
От єдине: я не розумію, для чого в Україні купувати дизельну версію? Хіба якщо ця машина буде постійно мотатись в Європу - тоді так. 2.0 бензин мякий гібрид доволі ефективний і буде їсти на 1.5-2 літри більше ніж дизель, а в деяких режимах на трасі вони взагалі будуть однаково їсти(на 140 і на 160). Я колись в ютубі знайшов порівняння 2.0 бензина і 2.0 дизеля BMW X3 G01: ось погляньте

Сумний Дембель@vladJavaScript
Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇
Українська














