Post

@Nordickus У мене прапор батальйону висить з підписами побратимів (і навіть комбата йопта) і робить кімнату затишною :)

Українська

@Nordickus це завжди хороша ідея) офіцер, якого я просив що б він зібрав підписи дуже морозився, але я все ж його продавив))
Українська

