Filip Frąckowiak

2.5K posts

Filip Frąckowiak

Filip Frąckowiak

@FilipFrckowiak3

가입일 Eylül 2018
443 팔로잉25 팔로워
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@MateuszOsiak_ Czemu? Im więcej osób zacznie rozumieć punchliny, tym lepiej dla nas i dla tej muzyki
Polski
0
0
1
105
Mateusz Osiak
Mateusz Osiak@MateuszOsiak_·
kurde ta moda na to, że raperzy sami tłumaczyli swoje wersy na geniusie to było przegięcie💀
Mateusz Osiak tweet media
Polski
2
0
8
1.8K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@big_musik_sosa Czemu guilty pleasure? Jeden z lepiej piszących ludzi obecnie na świecie to guilty pleasure?
Polski
0
0
1
70
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@abojke W pełni sie z Panią zgodziłem, też nie lubie takiego wyciągania z kontekstu. Ale potem obejrzałem ten filmik i tam nie ma takiej sytuacji. W filmie commentary powołuje się Pani na złe źródło, aby stworzyć narrację antyukraińską. To jest dużo błąd i warto to wziąć na klatę.
Polski
0
0
0
285
Arleta Bojke
Arleta Bojke@abojke·
Kibicuję Ci z całego serca! Komentuj, nagrywaj reportaże. Zrób lepiej, pokaż światu, jak powinno wyglądać prawdziwe dziennikarstwo. Niech świat pozna Twoje nazwisko! Nie sądzisz, że to byłoby bardziej misyjne niż szukanie w długich godzinach nagrań 30s., do których - po wycięciu ich z kontekstu - będzie się można przyczepić?
Widzimy się jutro - Shmoo@widzimysiejutro

KANAŁ ZERO - DZIENNIKARSTWO CZY POPULIZM? Czy Kanał Zero to wciąż „nowa jakość” mediów, czy już tylko fabryka tanich, populistycznych emocji? Dzisiaj rozkładam na czynniki pierwsze potężne wpadki warsztatowe Arlety Bojke i Joanny Pinkwart. Czy to jeszcze dziennikarstwo, czy fabryka populistycznych emocji? Daj znać w komentarzu. #kanalzero #arletabojke #dziennikarstwo #fakenews #ukraina

Polski
265
49
1.4K
175.1K
Hubert Mściwujewski
Hubert Mściwujewski@HubertMsciwuj·
Ogólnie odnoszę wrażenie, że te starsze filmy miały to coś, a teraz większość to jakieś odpady niewarte uwagi
Polski
3
0
12
1.6K
Hubert Mściwujewski
Hubert Mściwujewski@HubertMsciwuj·
Nie ma to jak klasyki. Ostatnio po raz kolejny skończyłem Hobbita, a teraz Władcę Pierścieni i jak dla mnie bitwa o Minas Tirith to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) filmowych bitew w historii kina. 23 lata od premiery ostatniej części i dalej top. Piękna trylogia.
Hubert Mściwujewski tweet media
Polski
20
0
93
14.8K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@K_Stanowski Rząd wystawia piłke do pustej, a wy nagrywacie taki film XDD Panie Krzysztofie korzystał pan kiedyś z tego szpitala? Bo tu jest afera jakaś halo
Polski
0
0
0
305
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@falalafel_123 The Dumplings - Deszcz Czerwone Gitary - randka z deszczem Krystyna Prońko - Deszcz w Cisnej
Polski
0
0
1
119
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@Futka05 Jimek i Coalsi na pewno. Oprócz tego jest Oki, Miły atz, Przebiśniegi
Polski
0
0
0
303
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@burekv2 Dzisiaj wyszła płyta Jimka, a także płyta Coals. Obie specyficzne, obie dobre
Polski
0
0
1
58
burek
burek@burekv2·
ej dajcie mi znowu jakies polecajki do słuchania albumy jakieś posluchalbym sb cos
Polski
19
0
15
1.9K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@burekv2 Anawa - Anawa Breakout - Blues Kult - Spokojnie Kult - Tata Kazik Myslovitz - Miłość w czasach popkultury Lenny Valentino - Uwaga Jedzie Tramwaj Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! Rasmentalism - 1985 Łona/Konieczny/Krupa - Taxi Vito Bambino - Pracownia
Polski
0
0
1
24
burek
burek@burekv2·
ej zróbcie top 10 waszych ulubionych polskich albumow jestem ciekawy
Polski
40
1
39
9.5K
Homeless2137
Homeless2137@Homeless2137xD·
@FilipFrckowiak3 @TurtleHype4 Tylko na wywiadach nadal będzie pierdolił, że życie jest do dupy. Teraz podstaw drugą osobę, która powie "dobrze siada, dobrze się sprzedaje, mi pisanie tego wychodzi zajebiście to machnąłem 10 taką płytę"
Polski
1
0
1
337
TurtleHype
TurtleHype@TurtleHype4·
Słoń o artystach, którzy są milionerami, a nawijają 5 płytę, że są smutni. - Wkurwiają mnie wszystkie smutne cipy co nagrywają 10 płyt o tym, że są smutni. Wypierdalaj po jakieś tabletki. Zrób coś że sobą. 10 płyt jesteś smutny. Jesteś milionerem. Wypierdalaj na terapie.
Polski
86
38
2.7K
372.8K
Oskar
Oskar@OskarBVB09·
@FilipFrckowiak3 @TurtleHype4 Po chuj monetyzować w takim razie tę terapię? Co za dziwny przypadek, że akurat terapią dla nich jest źródło utrzymiania
Polski
2
0
0
417
doma
doma@d0mvk·
chyba żaden artysta tak bardzo nie rucha fanów na pieniądze jak podsiadło szacun
Polski
13
5
480
106.5K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@murczkiewiczyzm Czym jest mityczny krąg z Męskiego Grania i Zorzy? To najpopularniejsze festiwale w Polsce i gra tam każdy popularny artysta (od Brodki, przez Problem, po Króla). Jedni mają lepszy pomysł na siebie, drudzy gorszy, ale są to też głęboko alternatywne rzeczy (EABS, 2k88)
Polski
0
0
0
28
Mikołaj Murczkiewicz
Mikołaj Murczkiewicz@murczkiewiczyzm·
Mnie w całej tej dramie o Dawida Podsiadło bawi jedna rzecz. Od dawna mówię, że chłop już dawno przestał być artystą niszowym. On wszedł w mainstream jak nóż w ciepłe masło i stał się nowym mainstreamem. To całe kółko wzajemnej adoracji z Męskiego Grania i Zorzy od dawna nie ma pomysłu na siebie, powiela te same schematy i rozwiązania muzyczne, okupują wszystkie większe eventy i festiwale oraz listy przebojów. A jednak wciąż dużo ludzi jeszcze parę dni temu żyło iluzją słuchania Podsiadły jako czegoś awangardowego. Dopiero musiał wypuścić AI Slopa żeby niektórzy się ocknęli, że to już nie jest ten sam Dawidek co 15 lat temu, a polski przemysł muzyczny się kompletnie zmienił i te pseudo-alternatywne rzępolenie jest aktualną definicją polskiego mainstreamu. Paradoksalnie słuchanie Beyoncé i Taylor Swift jest już bardziej niszowe w obecnej chwili.
Polski
73
22
869
86.4K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@sztywnypatyyk Niee to nie jest zajebiste. Social media stworzyły jakiś zero jedynkowy świat gdzie każdy jest albo dobry albo zły. Jeśli kupujesz bilet to raczej cenisz artystę, lubisz jego twórczość. I nagle gdy ludzie dowiadują się o 1 rzeczy dyskusyjnej moralnie to już go skreślają XD
Polski
0
0
0
28
Wison
Wison@777wison·
@FilipFrckowiak3 @HibHobXD Nie zdążył jej przez tyle czasu zrobić na stadiony. A to co wypuścił nie brzmi jakby pracował nad tym 3 lata. I chyba jeszcze nie jest gotowa
Polski
1
0
9
417
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Dawid Podsaidło i Sobel ze wspólnym projektem w ramach ZORZY 2027
HIB HOB XD tweet media
Polski
23
53
1.5K
171.5K
Filip Frąckowiak
Filip Frąckowiak@FilipFrckowiak3·
@rssnroulett Gdybyśmy mieli się doszukiwać konceptu to drugiego dnia możliwe, że Nosowska
Polski
0
0
0
115
karola
karola@rssnroulett·
w piątek dawid x sobel wspólna płyta, to żeby zachować koncept sprzed roku dawida śpiewającego piosenki ze swojego dzieciństwa, to czekam na dawida coverującego ich troje
Polski
3
0
37
2.8K