Paweł

19.5K posts

Paweł banner
Paweł

Paweł

@FatherOfMan

Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli

Czestochowa, Poland 参加日 Ekim 2016
898 フォロー中354 フォロワー
Tomek Niewęgłowski
"Czy Polacy są teraz gotowi na wojnę z Ukraińcami❓ Czy Polacy są gotowi na to, że w ich miasta polecą ukraińskie drony❓ Czy Polacy są gotowi na śmierć swoich ludzi⁉️ My nie będziemy się cofać. Nie radziłbym przekraczać granicy" Jurij Syrotjuk "Mamaj"
Polski
195
291
706
22.7K
Paweł がリツイート
Marcin Rola 🇵🇱
Marcin Rola 🇵🇱@MarcinRola89·
Grzegorz Braun BARDZO MOCNO ws. Swojej fałszywej oskarżycielki Gudzińskiej-Adamczyk, która boi się stanąć przed Sądem?! Agresorka z Sejmu zostanie doprowadzona siłą i skazana za fałszywe zeznania?!🚨🇵🇱🚨 UDOSTĘPNIJ! NIECH NIESIE SIĘ DALEJ!
Polski
8
155
460
5.4K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@ekonomat_pl Dlaczego jeszcze nie ma hiszpańskich autobusów oferujących braciom z Ukrainy wikt i opierunek w Hiszpanii?
Polski
0
0
0
25
Ekonomat
Ekonomat@ekonomat_pl·
Nie chcecie Ukraińców? No i fajnie, Hiszpania ich wszystkich przyjmie, bo Hiszpanie są świetni, a Polacy niech sobie plują w brodę - mówi Ukrainiec, który jeszcze nie wyjechał z Warszawy🤷‍♀️
Polski
330
121
805
20.8K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@J_Lewandowski Jakby pan nie sprzedał swego czasu sporej części polskiej gospodarki za grosze to byśmy nie musieli liczyć na kredyty i dotacje.
Polski
0
0
2
15
Janusz Lewandowski
Janusz Lewandowski@J_Lewandowski·
Dziś cała ekspresówka S6 (Trasa Kaszubska) otwarta. 390 km pokonamy na trasie Trojmiasto- Słupsk - Koszalin- Szczecin w 3,5 zamiast 5 do 6 h. Bez funduszy UE niemożliwe, jak i cała modernizacja infrastruktury, co podziwiają obcokrajowcy, a powinno dotrzeć do głupków od polexitu.
Janusz Lewandowski tweet media
Polski
242
180
799
16K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@K_Smiszek Wie pan ściskając pańską rękę można się poczuć jak prącie pańskiego partnera więc nie dziwię się.
Polski
0
0
0
10
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@jakubwiech Jak pana właściciele przestaną manipulować pogodą może wtedy się przekonamy.
Paweł tweet mediaPaweł tweet mediaPaweł tweet mediaPaweł tweet media
Polski
0
0
0
8
Jakub Wiech
Jakub Wiech@jakubwiech·
Pytanie do osób, które patrzą sobie na obecne temperatury w Europie i mówią: wszystko jest spoko. Co by Was przekonało, że z klimatem dzieje się coś złego i trzeba podjąć działania w tej sprawie?
Jakub Wiech tweet media
Polski
1.5K
49
1.2K
182.5K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@work_globa4549 @GoniecPL Nie są. To prowokacja taka sama jak te wpisy o cichych i grzecznych Ukraińcach i najebanych awanturujących się Polakach.
Polski
0
0
0
2
Goniec.pl
Goniec.pl@GoniecPL·
‼️"Ty k*rwo ukraińska, zaraz ci łeb rozj*bie". Wulgarny, agresywny mężczyzna groził ukraińskiej kasjerce z Żabki. Przerażona kobieta z trudem łapała oddech.
Polski
268
117
1.3K
247.2K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@LukaszKohut Ciekawe czy będzie pan tak protestował jak za chwilę unia wróci do normalnych stosunków z Rosją. Ale wtedy to będzie na pewno uzasadnione.
Polski
0
0
0
9
Łukasz Kohut 🇪🇺
Łukasz Kohut 🇪🇺@LukaszKohut·
Mentzen: „jeżeli po II Wojnie Światowej wróciliśmy do handlu z 🇩🇪 Niemcami, to nie widzę powodu, żeby zaraz po wojnie nie wrócić do handlu z 🇷🇺 Rosją.” Konfederacja as usual. Z Rosją.
Polski
494
84
633
36.3K
Paweł がリツイート
Marcin Rola 🇵🇱
Marcin Rola 🇵🇱@MarcinRola89·
PILNE! "Nowe zarzuty dla Konrada D. z fundacji walczącej z rasizmem. Chodzi o ponad 1,65 mln zł. Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK – Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym" - informuje Paweł Figurski z KANAŁU ZERO. UDOSTĘPNIJ! NIECH NIESIE SIĘ DALEJ!
Marcin Rola 🇵🇱 tweet media
Polski
6
23
69
1.3K
Paweł がリツイート
Dawid Mysior
Dawid Mysior@dawidmysior·
Moi Drodzy, Kto życzliwy i ma siłę, proszę pomodlić się o moje zdrowie. Bardzo przepraszam za niestabilne działanie mojego kanału w ostatnich tygodniach. Jak Pan Bóg pozwoli ustabilizować zdrowie, ja ustabilizuję pracę na kanale. Z Panem Bogiem, Dawid Mysior
Polski
65
64
902
12K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@JacynaWitt Kolejny post mający na celu polaryzację i ukazanie Polaka jako tępego napakowanego troglodyty i Ukraińca, spokojnego kipiącego mądrością od stóp do głów intelektualisty. Szok że ktoś w takie bajki wierzy. Brakuje w tej opowieści tylko kuzyna czytającego książkę.
Polski
0
0
1
17
M Jacyna-Witt
M Jacyna-Witt@JacynaWitt·
Aquapark w Szczecinie. Basen i plaża zewnętrzna. Trzech napakowanych młodych facetów i jedna młoda kobieta. Polacy. Rozkładają się na leżakach i włączają kolumny z dudniącymi basami muzyką, ryczą a nie mówią. Leci piosenka "Sandra Seba i bas" jeb jeb jeb... Obok dwie matki z dzieciakami. Ukrainki. Ciche, grzeczne, uśmiechnięta, dzieci też. W którym towarzystwie chciałbyś spędzić pozostałe dwie godziny za które zapłaciłeś na tej plaży?
Polski
188
8
176
47.8K
Paweł がリツイート
Kasjopea
Kasjopea@AnitaSchelde·
Tak szczerze mówiąc biorąc pod uwagę wielkość mojej Pracy u Podstaw dotyczącej Historii Żydów...to ja spokojnie mogę być uważana za Żydówkę 😉. Ot taka mała dygresja. A teraz do rzeczy ⬇️ Co łączyło Warschauer Ghetto z Litzmannstadt Ghetto ❓ Nigdzie nie pytajcie ! Jedni nie odpowiedzą bo nie wiedzą a drudzy wiedzą ale się boją i też nie odpowiedzą ! Czyli co w takim wypadku ? Czyli jak zawsze : Siłaczka ✌️ ! Najpierw cytat beneficjentki milionowych grantów czyli prof. Barbary Engelking : "Historycy do pewnego momentu nie uznawali relacji Ocalonych za świadectwa historyczne. Uważano, że są one zbyt obciążone emocjami, zbyt osobiste i w związku z tym na ich podstawie nie opiszemy doświadczenia Holokaustu. I to był błąd". Jeżeli to był błąd, to proszę bardzo, relacja ocalonej przez Polaków, Śp. Zosi Goldberg : "Niestety, wśród Żydów było wielu zdrajców, którzy utworzyli tajną policję współpracującą z Gestapo. Z radością mogę powiedzieć, że żaden z nich nie pochodził z Warszawy. Wszyscy pochodzili z Łodzi, którą Niemcy nazywali Litzmannstadt. Wszyscy byli przedstawicielami inteligencji – lekarzami, inżynierami, policjantami – żaden z nich nie był niewykształcony ani nie pochodził z niższych warstw społecznych. Wszyscy byli profesjonalistami – i obrzydliwie podłymi ludźmi. Baliśmy się ich jak ognia. Ich siedziba znajdowała się na tej samej ulicy co kawiarnia „Sztuka”, ale po drugiej stronie. Było to żydowskie Gestapo przeciwko Żydom" Źródło : Hilton Obenziger - "Running Through Fire: How I Survived the Holocaust" by Zosia Goldberg. Sprawy ORGANIZACYJNE ⬇️ Ja wiem, że nadchodzi pogodowy KOSZMAR ale mimo to, Szkoła musi perfekcyjnie działać. Dlatego bardzo proszę o RT i komentarze. I jeszcze jedno > ponieważ od kilku dni wsparcie wyraźnie się zmniejszyło, dlatego bardzo proszę o większą mobilizację bo Niewygodna Prawda musi nie tylko trwać ale przede wszystkim : skutecznie kwitnąć i się rozwijać. Dziękuję. buycoffee.to/kasjopea
Kasjopea tweet media
Polski
70
247
451
4.1K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@maciejczuk90 Na stacji zapewne jest monitoring i wszystko można wyjaśnić. Tylko po co. Zapewne był to cygański przekręt w wersji ukraińskiej.
Polski
0
0
0
31
Tomasz Maciejczuk
Tomasz Maciejczuk@maciejczuk90·
Napaść na Ukraińców w Pradze była napaścią na tle narodowościowym czy może Ukraińcy znowu kłamliwie zasłaniają się "rasizmem" i "szowinizmem"? Na stacji Orlen w Pradze doszło do konfliktu między pracownikami stacji a klientami, który zakończył się bójką. O incydencie opowiedział w mediach społecznościowych ojciec jednej z uczestniczek, twierdząc, że jego córka została zaatakowana dlatego, że jest Ukrainką. Według mężczyzny wszystko zaczęło się od tego, że klientce wydano resztę o 300 koron mniej. Gdy próbowała to wyjaśnić, pracownik stacji kazał im spadać i nazwał „zasranymi Ukraińcami”. Po czym pracownicy stacji próbowali wyrzucić klientów i zaatakowali ich. Orlen oświadczyła, że opis wydarzeń w mediach społecznościowych jest „istotnie zniekształcony”. Według firmy doszło do konfliktu między grupą klientów a personelem, w który następnie ingerowała ochrona. W rezultacie ucierpiała jedna z pracownic stacji — potrzebowała pomocy medycznej. Policja w Pradze potwierdziła, że słowna sprzeczka między pracownikami stacji a grupą klientów-cudzoziemców przerodziła się we wzajemne fizyczne starcie. Policjanci na razie nie znaleźli jednak potwierdzenia wersji o ataku na tle nienawiści narodowej.
Tomasz Maciejczuk tweet media
Polski
97
26
279
31.6K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@Minister_Prawdy Abstrahując od wojny to takie imprezy to jednak obciach i obraz nędzy jaka reprezentuje to społeczeństwo. Jeśli to są ich elity to my się nigdy z nimi nie dogadamy.
Polski
0
0
0
46
Ministerstwo Prawdy
Ministerstwo Prawdy@Minister_Prawdy·
W mediach mainstreamu mówią, że Rosjanie atakują cywilów na Ukrainie. Tymczasem w Odessie.
Polski
10
65
371
7.6K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@OmzRi Znikome zasięgi polubień prawie brak, komentarze głównie negatywne. Żebro posty tylko po to żeby wam płacić kasę. To obraz waszej nędzy, tego co znaczycie dla Polaków i co rzeczywiście możecie.
Polski
0
0
6
69
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich
WSTRĘTNE PROPUTINOWSKIE ZACHOWANIE - KONFEDERACJA ATAKUJE UKRAIŃSKIE DZIECI ❗🇷🇺 Ksenofobia i uderzanie w najsłabszych – tak wygląda polityka nienawiści w wykonaniu skrajnej prawicy. W przestrzeni publicznej pojawiło się oburzające nagranie z udziałem przedstawicielki Konfederacji, która wprost wzywa do dyskryminacji dzieci uchodźców z Ukrainy. Z mównicy padają słowa o „niewpuszczaniu ukraińskich dzieci, które nie mówią po polsku, do polskich szkół”, ponieważ rzekomo „obniża to poziom nauczania”. To jawna, ksenofobiczna segregacja wymierzona w najmłodszych, którzy uciekli przed piekłem wywołanej przez Rosję wojny. 📌 Co kryje się za tą retoryką? 🟥 Realizowanie agendy Kremla: Próba skłócenia Polaków i Ukraińców oraz budowanie wizerunku ukraińskich dzieci jako „zagrożenia” dla polskiego systemu edukacji to podręcznikowy przykład działań dezinformacyjnych, które wpisują się w interesy Putina. 🟥 Uderzanie w bezbronne dzieci: Zamiast systemowego wsparcia i integracji, Konfederacja proponuje izolację i wykluczenie dzieci, które potrzebują pomocy i spokoju, a nie politycznej nagonki. 🟥 Hipokryzja pod płaszczykiem wartości: Politycy tej formacji chętnie wycierają sobie usta hasłami o wierze w Boga, moralności i wartościach chrześcijańskich. Jednak kiedy przychodzi do okazania elementarnego humanitaryzmu wobec uciekających przed wojną dzieci, te „wartości” zostają tylko na banerach i językach. Nie ma i nie będzie naszej zgody na szczucie na dzieci. Edukacja i równe traktowanie to podstawowe prawa człowieka, a próby budowania kapitału politycznego na nienawiści narodowościowej muszą spotkać się ze zdecydowanym oporem społeczeństwa. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych monitoruje tę sprawę i będzie podejmował odpowiednie kroki prawne wobec wszelkich przejawów dyskryminacji i nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym. ________ UWAGA 🔴 ​Jesteśmy obiektem intensywnych ataków ze strony braunistów. ​Musieliśmy kilku najbardziej rozhamowanych postawić przed sądem i stąd zwiększone wydatki. ​Będziemy bardzo zobowiązani, jeśli zdecydujecie się wesprzeć nasze działania wpłatą dowolnej kwoty na tę zbiórkę: ​zrzutka.pl/omzrik ​lub wpłacić darowiznę inną drogą: ​PayPal i karta płatnicza: omzrik.pl/wesprzyj-nasbuycoffee.to/omzrik/celesta… patronite.pl/omzrik ​Dane do przelewu: nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540 Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Ul. Hoża 86/410 00-682 Warszawa tytuł: "darowizna na działalność statutową" IBAN: PL19249000050000452084358540 SWIFT: ALBPPLPW #Konfederacja #Ukraina #PrawaDziecka #OMZRiK Autor: Nie dla Konferencji
Polski
55
115
389
6.2K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@Lewaklewicowy Ustawka żeby pokazać jacy źli i nietolerancyjni są Polacy.
Polski
0
0
1
25
STOP rosyjskiej dezinformacji w Polsce.
Wielki prawicowy Polak w obronie swoich wartości atakuje ukraińską bezbronną kobietę. Jeżeli to czytasz to wszyscy Polacy przepraszają za tego zjeba.
Polski
622
851
5.2K
363.3K
Paweł がリツイート
Kasjopea
Kasjopea@AnitaSchelde·
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje ❗️❗️❗️ To ja jutro o 20, opublikuję pewien dokument. I wyjaśnię ich na wieki wieków. AMEN. Tylko zobaczę jak rozpropagujecie do jutra moją deklarację 😊 ??? Liczę na Was, moje Drogie Dzieci ❤️. buycoffee.to/kasjopea
Kasjopea tweet media
Polski
90
351
587
4.6K
Paweł
Paweł@FatherOfMan·
@MattLech23 To są ustawki mają pokazać jak Polacy są nietolerancyjni i źli. Ciekawe że nagle taki wysyp.
Polski
0
0
0
56