Paplock

7.2K posts

Paplock banner
Paplock

Paplock

@PAPL0CK

I'm Jakub. A fan of technological innovations, a gamer and a future IT specialist/graphic designer. 🎸Rock N' Roll Forever 🤘

Poland 🇵🇱 가입일 Aralık 2020
420 팔로잉146 팔로워
Arczi
Arczi@Arczikens·
@forumaurora Dobrze, że już pada kupiłem to mam taniej.
GIF
Polski
2
0
15
645
Forum Aurora
Forum Aurora@forumaurora·
No i Valve odkrył karty, Steam Machine za minimum 4389 złotych, z kontrolerem za 4698 złotych! Jak oceniacie wycenę w czasie RAMOkalipsy nowego sprzętu Valve?
Forum Aurora tweet media
Polski
23
2
24
9.8K
Paplock 리트윗함
Valve
Valve@valvesoftware·
Steam Machine is here, and you can sign up now: Steam Machine 512GB Steam Machine 2TB Plus bundled versions with Steam Controller Learn more and sign up here: store.steampowered.com/hardware/steam…
English
3.1K
3.8K
35K
4.2M
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
Oto oficjalna cena najtańszego zestawu Steam Machines. Im wyżej tym gorzej 😬
Paplock tweet media
Polski
20
0
45
9.7K
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@pacik19 Też kiedyś planowałem 8BitDo, ale były wydatki. Pierwszą myślą zawszę było Steam Controller
Polski
0
0
0
25
PACiK
PACiK@pacik19·
@PAPL0CK zazdro, u mnie przewidywana dostawa na grudzień, to kupiłem 8bitdo ultimate 2 xD w sumie już zdążyłem na nim ograć dark soulsy
Polski
1
0
1
13
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
Ach uwielbiam jak używam FlickStick. Już zaczyna się wyzywanie od cheaterów 😂
Paplock tweet media
Polski
4
0
9
1.2K
Paplock 리트윗함
Wario64
Wario64@Wario64·
Steam Machine Companion Cube is up for order at Dbrand ($129.95/$99.95) buff.ly/d6EvHve #ad
Wario64 tweet mediaWario64 tweet mediaWario64 tweet mediaWario64 tweet media
English
108
992
16K
964.8K
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Jeśli miałbym wybierać to od Steam, bo w CS 1.6 jest wiele technik gdzie na zwykłym Dualsense nie zrobiłbym Tutaj jest filmik: youtu.be/0svEuPpXZvw
YouTube video
YouTube
Polski
1
0
1
32
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Chętnie zobaczę ten film!😁 Mając do wyboru pada od ps lub steama miałbyś takiego, którego do razy wybrałbyś do grania?
Polski
1
0
1
18
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Tak . Wciąż go mam. Nawet nagrałem filmik jak gram właśnie na tym padzie. Też jest super, ale w moim przypadku już bardziej awaryjny. Trzy razy wymieniałem sprężyny do trigerrów i analogi. Bateria już też daje wiele do życzenia
Polski
1
0
1
21
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@KubicaFanBoy @rogaty_jelen Większość tych tekstów nadal istnieję na serwerach 1.6 😁. Na zagranicznym w US mają na początku rundy. NIE OWIJAĆ SIĘ K*RWA!!!
Polski
1
0
1
7
KubicaFanBoy
KubicaFanBoy@KubicaFanBoy·
@rogaty_jelen @PAPL0CK MU MU MU MU MU MULTIKILLLLLL DZIABNĄŁ MNIE WIDZIAŁEŚ DZIABNAŁ MNIE ŚWINIA GET UP AND FIGHT "leci explosion w tle" ALE DUPSZOT "mikro +16 albo po mutacji reeeeeeee" "JESTEŚ NA FORUM ODPALEŃCU" ktoś gra z nickiem "mamawylaczpralkebomamlagi"
Polski
2
0
2
22
TenArtur
TenArtur@ArturJanczak·
Dzisiaj bez #PorannaBurza :D W domu pojawił się nowy domownik i spania jest mało 😂
TenArtur tweet media
Polski
9
2
44
911
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Pad jest fenomenalny. To co oferuję za tą cenę to na serio dobry sprzęt. Analogi precyzyjne, wygodny puck do ładowania i połączenie radiowe robią robotę. Sama satysfakcja, że każdy przycisk wibruje. Jestem mega zadowolony z tego zakupu. Jeden z najlepszych padów do PC
Polski
1
0
1
49
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Jak ci się używa pada? Jesteś zadowolony?
Polski
1
0
1
57
ZgranyTyp
ZgranyTyp@ZgranyTyp·
Miłego dnia i smacznej kawusi. 😎☕️
ZgranyTyp tweet media
Polski
1
0
43
978
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@rogaty_jelen Niezłe 😂, ale tutaj warto coś zaznaczyć, że trzeba poczekać teraz bardziej dłużej
Paplock tweet media
Polski
0
0
1
32
Pan Jelonek
Pan Jelonek@rogaty_jelen·
@PAPL0CK Coraz bardziej się przekonuję, do kupna tego pada, jak mój pad'nie (hehe)
Polski
1
0
2
40