Woj Kos

1.2K posts

Woj Kos

Woj Kos

@Ptr1910

Bergabung Şubat 2022
67 Mengikuti4 Pengikut
Szalony Reporter
Szalony Reporter@szalonyreporter·
Ostatnio coraz bardziej staram się trzymać z dala od polityki, ale trudno nie zauważyć pewnej niekonsekwencji. Dla @donaldtusk mało wiarygodny jest były ordynator szpitala, ceniony i szanowany lekarz, który pod imieniem i nazwiskiem mówi o nieprawidłowościach i wskazuje osoby odpowiedzialne. Za to Jacek Murański (postać znana) był wystarczająco wiarygodny, by powielać jego historie na temat Prezydenta @NawrockiKn. Ciekawe standardy oceny wiarygodności. Bóg, Honor, Ojczyna.
Szalony Reporter tweet media
Polski
240
146
3K
99.7K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@Merkuury Dramat co o i zrobiło z Legią z takim potencjałem... Nie jesteśmy w stanie rywalizować po zawodników już nie mówię z Lechem czy rakowem ale lepsze pieniądze w tym momencie daje i Jagiellonia i korona i pogoń i jeszcze parę innych klubów na pewno. Dramat kurwa...
Polski
2
1
3
962
Polish Merkury
Polish Merkury@Merkuury·
🚨Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa. Dziś po południu Jean-Pierre Nsame podpisze umowę z Pogonią Szczecin. ℹ️ @UEFAComPiotrK
Polski
17
2
204
25.6K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@SlizPawel @donaldtusk @prezydentpl Ja to się tak zastanawiam czy wam wszystkim kompletnie mózgi pozabierało ? Łapiecie te wszystkich wypuszczenia was w kanał jak pelikan żabę a człowieku obejrzyj sobie całą wypowiedź i zrozumiesz o co chodziło. Kurwa wydziałacie jak jakaś sekta naprawdę szkoda mi was
Polski
0
0
1
57
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@KosiniakKamysz Następny półmózg co sieje ludziom dezinformację. Proponuję obejrzeć całą wypowiedź i dopiero jak komentować a nie powielać głupoty pierdolone przez twoich kolegów z koalicji
Polski
0
0
2
268
Władysław Kosiniak-Kamysz
Władysław Kosiniak-Kamysz@KosiniakKamysz·
Wreszcie! Prezydent Nawrocki dostrzegł, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą programu SAFE. Szkoda tylko, że weto prezydenta opóźniło ten ważny dla bezpieczeństwa i polskiej gospodarki program i zablokowało środki dla służb. Na przyszłość – lepiej zawsze od początku opierać się na faktach niż na błędnej propagandzie z Nowogrodzkiej.
Polski
581
535
2.8K
78.9K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@KonradSzymansk @donaldtusk @prezydentpl Debilu bo inaczej was nie można nazwać ćwierć mózgi obejrzyj sobie całą wypowiedź a nie tylko urywek tego rudego kłamcy a kontekst wypowiedzi zrozumiesz
Polski
1
0
0
14
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Co Pan nie powie...
Polski
2K
3K
12.4K
772.6K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@PaniNaSzpilkach @donaldtusk Następna idiotka bez mózgu obejrzyj sobie cały filmik a nie tylko wycinek który wstawił ten rudy kłamca a kontekst wypowiedzi będzie zupełnie inny
Polski
1
0
3
42
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
@donaldtusk x.com/patrykmichalsk… Hipokryta roku😡 Scenariusz zawsze ten sam - narobić syfu, potem udawać narodowego zbawiciela.
Patryk Michalski@patrykmichalski

Umknęła bardzo ważna rzecz, o której mówię w programie „News Michalskiego” w @tvn24plus. Karol Nawrocki, który zawetował SAFE wczoraj chwalił się SAFE. „Dzisiaj ten przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał między innymi za sprawą kredytu, który trafił do Polski, kredytu z Unii Europejskiej” powiedział w poniedziałek na Poland Future Summit. Jeszcze w marcu prezydent wetując ustawę, mówił o zagrożeniu. „Podjąłem decyzję, że nie podpiszę ustawy, która pozwala na zaciągnięcie przez Polskę pożyczki SAFE. Nigdy bowiem nie podpiszę ustawy, która uderza w naszą suwerenność, niezależność, bezpieczeństwo ekonomiczne i militarne” - mówił w orędziu. Czyli zdaniem prezydenta przemysł zbrojeniowy rozwija się dzięki pożyczce, która zawetował, bo miała uderzać w bezpieczeństwo militarne. Nie ma chyba bardziej spektakularnego przyznania się do porażki w sprawie SAFE, albo totalnej niekonsekwencji. Szokujące, bo chodzi o polskie bezpieczeństwo. tvn24.pl/plus/podcasty/…

Polski
4
64
493
7.4K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@KedzierskaJola @donaldtusk To sobie idiotko posłuchaj całej wypowiedzi a nie tylko wycinka który stawił ten wasz pseudo rządzący. Widać że z mózgiem tam u ciebie to jest mało wspólnego
Polski
0
0
2
42
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@donaldtusk Tusk nie błaźnij się już naprawdę. Podziękuj temu doradcy który znowu cię wjebał na minę bo przesłał ci tylko wycinek wypowiedzi która zmienia całkowicie kontakt jak się jej posłucha w całości
Polski
0
0
0
3
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@MichalSzczerba A jebać ich niech oddają wszyscy widocznie tak szanują nas jako naród i dziękują za te miliardy które dostali i ile ludzi przyjęliśmy.nie pasuje to wyjazd zrobić wizy na granicy
Polski
0
0
0
1
Michał Szczerba
Michał Szczerba@MichalSzczerba·
Prezydent Juszczenko oddaje order przyznany przez Lecha Kaczyńskiego. Nawrocki niszczy dziedzictwo ś.p. Prezydenta! Postawił na konsekwentne szkodzenie. Miedwiediew organizuje mu fan klub w Moskwie. Tylko Polski szkoda!
Polski
2K
705
4.4K
184K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@MichalSzczerba Nie mogę się doczekać dnia następnych wyborów jak wreszcie przestaniecie rządzić bo tych waszych wypocin jakie produkujecie na X nie da się czytać
Polski
0
0
0
47
Michał Szczerba
Michał Szczerba@MichalSzczerba·
Nie doprowadził do cofnięcia skandalicznej decyzji. Cynicznie uznał, że mu się politycznie to opłaca. Zrobił to w najgorszym momencie. Przed konferencją, która ma dać kontrakty🇵🇱 . Wywołał entuzjazm Moskwy. Znowu będzie mógł tam wrócić. Był tam 4 lata po 🇷🇺ataku na Krym i Donbas!
Polski
1.2K
431
2K
82K
Woj Kos me-retweet
Piotr Piotrowicz
Piotr Piotrowicz@Piotrowicz17·
🇸🇪Szwedzka prasa o odebraniu orderu Zełeńskiemu. Idzie w świat: "Ukraińska Powstańcza Armia (UPA) stała za masakrami Polaków podczas II wojny światowej. Według szacunków około 100 000 Polaków zostało zabitych w celu stworzenia "etnicznie czystej" Ukrainy" omni.se/polen-frantar-…
Polski
230
2.7K
15.6K
287.5K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@sikorskiradek Lepiej włazić dalej w dupę Ukraińcom ? Tok myślenia platfusow dawać dupy uni Ukrainie a swoich okradać.
Polski
0
0
0
14
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@Kyrylo_Budanov Partnerstwa na zasadach wzajemnego szacunku ? A wy jaki szacunek pokazaliście Polakom gloryfikując UPA które mordowało tysiące Polaków ?
Polski
0
0
0
1
Kyrylo Budanov
Kyrylo Budanov@Kyrylo_Budanov·
На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла. Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн. Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність. Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні? Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги. Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну. Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті. З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі. Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок. Слава Україні!
Kyrylo Budanov tweet mediaKyrylo Budanov tweet media
Українська
7.7K
3.6K
24.1K
1.5M
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@LegiaWarszawa Szkoda można było go lepiej pożegnać... Ale czego oczekiwać po mioduskim i jego świcie.
Polski
0
0
1
133
Legia Warszawa
Legia Warszawa@LegiaWarszawa·
Artur Jędrzejczyk. Legionisto, Kapitanie, Legendo - dziękujemy 🥹 Najbardziej utytułowany piłkarz w historii Legii Warszawa. Drugi zawodnik pod względem liczby meczów w koszulce naszego klubu. Wieloletni kapitan, wyjątkowo doceniany przez warszawską publiczność. Reprezentant Polski na trzech wielkich turniejach. Po prostu – Legenda. Artur, dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla Legii. Klub podjął decyzję o nieprzedłużaniu wygasającego kontraktu.
Polski
299
124
1.9K
491.3K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@CANALPLUS_SPORT Żeby za rok się nie obudził z nie wypłaconymi pieniędzmi 😉
Polski
0
0
0
60
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT@CANALPLUS_SPORT·
BOOOM! 💥💥 Patrik Hellebrand przechodzi do Korony Kielce!
CANAL+ SPORT tweet media
Polski
30
13
501
28.7K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@poselTTrela Trela ty dzbanie weź się za robotę za to ci płacimy jako naród
Polski
0
0
0
2
Tomasz Trela
Tomasz Trela@poselTTrela·
Podatnicy mają prawo wiedzieć, czy finansują obowiązki głowy państwa, czy życie towarzyskie kibica mordobicia.
Tomasz Trela tweet media
Polski
711
680
1.9K
36.9K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@PaniNaSzpilkach A jak jesteście tacy kurwa krystalicznie czyści to czemu przez tyle czasu rządzenia nic z tym nie zrobiliście ? Za co bierzecie pieniądze podatników ? Za siedzenie na Twitterze i pierdoleniu głupot przez całą świtę KO ? Za to wam płacimy jako podatnicy ?
Polski
0
0
0
46
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
MILIONY DLA TŁUSTYCH KOTÓW PiS? BYŁO OK.💁‍♀️ Przez 8 lat PiS pozwalał swoim ludziom zgarniać miliony z państwowych spółek. Małgorzata Sadurska w PZU inkasowała ponad 2,5 mln zł rocznie. Daniel Obajtek w Orlenie w 2023 roku zarobił ponad 2,8 mln zł, a odchodząc w 2024 roku dostał jeszcze 651 tys. zł wynagrodzenia i 1 mln odprawy. Wtedy nie było oburzenia. A dziś jeden lekarz-radny KO wystawia fakturę na 130 tys. zł i PiS wpada w histerię i krzyczy milioner z KO. To przecież wy stworzyliście ten system. Wprowadziliście minimalne wynagrodzenia na etatach, ale zostawiliście pełną wolną amerykankę na kontraktach B2B. Szpitale masowo przeszły na kontrakty, a część specjalistów zaczęła wystawiać faktury na 100–300 tys. zł miesięcznie. W publicznych szpitalach na wynagrodzenia personelu medycznego przeznacza się średnio 50–55% budżetu, a w niektórych placówkach nawet 70–106% przychodów z NFZ. Przez osiem lat nie przeszkadzały wam 2,8 mln zł dla Obajtka, 2,5 mln zł dla Sadurskiej i milionowe wynagrodzenia dla innych tłustych kotów. To nie jest problem jednego lekarza. To jest wasz system‼️ Hipokryci😡 #HipokryzjaPiS #OchronaZdrowia #TłusteKoty
Pani Prezes 👠 tweet media
Polski
824
389
753
49.6K
Woj Kos
Woj Kos@Ptr1910·
@PaniNaSzpilkach A wasi ludzie w tych PZU orlenach i innych spółkach siedzą teraz za darmo ?
Polski
0
0
0
4