie możesz komentarze pisać co najwyżej. Osmieszyłas się nawet tutaj, co dopiero w programie na żywo z telefonami od widzów. Skandal że place podatki na takich ludzi. Czy w ogóle ktoś z was ma jakiekolwiek kompetencje 👇
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski

A co do meritum, zapraszam Panią @AgataJagodzisk1 na długą rozmowę w Godzinie Zero.

Polski
548
545
3.1K
459.9K
Koalicja Obywatelska
Koalicja Obywatelska@Obywatelska_KO·
💬 Premier @DonaldTusk: Zwracam się z apelem do prezydenta Nawrockiego, by nie dał się zaciągnąć do klatki i znalazł chwilę, by przypomnieć prezydentowi Trumpowi o obecności wojsk USA w Polsce❗️
Polski
552
642
2.4K
39.7K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@PiotrSzumlewicz @K_Stanowski Nie. Stanowski szczuł na urzędniczkę czego robic nie powinien w taki sposob i ewidentnie nie czai chlop.jak tam sie pracuje ALE. Ta Panie powinna za to dawac mandatu bo rolą nabic sprawdzajacych nie jest dawanie mandatów za zle stawki podatkowe. Ona powinna zglosic go do kontroli
Polski
0
0
0
81
Piotr Szumlewicz
Piotr Szumlewicz@PiotrSzumlewicz·
Minął tydzień, a @K_Stanowski brnie w zaparte. Panie Krzysztofie, Pan chamsko i niemetaforycznie szczuł na urzędniczkę KAS, która PRAWIDŁOWO wykonywała swoje obowiązki. Przedsiębiorca złamał prawo i dostał mandat. Tyle. Cała reszta to Pana agresja i brak wiedzy.
Polski
190
238
1.8K
29.5K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@jakubwiech No cieplo w uj.....co się namarzlem to moje....teraz taki sam cieply a moze i cieplejszy czerwiec. 12 stopni ugotowac sie idzie
Polski
0
0
0
15
Jakub Wiech
Jakub Wiech@jakubwiech·
Za nami drugi najcieplejszy maj w historii pomiarów. I mówi to amerykańska NOAA, więc wiecie: żadni tam europejscy zieloni komuniści. A przed nami El Niño - z dużym prawdopodobieństwem rekordowe.
NOAA NCEI@NOAANCEI

#May2026 just dropped, and it’s officially the second-warmest May on record! 🌡️ The quick stats: 🧊 Arctic sea ice hits second-lowest extent (third month in a row!) 🌀 Below-average tropical cyclone activity Dive deeper with the full report: bit.ly/Global202605

Polski
131
38
473
34.3K
Andrzej Domański
Andrzej Domański@Domanski_Andrz·
Trzeci raz Prezydent dostał szansę i trzeci raz postanowił nie stanąć po stronie bezpieczeństwa finansowego Polaków. Pomimo afery Zondacrypto kolejny raz przeważył inny interes.
Polski
666
787
3.3K
153.2K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@K_Stanowski Zastanowiłeś sie nad tym ze gdyby nie dopelnila swojego obowiazku moglaby byc pociagnieta do odpowiedzialności lub oskarzona o lapuwlarstwo? Policjanci tez maja mandatow nie wlepiac a sraznicy na granicy przymykac oko nz niektorych imigrantow?
Polski
0
0
0
152
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@K_Stanowski Pan oszalał. Serio jak zawsze Pana popieram tak teraz stwierdzam ze Pan oszalal. Człowieku ja mam zone w tej służbie i to nie jej wina że takie mamy przepisy nie inne. Nie ona je ustala i nie ona sama sie wysyla na te kontrole i to nie ona robi mierniki ze mandat ma byc i tyle
Polski
4
0
0
1.2K
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski@K_Stanowski·
Dokładnie, podtrzymuję. Babsko, które wyszukuje takiego rodzaju pizzy, by przedsiębiorca miał problem z właściwą stawką VAT i które po wpałaszowaniu pizzy z krewetkami daje mandat na 2500 złotych, zasługuje wyłącznie na publiczne upokorzenie i napiętnowanie.
Rafał Madajczak@OjciecRedaktor

Dobrze, że te słowa padły ze strony Stanowskiego, a nie polityka KO, bo byśmy 20 filmów o odklejce elit na Kanale Zero zobaczyli. Uff, znowu się udało...

Polski
653
624
8.2K
815.6K
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@K_Stanowski Czym sie wlasnie różnisz od kurlej sztan pytam? Nawolujesz do nienawiści bo praca funkcjonariusza publicznego Ci sie nie podoba? Ona nie zlamala prawa tylko je egzekwowała i gosciu doskonale wiedzial jaka stawka podatkowa go obowiazywala.
Polski
0
0
0
147
snajper22
snajper22@Erofrog2·
@jakubwiech 3 rok z rzedu sie zaczyna gdzie straszycie rekordowymi upalami. Tydzien temu zapowiadano ponad 35 stopni w czerwcu a realoa są takie ......
snajper22 tweet media
Polski
0
0
0
34
Jakub Wiech
Jakub Wiech@jakubwiech·
Naprawdę, za mało, stanowczo za mało mówimy o ryzyku super El Niño nałożonym na problemy z dostępnością nawozów. Wyobraźcie sobie uderzenia ekstremalnych zjawisk pogodowych w najważniejszych producentów żywności na świecie połączone z wysokimi kosztami samej uprawy. Dodajcie do tego nieprzewidywalność w średnim terminie oraz emocje na rynku. Co wychodzi? W sytuacji spełnienia się radykalnych prognoz mamy problem z dostępnością żywności w wielu miejscach na świecie, głównie na globalnym południu. Reszta globu obrywa wysokimi cenami podstawowych produktów spożywczych. A nie mówimy tu o cenach i dostępności paliwa kopalnych, których użycie w wielu sektorach zastępować alternatywą technologiczną. Chodzi o jedzenie, to bardzo podstawowe.
Yet another commodity guy@tleilax___

El Nino update. Godzilla is coming. Most of the world will see top quartile temperatures over Jul/Aug/Sep, which is peak vegetative growth season globally for grains, half the world oilseeds and also for sugar and rice in Asia. That means more evapotranspiration and stress on crops. India and South-East Asia will also likely see their weakeast monsoon rains in decades. This is happening while there's a shortage of fertilizers.

Polski
34
43
369
33.6K
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Ponieważ dyplomacja nie przyniosła żadnych efektów, zwracam się publicznie do Prezydentów @NawrockiKn i @ZelenskyyUa o bezpośrednią i szczerą rozmowę. Zanim emocje zrujnują naszą solidarność, która narodziła się w obliczu rosyjskiego zagrożenia. Współpraca leży w interesie obu naszych państw i narodów, a konflikt w interesie Moskwy. To chyba oczywiste dla nas wszystkich.
Polski
4.6K
2.8K
15K
1.6M