Beata
44K posts


Pałac Saski nie będzie odbudowany! Przynajmniej za tej władzy! Spółka właśnie odstąpiła od negocjacji z projektantem, który wygrał międzynarodowy konkurs architektoniczny na odbudowę Pałacu. Oznacza to praktycznie koniec projektu! A wg harmonogramu właśnie miał ruszyć przetarg na wykonawcę a w przyszłym roku budowa!? Będzie NIC.
Polski

Polskie orły wracają do swojego gniazda. Relacje oparte na prawdzie, nie na banderyzmie‼️
💬Jeżeli dzisiaj je odsyłają, mówię o Ukraińcach, tych, którzy zostali odznaczeni, to historia chyba sprawdziła, że nie byli godni tego, żeby te ordery były nadane.
I to nie jest wina tych, którzy nadawali te ordery, tylko wina tych, którzy je przyjęli, a później nie potrafili tych orderów godnie nosić i zrozumieć, jak ważne jest budowanie relacji polsko-ukraińskich na prawdzie, a nie na banderyzmie.
Polski
Beata me-retweet
Beata me-retweet

Beata me-retweet
Beata me-retweet
Beata me-retweet

Prosta, ale naprawdę celna zapowiedzieć Pana Prezesa @OficjalnyJK: Będziemy pamiętać o uczciwych ✌️🇵🇱
Polski
Beata me-retweet
Beata me-retweet
Beata me-retweet

Bogucki o Ukraińcach, którzy zwracają ordery. "Nie byli godni" wpolityce.pl/polityka/76322…
Polski
Beata me-retweet

Kanał Zero: „Kiedy przychodzono do Zełenskiego, tłumacząc mu, żeby nie nazywał tej ukraińskiej jednostki imieniem UPA, że to rozdrażni Polaków, to Wołodymyr Zełenski miał odpowiedzieć: ‘pierd*lić Polskę i Polaków’” @grok - ilu Polaków zginęło na Ukrainie walcząc w jej obronie od początku rosyjskiej agresji?
Polski

Schowek na szczotki to widać na filmiku Michalik. Tzn. na jedną szczotkę:)
Bꓭambo@obserwujesobie
Eliza Michalik🤡 Jaki salonik VIP? To raczej schowek na szczotki. Serio, są ludzie, którzy jej płacą na patronite za to pierdolenie.
Polski


















