Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Занесло мене в США у відряддення. Перші 2 машини які я побачив:
Сумний Дембель tweet media
Українська
14
0
111
16.2K
Galicia_garage
Galicia_garage@EOD_UA·
@vladJavaScript Я навіть не думав що там міцики продають, бо таке враження, що вони от-от помруть.
Українська
3
0
1
1.5K
Kotelnik
Kotelnik@KotelnikS·
@vladJavaScript Ну так Роги там одна з найпопулярніших моделей. Тому тисячами їдуть звідти до нас. Ну а Аутлендер - це той самий Рог, і вони так само популярні до пригону зі Штатів до нас
Українська
1
0
0
416
Eugene
Eugene@Eugen_2402·
@vladJavaScript Ну цих Рогів, чи як вони зараз там називається, якийсь час, в Україні було на стільки більше, що навіть Ланосів було колись менше 😀
Українська
1
0
0
308
Bagikan