Post

той йобнутий дід
@4x4_new_error В мене 3.2 FSI. По трасі ледве-ледве в 10 вкладаюсь. Іноді не вкладаюсь. А по місту стараюсь просто не їздити - а якщо вже їжджу, то стараюсь не рахувати)))
Українська
1
0
3
340
той йобнутий дід
@vladJavaScript @4x4_new_error У мене з ним - відсутність турбіни. Турбовані двигуни ефективніші, тому трошки менше жеруть. Атмосферники їдять більше. 3.2 FSI - атмосферник, турбіна або компресор відсутні.
Українська
2
0
0
333
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ви не праві: атмо мотори більш економні. Бо турбіна дуж повітря і наканчується більше бензина. Причому чим більше натискаєш на газ тим сильніше різниця розхід. Якщо спокійно їздити то розхід буде однаковим (атмо всеодно буде вигравати), але якщо давити на газ то турбо мотор буде суттєво більше пити . Це якщо ми порівнюєм атмо і тупо мотори одного обʼєму.
Українська
2
0
2
320
той йобнутий дід
@vladJavaScript @4x4_new_error Ну, тоді, можливо, покоління движків. FSI старіший. Але з того що Ви написали про Q7, у мене розхід десь такий самий. І це для мене таки дохєра, якщо шо) Особливо по місту.
Українська
1
0
1
309
共有