固定されたツイート
Роман Пелех
4.4K posts


@zero23321 Дякую, один є. Думаю ви військовий. Інших це мало цікавить.
Українська

@YODA_ja_je блін, оце я позаздрив ))
дуже наслуханий за цей контабас
дороге?
Українська
Роман Пелех がリツイート

@Redcoukr_ @Cz_Be_e @2smthgonewrong5 От прям дякую, підколює ще)) головне підсадив, а тепер ото сиди облизуйся, а він ще й підколює) нєт шоб на ДН бутилочку підігнати, хай навіть в якості оплати за рекламу в твітерах оцих😜🤣🤣
Українська
Роман Пелех がリツイート

@Cz_Be_e @Redcoukr_ @2smthgonewrong5 Я кажу, бімба. Мені більше на диму зайшов, специфічний і не всім заходить. Скоро ДН, але не у відпустці, а тут не можна таке вживать, ех((
Українська
Роман Пелех がリツイート

@Zloy__Buterbrod @Sahnivsky за майже 2 штуки я пив текілку. Вона була смачна, ну як смачна як харошая текілка. Але Контабас це вобще інше, вобще інші відчуття

Українська
Роман Пелех がリツイート

@2smthgonewrong5 Роман Пелех робить Контабас. Я, на жаль, ще не пробувала, але ті, хто - так, кажуть - бімба
Українська
Роман Пелех がリツイート
Роман Пелех がリツイート

@very_teddy_bear Ти ж мене знаєш, я такої херні не раджу. Я раджу Контабас😉
Українська

@Redcoukr_ При Андрій Борисичу такої хуйні не було
Українська











