Fog

519 posts

Fog

Fog

@Foglista

가입일 Nisan 2021
422 팔로잉7 팔로워
veve
veve@wolfoftheriver·
we don't talk enough about how hot weather is absolutely detrimental to mental health
English
242
1.4K
14.2K
453.2K
Łukasz Helisz
Łukasz Helisz@Lukasz_Helisz·
To chyba mój ostatni tydzień życia 😐
Łukasz Helisz tweet media
Polski
3
0
6
484
𝖺𝗋𝗂𝖺𝖽𝗇𝖺
𝖺𝗋𝗂𝖺𝖽𝗇𝖺@lagomsuficiente·
może trochę narzekam ale realnie nie jestem w stanie zrozumieć tego konceptu że latem ma się więcej energii dzięki słońcu bo jak jest trzydzieści stopni to jedyne na co mam ochotę to leżeć z wiatrakiem i pić absurdalną ilość wody, taka temperatura wysysa ze mnie całą energię
Polski
28
50
1K
24.9K
Fog
Fog@Foglista·
@FJCanvo zadbaj o siebie, przy takiej temperaturze brak snu najwięcej energii zabiera
Polski
0
0
0
13
fran
fran@FJCanvo·
byłem dziś w pracy 15h a spałem w nocy 2h
Polski
2
0
8
271
Fog
Fog@Foglista·
@vacatiolegis ja tak mówię od października do kwietnia, ale o zimnie
Polski
1
0
1
29
nomoresorry
nomoresorry@vacatiolegis·
O w koncu ladna pogoda ZIMO ODEJDZ 🥰 w koncu ladnie, mozna z przyjemnoscia odpoczac od polskiej SZARÓWY mmm ale fajna temperatura
nomoresorry tweet media
Polski
11
0
82
4.6K
Fog
Fog@Foglista·
@igrok_istudio @ProAeroPL @lagomsuficiente Oskarżyłeś jednostki o to, że teraz narzekają, a kiedyś tak nie było, gdzie później dostałeś wykres jako argument i teraz to osoba ma dostosować się do klimatu, chociaż komunikuje ci, że to jest za dużo, a wcześniej wytykasz, że odmienna reakcja jest zła, nie każdy jest taki sam.
Polski
1
0
1
39
his dudeness
his dudeness@igrok_istudio·
@ProAeroPL @lagomsuficiente to tym bardziej powinienes doceniac, wykorzystac? to nie zmienia faktu ze jest wiecej pierdol narzekajacych na wszystko, postrzegajacych, odbierajacych i reagujacych na pierdole jak na dramat zyciowy jak by ucieto im nogi...
Polski
2
0
0
77
annie
annie@annieereadss·
how anyone prefers the heat over the cold is absolutely baffling to me
English
423
5.7K
33.4K
497.9K
Fog
Fog@Foglista·
@_I_uka Tylko trzymać kciuki, aby całe lato takie było
Polski
0
0
1
180
luka
luka@_I_uka·
Trzeci dzień i trzeci raz dopierdala xD Ale bedzie skwar
luka tweet media
Polski
8
0
38
6.5K
Fog
Fog@Foglista·
@Brosling4Life Najlepsze co spotkało Polskę w 2026 roku
Polski
0
0
0
33
Fog
Fog@Foglista·
@TuCezary Ja tak odliczałem kiedy w końcu będzie temperatura na plusie kilka miesięcy temu, okazało się, że czekałem ponad 2 miesiące
Polski
0
0
0
46
ًdawid
ًdawid@yanavui·
czy jakis MEZCZYZNA chcialby wypelnic ankiete do magisterki mojej znaj to wazne
Polski
1
0
0
103
Fog
Fog@Foglista·
@mrtnmj 2 dni większego ciepła, reszta umiarkowane, nie róbmy wiosny z lata i tak już przejściowe pory roku długo trwają
Polski
0
0
2
37
Martyna
Martyna@mrtnmj·
Lubię lato, słońce, ale już bez przesady.
Martyna tweet media
Polski
4
0
17
742
Fog
Fog@Foglista·
@lagomsuficiente Wszystko zależy jak organizm reaguje, ale ja mam całkowicie odwrotnie, w taka pogodę mam ochotę robić o wiele więcej czy to obowiązki czy przyjemności, a podczas pozostałych chłodnych miesięcy mam ochotę wrócić tylko do domu i przeczekać zimne temperatury
Polski
0
0
21
688
Fog
Fog@Foglista·
@czanbikara Najlepsze podsumowanie sytuacji
Polski
0
0
0
25
alutka 🇰🇭
alutka 🇰🇭@czanbikara·
byla pojebana zima ale za to jest zajebiste lato
Polski
2
0
13
741
Fog
Fog@Foglista·
@loomxrevival też nie rozumiem, przecież jak jest zimno to nie jest komfortowo :)
Polski
0
0
0
106
Fabricerka
Fabricerka@Fabricerka·
@lavrene_ Ja nie lubię lata w lato i nie lubię zimy w zimę ale lubię lato w zimę i zimę w lato
Polski
1
0
2
45